بازداشت 3 نفر از عاملان آتش‌سوزی جنگل‌های ارسباران

18/09/2019 02:12:00 ب.ظ

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی خبر داد: بازداشت 3 نفر از عاملان آتش‌سوزی جنگل‌های ارسباران

آتش سوزی, آذربایجان شرقی

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی خبر داد: بازداشت 3 نفر از عاملان آتش‌سوزی جنگل ‌های ارسباران

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی از بازداشت 3 نفر از عاملان آتش سوزی جنگل ‌های ارسباران خبرداد.

وی گفت: این افراد با انگیزه شخصی به منظور بهره برداری از محیط به نفع خود از جمله چرای دام و غیره اقدام به این کار کرده بودند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

واقعیت‌هایی از داخل ایران| آمار دختران بازمانده از تحصیل بیش از سه برابر پسران است

شهردار بانه دستگیر شد / بازداشت یکی از کارمندان شهرداری

مرگ 17 هزار و 183 نفر در تصادفات سال گذشته/ اربعین امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشتهمعاون پلیس راهور ناجا با بیان اینکه اربعین امسال با توجه به لغو روادید متفاوت‌تر از سال های گذشته خواهد بود، گفت: مرز مهران همچنان کانون توجهات زائران اربعین حسینی است و باز شدن مرز خسروی نمی تواند بار زیادی از دوش این پایانه بردارد. سایپا مطمئن!!! در کانادا سالانه ۳۰۰۰ نفر بر اثر تصادف ماشین از بین میروند و ۷۴ درصد آنها مهاجرین تازه وارد به کانادا از جمله ایرانی‌ها و چینی ها و هندی ها هستند. ولی در ایران ۱۸ هزار نفر. جهان سومی.

اردوغان: مانع آوارگی 4 میلیون نفر از اهالی ادلب شدیمرئیس جمهور ترکیه در نشست سه جانبه با همتاهای ایرانی و روس خود اعلام کرد با انجام اقداماتی مانع آوارگی 4 میلیون نفر از اهالی ادلب شدیم . - خبرگزاری آناتولی

زنگنه: نخستین بار برداشت ایران از پارس جنوبی از قطر پیشی می گیردتهران- ایرنا- وزیر نفت با بیان اینکه با تکمیل فازهای پارس جنوبی برای نخستین بار میزان برداشت روزانه ایران از میدان مشترک گازی پارس جنوبی، از قطر پیشی خواهد گرفت، افزود: بر این اساس تولید گاز روزانه ایران از این میدان به حدود ۷۹۰ میلیون متر مکعب در برابر تولید ۶۲۰ میلیون مترمکعبی قطر خواهد رسید. دژاوو گرفتم یا این خبر قبلا هم پخش شده؟ چقدر خوب... حالا کجا میذاریم این برداشت‌ها رو؟!

گزارش‌های یورونیوز از فضا؛ مستندسازی آتش‌سوزی و طوفان اخیر از فضالوکا پارمیتانو، خبرنگار هوا فضای یورونیوز این بار داستان تازه‌ای از فضا برای ما آورده، آنها طی هفته‌های گذشته مشغول مستندسازی تصویری آتش‌سوزی‌ها در آمازون و طوفان دورین بوده‌اند. آیا اتحادیه اورپا اگر حمله های اینچنینی بر یکی از کشورهای عضوش انجام می‌شد باز هم خویشتن داری میکرد ؟ این نوع درخواست غیر از حمایت از دیکتاتورها چیزی نصیب ملتهای منطقه نمیکند .

به گزارش ایلنا، موسی خلیل‌اللهی، در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده آتش سوزی جنگل‎های ارسباران گفت: ماموریتی جهت بررسی علل و عوامل وقوع آتش سوزی به معاونت پیشگیری استان آذربایجان شرقی و معاون دادستان مرکز استان در امور حقوق عامه محول شده بود که در این رابطه تحقیقات انجام و ۳ نفر بازداشت شدند.به اشتراک گذاشته شده ریزش سراسری معاملات مسکن در ایران بر اساس آمار اتحادیه مشاوران املاک، به دنبال روند کاهنده خرید و فروش مسکن در کل ایران که از اردیبهشت امسال آغاز شده، رکورد منفی در ۲۲ روز ابتدای شهریورماه به ثبت رسیده است.معاون امور عمرانی استاندار کردستان از دستگیری شهردار و یکی از کارکنان شهرداری بانه خبرداد.به گزارش ایسنا، سردار حمیدی در همایش"طلاب، یاران فرهنگ ترافیک"، اظهار کرد: نهادینه کردن فرهنگ ترافیک و جلوگیری از کشت و کشتار و خسارات مادی و معنوی ناشی از تصادفات در جاده ها؛ وظیفه ای همگانی و معروفی بس بزرگ است .

وی گفت: این افراد با انگیزه شخصی به منظور بهره برداری از محیط به نفع خود از جمله چرای دام و غیره اقدام به این کار کرده بودند. آتش‌سوزی در منطقه جنگل‌های ارسباران واقع در استان آذربایجان شرقی از آخرین ساعات روز چهارشنبه ۳۰ مرداد آغاز و در چند مرحله مهار شد، اما به علت وزش باد شدید، آتش مناطق وسیع‌تری را در بر گرفت و سرانجام با تلاش نیرو‌های امدادی، نظامی، مردمی و مدیریت بحران این آتش سوزی مهار شد. اجاره نامه نیز در این مدت ۳۰ هزار و ۷۷۸ مورد بوده که از افت ۱۳ درصدی نسبت به زمان مشابه سال قبل حکایت دارد. .   معاون امور عمرانی استاندار کردستان تصریح کرد: سال گذشته پس از بررسی حوزه مالی شهرداری بانه، تخلفاتی محرز شد که بلافاصله مستندات آن را به فرماندار شهرستان و سازمان بازرسی کردستان گزارش دادیم که سازمان بازرسی ورود و آنها را دستگیر کردند.