بازداشت دست‌کم پنج شهروند در پیرانشهر طی ۴۸ ساعت گذشته

10/11/1400 08:26:00 ب.ظ

دو شهروند به نام‌های فریاد خطیب (شیلان) اهل پیرانشهر و علی‌ عمرپور اهل روستای «چیانه» از توابع شهرستان نقده، روز یکشنبه در پی یورش نیروهای امنیتی پیرانشهر در منزل خود بازداشت شدند.

دو شهروند به نام‌های فریاد خطیب (شیلان) اهل پیرانشهر و علی‌ عمرپور اهل روستای «چیانه» از توابع شهرستان نقده، روز یکشنبه در پی یورش نیروهای امنیتی پیرانشهر در منزل خود بازداشت شدند. عکس مربوط به کولاک در مناطقی از آمریکا در اواسط ژانویه ۲۰۲۲ است.

هم‌زمان با وقوع شدیدترین برف و بوران زمستانیِ سال‌های اخیر در شرق ایالات متحده آمریکا در بامداد یک‌شنبه، ۱۰ بهمن شبکه ترابری و برق‌رسانی در منطقه‌ای با جمعیت حدود ۷۰ میلیون نفر دچار اختلال شد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، شهرهای بزرگی مانند نیویورک و بوستون در حالی با بارش سنگین برف و کولاک مواجه شده‌اند که سازمان ملی هواشناسی آمریکا اعلام کرده که در این مناطق با افت هم‌زمان و سریع فشار هوا، طوفانی «بمب‌گونه» رخ داده است.

بر اساس این گزارش در نیویورک و ماساچوست که شدیدترین بارش برف را تجربه کرده‌اند تا اوایل عصر به وقت محلی حدود ۶۰ سانتی‌متر برف باریده و برق بیش از ۹۵ هزار خانه در ماساچوست قطع شده است. سازمان ملی هواشناسی آمریکا اعلام کرده که رکورد بارش برف در بوستون با رکورد مشابهی در سال ۲۰۰۳ برابری می‌کند،‌ اما در برخی مناطق مانند شهر شارون بارش برف تا ساعات اولیه شامگاه به وقت محلی حتی از میزان بارش آن سال هم فراتر رفته است. headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

واکنش منفی در شبکه‌های اجتماعی به پیام مالی در مورد حضور زنان ایران در ورزشگاهپیام تبریک نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در مورد راهیابی تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی ۲۰۲۲ و اجازه حضور زنان برای تماشا با واکنش گسترده‌ در شبکه‌های اجتماعی روبه‌رو شد. اینا هم گزینشی بودن تو راست میگی دوبار خفه_شید لامصب ها به خاطر کرونا محدود بوده اگر بفهمید که میدونم سخته براتون فشار بیشتر یعنی قحطی در ایران و فشار مضاعف بر مردم. کمی فکر می باید….

تاکید عون بر نقش جامعه اهل سنت در محافظت از اتحاد و تنوع سیاسی لبنانرئیس‌جمهور لبنان بر کمک قابل توجه جامعه اهل سنت برای محافظت از اتحاد و تنوع سیاسی در این کشور تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی

۳ نفر در بانه و بوکان به دست نیروهای امنیتی بازداشت شدند

بازداشت یک فعال کارگری کُرد در سنندج

استفاده ۵۷ درصدی از ماسک در شرایط اُمیکرونی/مدارس در رتبه چهارم اخطارهای کروناییاستفاده ۵۷ درصدی از ماسک در شرایط اُمیکرونی با وجود آغاز پیک ششم کرونا با سویه به شدت مُسری اُمیکرون در کشور، میانگین استفاده از ماسک در کشور ۵۷ درصد است و وضعیت رعایت سایر پروتکل‌های بهداشتی نیز چندان چنگی به دل نمی‌زند.

آمار رسمی کرونا در ایران؛ شمار مبتلایان در هر هفته «پنج برابر می‌شود»در عین روند افزایشی شمار مبتلایان به کرونا در ایران، یک عضو ستاد کرونا درباره افزایش آمار بستری‌ها و قربانیان در هفته‌های آینده هشدار داد.