آمازون, گوگل, کمیسیون اروپا, تحقیقات مالی

آمازون, گوگل

بازرسان ضدانحصار اتحادیه اروپا به سراغ آمازون می‌روند

بازرسان ضدانحصار اتحادیه اروپا به سراغ آمازون می‌روند

17/07/2019 08:24:00 ب.ظ

بازرسان ضدانحصار اتحادیه اروپا به سراغ آمازون می‌روند

اتحادیهٔ اروپا قانونا می‌تواند شرکت‌های متخلف را تا سقف ۱۰ درصد از گردش مالی سالانهٔ آنها جریمه کند.

ادامه مطلب: euronews فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

فدریکا موگرینی: برای بازگشت ایران به برجام تلاش می‌کنیمفدریکا موگرینی، هماهنگ کننده سیاست خارجه اتحادیه اروپا دوشنبه 15 ژوئیه از ادامه تلاش‌های اروپا

اتحادیه اروپا: اقدامات اخیر ایران نقض تمامی توافق اتمی نیست | DW | 15.07.2019کشورهای اروپایی می‌گویند اقدامات اخیر ایران در رابطه با برجام به حدی نبوده که آن را نقض برجام بدانند. رئیس جمهور فرانسه نیز می‌گوید به منظور حل مناقشه اتمی با ایران با همتایان ایرانی، روس و آمریکایی‌اش گفت‌وگو می‌کند.

خشم نتانیاهو از واکنش اتحادیه اروپا به کاهش تعهدات برجامی ایرانخشم نتانیاهو از واکنش اتحادیه اروپا به کاهش تعهدات برجامی ایران نخست‌وزیر رژیم صهونیستی با انتشار ویدئویی در اظهاراتی خصمانه، سازش اتحادیه اروپا با ایران را «همانند دیپلماسی شکست‌خورده این اتحادیه با آلمان‌های نازی پیش از جنگ جهانی دوم» توصیف کرد.

ترکیه می‌گوید تصمیمات اتحادیه اروپا تاثیری بر اکتشافات نفتی در آب‌های نزدیک قبرس نداردترکیه می‌گوید تصمیمات اتحادیه اروپا تاثیری بر اکتشافات نفتی در آب‌های نزدیک قبرس ندارد به رغم مخالفت های اتحادیه اروپا و محدود کردن تماس های این اتحادیه با آنکارا، ترکیه در نظر دارد برای اکتشافات نفت و گاز چهارمین کشتی خود را به آب‌های نزدیک قبرس بفرستد.

کدام کشور در اتحادیه اروپا بیشترین اجازه اقامت اول را داده است؟طبق تازه‌ترین آمارها، بیش از سه میلیون نفر در سال ۲۰۱۷ توانستند نخستین مجوز اقامت در کشورهای عضو اتحادیه اروپا را دریافت کنند.

اتحادیه اروپا به ایران درباره کاهش تعهداتش به برجام هشدار دادفدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، به ایران درباره کاهش پای‌بندی‌اش به برجام هشدار داد