بازداشت ۴۰ ادمین تلگرامی در همدان به دلیل انتشار عکس زنان

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«عناصر این شبکه از تصاویر برهنه و نیمه‌عریان سوژه‌های خود برای انتشار در سایت‌ها و شبکه‌های معاند خارج‌نشین استفاده می‌کرده‌اند.» این‌ها گفته مسئول روابط عمومی سپاه همدان پس از بازداشت ۴۰ ادمین تلگرامی و یک «لیدر» توسط اطلاعات سپاه همدان است. اطلاع_رسانی

۴۰ ادمین کانال‌های تلگرامی و یک متهم اصلی که به عنوان «لیدر» نامیده شده است، از سوی «سربازان گم‌نام» سازمان اطلاعات سپاه همدان بازداشت شده‌اند.

خبرگزاری «فارس» روز دوشنبه ۱۱ اسفند به نقل از روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همدان مدعی شده است آتلیه‌ها، عکاسان و مدلینگ سایبری و ادمین کانال‌ها همگی از اعضای «شبکه سازمان یافته هنجارشکنی فرهنگی» بوده‌اند. «علی اکبر کریم‌پور»، مسوول روابط عمومی سپاه همدان ادعا کرده است «عناصر» این شبکه از تصاویر برهنه و نیمه عریان سوژه‌های خود برای انتشار در سایت‌ها و «شبکه‌های معاند خارج‌نشین» استفاده می‌کرده‌اند.

او مدعی شده است که زنان و دختران جوان برای تولید و انتشار محتوای «مستهجن» و «خلاف موازین شرعی و فرهنگی» در فضای مجازی «اغفال» ‌شده‌اند. با این حال هیچ توضیحی درباره چگونگی این اغفال و نیز آدرس سایت‌ها و نام عکاس‌هایی که محتوا و تصاویر به گفته او مستهجن منتشر کرده‌اند، نداده است. براساس این خبر ، پرونده ۴۰ نفر از ادمین ها که براساس خبرگزاری «رکنا»، همگی مرد هستند و یک نفر که از او به عنوان متهم اصلی نام برده شده، به دادستانی همدان برای مراحل قضایی تحویل داده شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

احضار ۴۰ نفر و تشکیل پرونده برای یک ادمین سایت‌های مدلینگ در همدان | DW | 01.03.2021سپاه استان همدان از احضار و بازجویی ۴۰ نفر در ارتباط با فعالیت‌های مدلینگ در فضای مجازی و تشکیل پرونده قضایی برای یک نفر در همین ارتباط خبر داده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

۴۰ امدادگر زلزله سی‌سخت کرونایی بودند/ مبتلا شدن پزشک متخصص استان به کرونای انگلیسیاستاندار کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی و بستری شدن ۴۰ بیمار مبتلا به ویروس کرونا که برای کمک به زلزله سی سخت به این شهر سفر کرده بودند،خبرداد. واقعا متاسفم که شما هنوز کادر درمان رو واکسینه نکرده اید ؛ اقای نمکی چکارمیکنی؟ فقط حرف می زنید. چرا میگن کرونای انگلیسی؟؟؟؟ اون موقع که دنیا می‌گفت ویروس چینی میگفتن نگید . حالا خودشون میگن کرونای انگلیسی!!!!!!!
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

افزایش ۴۰ تا ۱۱۳ درصدی قیمت برنج، گوشت و شکر‌افزایش ۴۰ تا ۱۱۳ درصدی قیمت برنج، گوشت و شکر بررسی جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صمت حاکی از افزایش ۴۰ تا ۱۱۳ درصدی برنج، گوشت و شکر در اسفندماه سال ۱۳۹۹ نسبت به ماه مشابه سال ۱۳۹۸ است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

39 غیرنظامی کشته و 40 زخمی طی پنج روز در افغانستانکمیسیون مستقل حقوق بشر افغانستان دوشنبه 19 آوریل، اعلام کرد که طی پنج روز هفته گذشته 39 غیرنظامی در معجزات اسلام ناب محمدی افغانها گفتم و باز هم میگم چی خوب است مرگ یا آزادی. آزادی گفتن با دهن است آدم کشتن با تفنگ انتحاری انفجار راکت بمب است سوال است کدام اش ساده است کلان کلان آدم های استند عقل دارند چشم دارند گوش دارند کیر دارند کوس دارند دیگر چی میخواهند خنده این های فایده های خداوند ساختگی است. حماقت بی انتهای ارتجاع
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

خوزستان از ۴۰ درجه گذشتدمای هوای خوزستان از ۴۰ درجه گذشت مدیرکل هواشناسی خوزستان: در شبانه‌روز گذشته بستان با ۴۲ و ایذه با ۱۵ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنکترین نقاط خوزستان بودند. تغییرات دمای اهواز در این مدت بین ۲۱.۴ تا ۴۰.۱ درجه سانتیگراد در نوسان بود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »