آتش سوزی, آذربایجان شرقی, جنگل, وزش باد, دادگستری

آتش سوزی, آذربایجان شرقی

بازداشت 3 نفر از عاملان آتش‌سوزی جنگل‌های ارسباران

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی خبر داد: بازداشت 3 نفر از عاملان آتش‌سوزی جنگل‌های ارسباران

18/09/2019 02:12:00 ب.ظ

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی خبر داد: بازداشت 3 نفر از عاملان آتش‌سوزی جنگل ‌های ارسباران

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی از بازداشت 3 نفر از عاملان آتش سوزی جنگل ‌های ارسباران خبرداد.

وی گفت: این افراد با انگیزه شخصی به منظور بهره برداری از محیط به نفع خود از جمله چرای دام و غیره اقدام به این کار کرده بودند. ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

سیل کم‌سابقه در ژنگژو چین؛ در سه روز به اندازه یک سال باران بارید

وقوع سیل کم‌سابقه در شهر ژنگژو در استان هنان چین دستکم ۱۲ کشته برجا گذاشته است. ارتش برای کمک به ناحیه اعزام شده و نیروهای امدادرسان تا کنون ۲۰۰ هزار نفر را از شهر تخلیه کرده‌اند.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| آمار دختران بازمانده از تحصیل بیش از سه برابر پسران است

شهردار بانه دستگیر شد / بازداشت یکی از کارمندان شهرداری

مرگ 17 هزار و 183 نفر در تصادفات سال گذشته/ اربعین امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشتهمعاون پلیس راهور ناجا با بیان اینکه اربعین امسال با توجه به لغو روادید متفاوت‌تر از سال های گذشته خواهد بود، گفت: مرز مهران همچنان کانون توجهات زائران اربعین حسینی است و باز شدن مرز خسروی نمی تواند بار زیادی از دوش این پایانه بردارد. سایپا مطمئن!!! در کانادا سالانه ۳۰۰۰ نفر بر اثر تصادف ماشین از بین میروند و ۷۴ درصد آنها مهاجرین تازه وارد به کانادا از جمله ایرانی‌ها و چینی ها و هندی ها هستند. ولی در ایران ۱۸ هزار نفر. جهان سومی.

اردوغان: مانع آوارگی 4 میلیون نفر از اهالی ادلب شدیمرئیس جمهور ترکیه در نشست سه جانبه با همتاهای ایرانی و روس خود اعلام کرد با انجام اقداماتی مانع آوارگی 4 میلیون نفر از اهالی ادلب شدیم . - خبرگزاری آناتولی

زنگنه: نخستین بار برداشت ایران از پارس جنوبی از قطر پیشی می گیردتهران- ایرنا- وزیر نفت با بیان اینکه با تکمیل فازهای پارس جنوبی برای نخستین بار میزان برداشت روزانه ایران از میدان مشترک گازی پارس جنوبی، از قطر پیشی خواهد گرفت، افزود: بر این اساس تولید گاز روزانه ایران از این میدان به حدود ۷۹۰ میلیون متر مکعب در برابر تولید ۶۲۰ میلیون مترمکعبی قطر خواهد رسید. دژاوو گرفتم یا این خبر قبلا هم پخش شده؟ چقدر خوب... حالا کجا میذاریم این برداشت‌ها رو؟!

گزارش‌های یورونیوز از فضا؛ مستندسازی آتش‌سوزی و طوفان اخیر از فضالوکا پارمیتانو، خبرنگار هوا فضای یورونیوز این بار داستان تازه‌ای از فضا برای ما آورده، آنها طی هفته‌های گذشته مشغول مستندسازی تصویری آتش‌سوزی‌ها در آمازون و طوفان دورین بوده‌اند. آیا اتحادیه اورپا اگر حمله های اینچنینی بر یکی از کشورهای عضوش انجام می‌شد باز هم خویشتن داری میکرد ؟ این نوع درخواست غیر از حمایت از دیکتاتورها چیزی نصیب ملتهای منطقه نمیکند .