بازداشت یک شهروند آبادانی به اتهام «شیطان‌پرستی»

08/08/1399 11:04 ق.ظ

یک شهروند در آبادان به دلیل آنچه «تبلیغ شیطان پرستی» خوانده شد بازداشت شد. در گزارش پلیس آمده «متهم با بارگذاری تصاویر غیراخلاقی از خود با مضمون ونمادهایی از شیطان پرستی در شبکه های اجتماعی عقاید منحط غربی را تبلیغ کرده است» اخبار_ایران خوزستان

به گزارش خبرگزاری رکنا ، مأمورین پلیس اطلاعات و امنیت عمومی آبادان یک شهروند را در بدلیل انتشار تصاویری که به‌گفته آن‌ها «تبلیغ شیطان‌پرستی» در شبکه‌های اجتماعی بازداشت کردند.

یک منبع آگاه از پلیس آبادان به خبرگزاری رکنا این فرد را «عامل شیطان‌پرستی» خوانده و گفته است کارشناسان پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با رصد فضای مجازی، این فرد را شناسایی و متهم جوان را در یکی از مناطق آبادان شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی متهم را که پسری ۲۳ساله است، دستگیر کردند.

در این گزارش آمده است: «متهم با بارگذاری تصاویر غیر اخلاقی از خود با مضمون و نمادهایی از شیطان پرستی در شبکه اجتماعی عقاید منحط غربی را تبلیغ کرده است، که وی با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شد.» در خردادماه ۱۳۹۹ رئیس کل دادگستری استان مازندران از

در این استان به دلیل آنچه “عضویت در یک باند شیطان پرستی” خوانده شد، خبر داده بود.

ادامه مطلب:
iranwire »

بازداشت یک شهروند توسط نیروهای امنیتی در مریوان

فرود هواپیمای یک شرکت تحریم شده ایرانی با محموله‌ای نامشخص در ونزوئلاطبق داده‌های یک وب‌سایت ردگیری جهانی پروازها، یک هواپیمای متعلق به شرکت هواپیمایی فارس‌ایرقشم، که آمریکا قبلا آن را به اتهام انتقال سلاح به سوریه تحریم کرده بود، از تهران به ونزوئلا رفته و بعد از ظهر سه‌‌شنبه به وقت محلی در فرودگاه کاراکاس فرود آمده است. با درود، خوب این که کاری ندارد به محض خروج از حریم هوایی ونزوئلا توسط یک اسکادران هوایی ایالات متحده آمریکا به یکی از پایگاه آمریکا در نزدیکترین منطقه منتقل هواپیما مصادره و پرسنل آن هم بدلیل بی توجهی به نقض تحریم محاکمه و مجازات گردند، شمشهای طلا و ارزهای خارجی هم مصادره گردند. ونزوئلا دلار نداره،مجوره باز یا طلا بده یا خیار و سیب زمینی و آناناس. سلاح نبوده . سوهان ، پشمک و گز اصفهان و باقلوای یزدی بوده

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی: ایران مشغول ساخت یک تاسیسات هسته‌ای زیرزمینی استآژانس بین‌المللی انرژی_اتمی: ایران مشغول ساخت یک تاسیسات هسته‌ای زیرزمینی است خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام کرد که ایران کار ساخت یک تاسیسات زیرزمینی ویژه سر هم کردن سانتریفوژ را آغاز کرده است. اینها هم می دونند ، منتظر می شوند درست کنند و بعد غنی کنند به بروند برجام را امضا کنند ، بزن داغون کن همه کوهها و دشتهای ایران را سپاه کثافت اشغال کرده دارن هزارتا کثافت کاری میکنن طبیعت رو هم نابود کرده سپاه شاشداران اصلا ايران بمب اتم دارد حالا كه چي؟؟

جنجال حقوقی بر سر کاریکاتوری از اردوغان به شکل یک تروریست | DW | 27.10.2020رئیس جمهور ترکیه از خیرت ویلدرز، یکی از سیاستمداران پوپولیست هلند به علت نشر دو کاریکاتور شکایت کرده است. در یک کاریکاتور تصویری از اردوغان به عنوان تروریست نمایش داده شده است. ویلدرز این کاریکاتور را بازنشر کرده است. واقعیت را گفته اردوگند مگردروغ گفته درست است که اردوغان سردسته تروریستها نیست ولی اگربنا به تقسیم بندی باشدرتبه سوم یا چهارم را برای تروریست بودن کسب می کتد

جولان کرونا در ایران؛ 346 نفر طی یک روز جان باختندوزارت بهداشت ایران شمار قربانیان کرونا در یک روز گذشته را 346 نفر اعلام کرد که بیشترین میزان از زمان شیوع این ویروس در این کشور است. - خبرگزاری آناتولی

ارزش فلزات انباشته شده در سایکی ۱۶ «یک میلیون برابر» اقتصاد جهان استاخترشناسان بنا بر داده‌های جدید از تلسکوپ هابل تخمین می‌زنند که سیارک فلزی «سایکی ۱۶» انباشته از فلزاتی به ارزش یک میلیون برابر اقتصاد فعلی جهان باشد. کشف اینجور سیارک ها در حال حاضر خیلی به درد بشر نمیخوره و برای وقتی خوبه که بشر تونسه سفینه های فضایی درست کنه و در حال اکتشاف منظومه های اطراف خودش هست و میتونه با استخراج اینجور مکان ها مواد اولیه سفینه های خودش رو تامین کنه .

استان وایر- یک شهروند در آبادان به دلیل آنچه «تبلیغ شیطان پرستی» در شبکه های اجتماعی خوانده شده است، توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.

به گزارش

خبرگزاری رکنا

، مأمورین پلیس اطلاعات و امنیت عمومی آبادان یک شهروند را در بدلیل انتشار تصاویری که به‌گفته آن‌ها «تبلیغ شیطان‌پرستی» در شبکه‌های اجتماعی بازداشت کردند.

یک منبع آگاه از پلیس آبادان به خبرگزاری رکنا این فرد را «عامل شیطان‌پرستی» خوانده و گفته است کارشناسان پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با رصد فضای مجازی، این فرد را شناسایی و متهم جوان را در یکی از مناطق آبادان شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی متهم را که پسری ۲۳ساله است، دستگیر کردند.

در این گزارش آمده است: «متهم با بارگذاری تصاویر غیر اخلاقی از خود با مضمون و نمادهایی از شیطان پرستی در شبکه اجتماعی عقاید منحط غربی را تبلیغ کرده است، که وی با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شد.»

در خردادماه ۱۳۹۹ رئیس کل دادگستری استان مازندران از

در این استان به دلیل آنچه “عضویت در یک باند شیطان پرستی” خوانده شد، خبر داده بود.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: