بازداشت پسری ۱۶ ساله به اتهام سرقت از حساب ۲۵۰ نفر

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری پسری ۱۶ ساله‌ خبر داده که اقدام به برداشت از حساب بانکی۲۵۰ نفر در ساری کرده است. میرفیضی گفته «متهم از خرداد ماه سال جاری با ایجاد آی دی در گروه‌های تلگرامی اقدام به تبلیغ صیغه به صورت گسترده کرده بود.» اخبار_ایران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان‌وایر- فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری پسر ۱۶ ساله‌ای خبر داده که اقدام به برداشت از حساب بانکی۲۵۰ نفر در ساری کرده است.گفته «متهم از خرداد ماه سال جاری با ایجاد آی دی در گروه‌های تلگرامی اقدام به تبلیغ صیغه به صورت گسترده کرده بود.»

از این نوجوان «حساب های جعلی و ۲۵۰ شماره کارت‌های بانکی اشخاص به همراه اطلاعات بانکی حساب‌های مذکور که توسط این فرد هک شده» کشف شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مرگ ۲ نفر بر اثر آنفلوآنزا در گیلانمرگ ۲ نفر بر اثر آنفلوآنزا معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: جوان ۲۶ ساله لنگرودی و کودک یک ساله رشتی دو نفر از جان باختگان آنفلوآنزا در گیلان هستند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شیلی همچنان ناآرام و ملتهب؛ تظاهرات ده‌ها هزار نفری در سانتیاگواز اواسط ماه گذشته میلادی، زمان آغاز جنبش اعتراضی تا کنون بیش از بیست نفر در جریان خشونت های خیابانی کشته و نزدیک به دویست نفر نیز زخمی شده اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آخرین خبرهای سه‌شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ | DW | 12.11.2019
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تکذیب خبر ابتلای 100تن به ایدز در روستای درگس/ توطئه دشمنان برای تکرار موضوع لردگان در چابهار/ فعالیت 13 تیم DIC برای تشخیص بیماری ایدزرئیس شبکه بهداشت و درمان چابهار در گفت‌وگو با ایلنا: تکذیب خبر ابتلای 100تن به ایدز در روستای درگس/ توطئه دشمنان برای تکرار موضوع لردگان در چابهار/ فعالیت 13 تیم DIC برای تشخیص بیماری ایدز
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ویدئو؛ ملکه بریتانیا یاد قربانیان جنگ جهانی اول را گرامی داشتویدئو؛ ملکه بریتانیا یاد قربانیان جنگ جهانی اول را گرامی داشت این ویدئوی بدون شرح را ببینید⬇️ ایران، نسل کشی شما انگلیسی ها در جنگ جهانی اول را فراموش نمی کند، از وبا بگیر تا هزار نوع دگر، بالغ بر ۱۰ میلیون ایرانی رو به خاک و خون کشیدین. تقریبا نصف جمعیت وقت ایران را، روزی جواب پس میدهید، پاینده ایران ♥️🇮🇷💚
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مراجعه بیش از ۲۰۰۰ بیمار به اورژانس به دلیل آلودگی هوامراجعه بیش از ۲۰۰۰ بیمار به اورژانس به دلیل آلودگی هوا سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: طی چند روز گذشته به دلیل بروز آلودگی هوا ۲۱۶۰ نفر به دلیل مشکلات قلبی و تنفسی به اورژانس پیش بیمارستانی و بیمارستانی مراجعه کرده‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »