بازداشت همراه با ضرب و شتم آرام زندی، فعال کارگری سنندج

07/06/1398 03:48:00 ب.ظ

ماموران اطلاعات سنندج شب گذشته با یورش به منزل «آرام زندی» فعال کارگری وی را با خشونت شدید بازداشت و به بازداشتگاه منتقل کردند. در پی این بازداشت، مادر سالخورده او به دلیل فشارهای عصبی وارده و سابقه بیماری قلبی به بیمارستان منتقل‌ شد. اخبار_ایران کارگران

در پی این بازداشت که با ضرب و شتم و خشونت همراه بود ، مادر سالخورده این فعال کارگری به دلیل...

در پی این بازداشت که با ضرب و شتم و خشونت همراه بود ، مادر سالخورده این فعال کارگری به دلیل فشارهای عصبی وارده و سابقه بیماری قلبی به بیمارستان منتقل‌شده است. برابر گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی، چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸، مریم میرکی (دایه مریم) بر اثر فشارهای عصبی وارده و سابقه بیماری به بیمارستان تأمین اجتماعی سنندج منتقل‌شده و هم‌اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه این بیمارستان بسر می‌برد.

«آرام و فواد زندی» در شعبه یک دادگاه انقلاب سنندج به ریاست «قاضی مبارکی»، به همراه ۹ فعال کارگری دیگر در سنندج، هر کدام به تحمل یک سال زندان محکوم شدند. آنها در نهایت با قرار وثیقه‌ای به مبلغ ۳۰ میلیون تومان از زندان مرکزی سنندج آزاد شدند.

«آرام زندی» و برادرش «فواد زندی» از فعالان کارگری شهر سنندج در 25 فروردین‌ماه ۱۳۹۴ و در آستانه روز جهانی کارگر، به دنبال حمله ماموران لباس شخصی به منزل بازداشت شدند. چهل روز بعد در ۹ خردادماه سال جاری، با قرار وثیقه ۱۰۰ میلیون تومانی از زندان مرکزی سنندج آزاد شدند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

«وانکا»، من و «آنتوان چخوف»| علی اصغر شیرزادی

هر وقت به هر دلیل و علت دچار خستگی ذهنی می‌شوم یکی دو داستان «آنتوان چخوف» را می‌خوانم. با هر بازخوانی می‌بینم که چراغی کوچک در داستان او روشن می‌شود و معنایی تازه سر بر می‌آورد. داستان کوتاه «وانکا» از مجموعه داستان‌های این نویسنده همیشه زنده را -شاید- برای دهمین بار در یکی از شب‌های ماه آخر پاییز گذشته خوانده‌ام. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

خبرنگار همراه ظریف از چرایی و چگونگی فرار خود می‌گویدامیر توحید فاضل، دبیر سیاسی، خبرنگار حوزه دولت و مجلس خبرگزاری موج که روز چهارشنبه 30 مرداد 1398 از

پسر احمد شاه مسعود، در اندیشه متحد کردن افغانستان علیه طالباناحمد مسعود می‌گوید آماده است به همراه دیگر جوانان کشورش اسلحه به دست بگیرد و با طالبان بجنگد.

وزارت دارایی آمریکا چند شهروند و شرکت ایرانی را تحریم کرددولت آمریکا می‌گوید دو شبکه ایرانی با استفاده از شرکت‌های صوری میلیون‌ها دلار تجهیزات و فناوری را در اختیار افراد مرتبط با سپاه پاسداران و برنامه تسلیحاتی و موشکی این کشور گذاشته‌اند.

YouTube

خط حزب‌الله 199|مذاکره با آمریکا قطعا منتفی است- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimصد ‌‌و ‌‌نود‌ و‌ نهمین شماره‌ هفته‌نامه‌ خط حزب‌الله با عنوان «مذاکره با آمریکا قطعا منتفی است» منتشر شد.

پرونده کامل 16 تیم لیگ برتری در فصل نقل و انتقالاتبه بهانه بسته شدن پنجره تابستانی؛ پرونده کامل 16 تیم لیگ برتری در فصل نقل و انتقالات