بازدید سفیران اروپایی از شهر تاریخی «آنی اورن یری» ترکیه

10/02/2020 02:26:00 ب.ظ

بازدید سفیران #اروپایی از شهر تاریخی «آنی اورن یری» #ترکیه

اروپایی, استان قارص ترکیه

بازدید سفیران اروپایی از شهر تاریخی «آنی اورن یری» ترکیه

سفیران کشورهای اروپایی در ترکیه از شهر تاریخی «آنی اورن یری» در استان قارص بازدید کردند. - خبرگزاری آناتولی

شهر باستانی آنی اؤرن یئری (Ani Örenyeri) در استان قارص ترکیه که به"شهر جهانی"،"گهواره تمدنها" ،"یک هزار کلیسا" و"شهر 40 دروازه" نیز معروف بودنه و در فهرست میراث جهانی یونسو نیز قرار گرفته است٬ میزبان سفیران کشورهای اروپایی در ترکیه است. ( Hüseyin Demirci - خبرگزاری آناتولی )

شهر باستانی «آنی اورن یری» (Ani Örenyeri) در استان قارص ترکیه که به"شهر جهانی"،"گهواره تمدنها" ،"یک هزار کلیسا" و"شهر 40 دروازه" نیز معروف بوده و در فهرست میراث جهانی یونسکو نیز قرار گرفته٬ میزبان سفیران کشورهای اروپایی در ترکیه است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

بلعتيق: ترکیه از ظرفیت‌های مهمی در حوزه فاینانس اسلامی برخوردار است

ویروس کرونا؛ ۵ مورد جدید ابتلا در فرانسه مشاهده شد۴ نفر از این افراد بیماری را به صورت «خوشه‌ای» از یک فرد مبتلای دیگر گرفته‌اند. یکی جلوی این فرانسویا رو بگیره تا مثله قبل باز صادرشون نکنه اینجا ایرانیان هم وطن.شدیدا مواظب سلامتی خود و اطرافیان باشید. هیچ اعتمادی ب دولت مردان ایران نیست.ما از کره مریخ نیامده ایم.تمام دولت مردان دنیا شفاف میگویند.ک گرفتار کرونا شده اند. بدانید ک ما حتی قادر ب تشخیص ویروس کرونا در داخل ایران نیستیم.

قیمت خودروهای سایپا امروز 98/11/19 |افزایش بی منطق قیمت ها- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimقیمت_خودرو امروز/ افزایش بی منطق قیمت‌ها پراید ۱۱۱ با قیمت ۶۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، پراید ۱۳۱ با قیمت ۶۱ میلیون تومان، مورد معامله قرار گرفت منطق داره عزیزم همونطور که گرون کردن بنزین منطق داشت آشوب امروز !!! داشت!!! بی منطق!!! لاغ گیستون این دولت منتخبتون ِدیگه ، این حرفا چیه میزنید؟! بیمنطق دیگه چیه؟! وقتی خود دولت داره از محل فروش خودرو می خوره چرا نباید قیمت رو افزایش بده اونم این دولت فربه و بی خاصیت.

طوفان شدید «سیارا» باعث لغو صدها پرواز در کشورهای اروپایی شدطوفان شدید «سیارا» باعث شد یک‌شنبه 9 فوریه 2020 صدها پرواز در سراسر اروپا به خصوص کشورهای غربی اروپا

افزایش سهم زنان در پست‌های مدیریتی ترکیه

تظاهرات در سوئد به مناسبت سالگرد کشتار قولجا توسط دولت چینگروهی از مردم سوئد به مناسبت سالگرد کشتار ترک‌های اویغور در منطقه قولجا از سوی دولت چین تظاهرات کردند. - خبرگزاری آناتولی

سفر سفیران اروپایی به شهر تاریخی «آنی اؤرن یئری» ترکیه شهر باستانی آنی اؤرن یئری (Ani Örenyeri) در استان قارص ترکیه که به"شهر جهانی"،"گهواره تمدنها" ،"یک هزار کلیسا" و"شهر 40 دروازه" نیز معروف بودنه و در فهرست میراث جهانی یونسو نیز قرار گرفته است٬ میزبان سفیران کشورهای اروپایی در ترکیه است.دبیرکل شورای عمومی موسسات مالی و بانکداری اسلامی تاکید کرد ترکیه به دلیل برخورداری از ظرفیت‌های مهم در حوزه فاینانس اسلامی مرکز دسترسی به بازارهای به سرعت در حال توسعه آسیا است.ابتلای خوشه‌ای به این معناست که یک نفر به بیماری مبتلا شده و افرادی که با او در تماس هستند همزمان بیماری را از او وابگیرند.خبرگزاری تسنیم ، در بازار امروز خرید و فروش خودرو، پراید 111 با قیمت 66 میلیون و 500 هزار تومان، پراید 131 با قیمت 61میلیون تومان، چانگان با افزایش 5 میلیون تومانی با قیمت 255میلیون تومان، و استپ‌وی با افزایش 8 میلیون تومانی با قیمت 263 میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.

( Hüseyin Demirci - خبرگزاری آناتولی ) شهر باستانی «آنی اورن یری» (Ani Örenyeri) در استان قارص ترکیه که به"شهر جهانی"،"گهواره تمدنها" ،"یک هزار کلیسا" و"شهر 40 دروازه" نیز معروف بوده و در فهرست میراث جهانی یونسکو نیز قرار گرفته٬ میزبان سفیران کشورهای اروپایی در ترکیه است. سفیران اروپایی در سفر به این منطقه باستانی که در نزدیکی شهر «آرپاچایی» قرار دارد٬ از میراث اسلامی متعلق به قرون 11 و 12 میلادی دیدن کردند.02. این شهر باستانی که از زمان تأسیس خود میزبان 23 تمدن بوده و اولین دروازه ورودی قفقاز به آناتولی بود٬ با تحسین سفیران اروپایی مواجه شد. به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید وزیر بهداشت فرانسه روز گذشته نیز اعلام کرده بود که ۳۸ شهروند فرانسوی ساکن شهر ووهان روز یکشنبه با پروازی که از سوی مقامات بریتانیایی سازماندهی شده، خاک چین را ترک خواهند کرد. کریستین برگر نماینده اتحادیه اروپا در ترکیه طی مصاحبه ای با خبرنگار آناتولی با اشاره به زیبایی های این شهر باستانی گفت:‌ از حضور در اینجا بسیار خرسندم. وی ضمن اشاره به اهمیت ترکیه به لحاظ بانکداری مشارکتی، گفت: این کشور ظرفیت‌های مهم در حوزه فاینانس اسلامی داشته و مرکز مهمی برای دسترسی به بازارهای به سرعت در حال توسعه آسیا است. دیدن تاریخ قدیمی در زیر آسمان آبی بسیار لذت بخش است.

این شهر گمشده در تاریخ بود اما اکنون به یک مرکز مهم گردشگری تبدیل شده است. دبیرکل شورای عمومی موسسات مالی و بانکداری اسلامی در پایان تاکید کرد: روند مذاکرات با معاونت مالی نهاد ریاست جمهوری ترکیه پیرامون موضوع فاینانس اسلامی ادامه دارد. تا پیش از این ۶ نفر در فرانسه به دلیل ابتلا به ویروس جدید کرونا در بیمارستان بستری شده بودند. ترکیه اماکن تاریخی و فرهنگی مختلفی دارد که آنی اورن یری یکی از آنهاست که واقعا بی نظیر و باشکوه است. .