بازداشت فرد مرتبط با قتل مسعود مولوی در استانبول

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یکی از کارمندان سرکنسولگری ایران در استانبول در ارتباط با قتل مسعودی مولوی، تحت بازداشت قرار گرفت. - خبرگزاری آناتولی

12.02.2021فردی که مرتبط با قتل مسعود مولوی در منطقه شیشلی استانبول دستگیر شده و گفته می‌شود کارمند سرکنسولگری ایران در استانبول است٬ تحت بازداشت قرار گرفت.

برخی رسانه‌های ترکیه دیروز اعلام کردند که «محمدرضا ناصرزاده» کارمند سرکنسولگری ایران در استانبول به ظن ارتباط با قتل مسعود مولوی دستگیر شده است. این درحالی است که سعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به این گزارش گفت: «احدی از کارمندان سرکنسولگری کشورمان بازداشت نشده است. فرد نام برده شده در این رسانه کارمند سرکنسولگری نبوده و برای پیگیری موضوع پیش آمده و روشن شدن ابعاد آن از مجاری رسمی با مقامات ترکیه در تماس هستیم».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گم شدن گوشی یک فرد کود‌ک آزار به بازداشت وی و ‌هم‌دست وی انجامید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کشته شدن دو فرد مسلح در مرز ایران با عراق
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پلیس سوئد هویت فرد مهاجم با چاقو را شناسایی کرد | DW | 04.03.2021انگیزه فرد مهاجم با چاقو در سوئد هنوز برای مقامات پلیس این کشور نامعلوم است. در این سوءقصد هفت نفر به ضرب چاقو توسط مردی جوان به شدت مجروح شدند. این فرد به ضرب گلوله پلیس مجروح و سپس دستگیر شد. غیر از ترور نیست . انگیزه هم ندارد بلکه ماموریت دارد با عرض معذرت ولی حقشان بود تا باشن هر کسیو راه ندن
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

قرنطینه شدن وزیر خارجه فرانسه در پی اختلاط او با فرد مبتلا به کرونابنا به اعلام مقامات وزارت خارجه فرانسه، ژان ایو لودریان وزیر خارجه این کشور شامگاه پنج‌شنبه 11 مارس بالاخره اینم مخلوط شد؟ اختلاط يعني زده توش؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آیا یک فرد می‌تواند با انتقال اموال به پسرانش فرزندان دختر را از ارث ممنوع کند؟منع قانونی ندارد. در زمان حیات هر کس اختیار اموال خود را دارد. ولی برای پس از مرگ تا 1/3 اموالش را میتواند وصیت نماید و 2/3 بقیه سهم وراث است. قانون کاری نمیتونه بکنه چون هرکسی می‌تونه قبل از مرگ اموالش به هرکسی انتقال بده
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »