بازداشت ۱۶۸ معترض در تظاهرات‌ها در ایروان

  • 📰 MashreghNews
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

پلیس ایروان می‌گوید ۱۶۸ نفر را در جریان اعتراضات امروز بازداشت کرده اما اپوزیسیون دولت ارمنستان تهدید کرد که به تظاهرات علیه نخست‌وزیر این کشور ادامه می‌دهد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش مشرق، در ادامه اعتراضات مردم ارمنستان به دولت این کشور در پی تحولات اخیر در منطقه قره‌باغ کوهستانی با جمهوری آذربایجان، امروز (دوشنبه) نیز معترضان بار دیگر به خیابان‌های ایروان آمدند.

به نوشته خبرگزاری «اسپوتنیک»، همزمان ستون‌های طولانی از معترضان به انفعال دولت ارمنستان در برابر اقدامات جمهوری آذربایجان در قره‌باغ، در خیابان‌های ایروان به راه افتاده و به نافرمانی مدنی پرداختند. اداره پلیس ایروان به شبکه «ریانووستی» گفت که تاکنون ۱۶۸ در اعتراضات امروز در پایتخت ارمنستان بازداشت شده‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پلیس ارمنستان ده‌ها معترض ضد دولتی را در ایروان بازداشت کردپلیس ایروان ده‌ها معترض ضد دولتی را بازداشت کرده است، این در حالیست که تظاهرکنندگان برای تازه‌ترین گردهمایی اعتراضی با درخواست استعفای نیکول پاشینیان، نخست‌وزیر این کشور آماده شده بودند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رئیس پارلمان ارمنستان: ایروان بر حمایت شرکایی از جمله ایران متکی استرئیس پارلمان ارمنستان بر نقش ایران در حمایت از ایروان در دوران پرچالش کنونی تاکید کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بر حمایت شرکای‌مان از جمله ایران و اتحادیه اروپا و آمریکا متکی هستیمرئیس پارلمان ارمنستان بر نقش ایران در حمایت از ایروان در دوران پرچالش کنونی تاکید کرد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

معلم ابوالفضل آدینه‌زاده با وثیقه «یک میلیارد تومانی» آزاد شدمعلم ابوالفضل آدینه‌زاده، نوجوان معترض کشته شده در مشهد، که پس از گرامی‌داشت سالروز تولد او بازداشت شده بود با سپردن وثیقه به طور موقت آزاد شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بایدن: به افزایش همکاری با ارمنستان ادامه می‎دهیمبه دنبال دور تازه تنش‌ها میان روسیه و ارمنستان، رئیس‌جمهور آمریکا در پیامی به نخست‌وزیر ارمنستان گفت که واشنگتن به همکاری خود با ایروان در زمینه‌های امنیتی و انرژی ادامه خواهد داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض دسته جمعی دختران دوچرخه‌سوار به قراردادهای ناچیزدختران دوچرخه سوار نسبت به مبلغ پایین قراردادها در لیگ برتر دوچرخه سواری معترض شدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »