بازداشت شش شهروند معترض به پروژه‌های انتقال آب در اهواز

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نهادها امنیتی در اهواز دست کم شش شهروند مرتبط با اعتراضات پروژه‌های انتقال آب خوزستان را روز جمعه، هشتم مرداد ماه، بازداشت کردند. اخبار_ایران خوزستان

استان‌وایر - نهادها امنیتی در اهواز دست کم شش شهروند مرتبط با اعتراضات پروژه‌های انتقال آب خوزستان را روز جمعه، هشتم مرداد ماه، بازداشت کردند.» خبر داد که چهار مرد با هویت ابراهیم الحایی، سالم انواری، ولید بدوی و سعید هلیچی و دو زن که هویت آن‌ها مشخص نشده، در تجمع روز جمعه در بلوار ساحلی شهر اهواز بازداشت شده‌اند.

در این گزارش آمده که تجمع کنندگان پلاکاردهایی با مضمون مخالفت با انتقال آب‌های خوزستان در دست داشتند که جمعی از آن‌ها در همان دقایق اولیه توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند. اعتراضات به بحران آب در خوزستان از اواخر تیرماه در شهرهای مختلف این استان آغاز شد. بخشی از این اعتراضات مربوط به پروژه‌های انتقال آب از سرشاخه‌های رودخانه‌های کارون و دز بود.این اعتراضات شب گذشته و به دنبال قهرمانی تیم پرسپولیس، در برخی از شهرهای ایران ادامه یافت و مردم شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر دادند.

ویدیوهای منتشر شده از حمله نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی به تجمعات هواداران پرسپولیس در شهرهای مختلف حکایت دارند. در برخی ویدیوهای منتشر شده، نیروهای امنیتی با باتوم به معترضان حمله می‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراضات دوم مرداد تبریز؛ بازداشت دست‌کم ۴۱ کنشگر مدنی تُرک در شش شهرKargerSuheyla در هر کشوری اقدامات تروریستی و خرابکارانه پیگرد قضایی دارد.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تسلیت علی‌اف به اردوغان در پی جان‌باختن شماری شهروند ترکیه در آتش‌سوزیالهام علی‌اف رئیس جمهور آذربایجان جان باختن شماری از شهروندان ترکیه در آتش‌سوزی اخیر در برخی شهرها را به رئیس جمهور اردوغان تسلیت گفت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعتراضات دوم مرداد تبریز؛ بازداشت دست‌کم ۴۱ کنشگر مدنی تُرک در شش شهرKargerSuheyla در هر کشوری اقدامات تروریستی و خرابکارانه پیگرد قضایی دارد.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اولین محاکمه بر اساس قانون جدید امنیت ملی چین؛ معترض هنگ‌کنگی به ۹ سال زندان محکوم شدیک معترض هنگ‌کنگی که به عنوان اولین نفر بر اساس قانون سختگیرانه امنیت ملی چین محاکمه می‌شد روز جمعه ۳۰ ژوئیه (۸ مرداد) به ۹ سال زندان محکوم شد. درست عین ایران
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا در هفته گذشته بیشترین تعداد مبتلایان به کرونا در جهان را ثبت کردشمار آمریکایی‌های متبلا به ویروس کرونا در هفتهٔ گذشته به ۵۰۰۳۲ هزار نفر رسید که نسبت به همین رقم در هفته پیش از آن ۱۳۱ درصد افزایش داشت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آخرین تحولات جنگ در افغانستان؛ دفتر سازمان ملل در هرات هدف حمله قرار گرفتشبه‌نظامیان شورشی به تازگی چندین ولسوالی در ولایت هرات و همچنین دو پست مرزی واقع در این ولایت که به حدود مرزی ایران و ترکمنستان نزدیک است را به تصرف خود درآوردند. لعنت به این سازمان ملل که هیچ پخی نیست و فقط بلده بیانیه بده خاورمیانه رو نابود کردید میلیون ها انسان رو به خاک سیاه نشاندید بدانید در قیامت باید جواب پس بدید لعنت به هرچی ظالم و ستمگر
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »