بازداشت آرمان شادی‌وند، موزیسین و فعال محیط‌زیست

25/11/1400 10:06 ق.ظ

صفحه اینستاگرام آرمان_شادی‌وند موزیسین و فعال محیط‌زیستی اهل ایلام از بازداشت او توسط نیروهای امنیتی خبر داد.این نویسنده و هنرمند روز یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکانی نامعلوم منتقل شده است. اخبار_ایران ایلام

۲۴ بهمن ۱۴۰۰ در حالی که در فصل سوم پروژه درختکاری که با همت انجمن «سیودره‌شهر» برگزار شده شرکت کرده بود توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکانی نامعلوم منتقل شده است.

۲۴ بهمن ۱۴۰۰ در حالی که در فصل سوم پروژه درختکاری که با همت انجمن «سیودره‌شهر» برگزار شده شرکت کرده بود توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکانی نامعلوم منتقل شده است.

ادامه مطلب:
iranwire »

زندانیان بریتانیایی در افغانستان؛ لندن با طالبان مذاکره می‌کندبنیادگرایان اسلامی طالبان از زمان بازگشت به قدرت، بسیاری از منتقدان خود را دستگیر کرده و چندین روزنامه‌نگار را بازداشت و شکنجه کرده‌اند.

بازداشت عامل اصلی ترورها و آدم‌ربایی‌ها در استان میسان عراقستاد اطلاع‌رسانی وابسته به نهادهای امنیتی عراق از دستگیری عامل اصلی انجام عملیات‌های ترور و آدم‌ربایی در استان میسان این کشور خبر داد.این ستاد شنبه 12

روزبه پیری، روزنامه‌نگار و مترجم، در تبریز بازداشت شدروزبه پیری، روزنامه‌نگار و مترجم، روز شنبه ۲۳ بهمن در مقابل خانه پدرش در تبریز توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد. یاشار پیری، برادر این روزنامه‌نگار این خبر را در صفحه... روزنامه نگار و مترجم 😂🐴 گل بگیرن در آن طویله را azahmadi3 روزنامه نگار و مترجم تورک. کلمه تورک را بنویسید امانت خبررسانی را رعایت کنید Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

سازمان ملل متحد: چهار زن کنشگر افغان از سوی مقامات حاکم آزاد شدندمنابع خبری محلی همچنین اعلام کرده‌اند که دو فعال زن دیگر افغان به تازگی توسط نیروهای امنیتی در پایتخت دستگیر و به مکان نامعلومی منتقل شده‌اند.

حکم زندان و جریمه نقدی برای مهدی محمودیان، فعال مدنی، به‌دلیل یک رشته توئیتمهدی محمودیان در آن رشته‌توئیت به ماجرای حذف مصاحبه ویدئویی حبیب‌الله سیاری با ایرنا و شکایت سپاه و وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی از برخی مدیران و کارکنان این رسانه پرداخته بود.

دو شهروند کُرد در پیرانشهر بازداشت و راهی زندان شدندخیلی مطالب چرت مینویسی