بازدید آیت الله رئیسی از معدن زغال سنگ پروده طبس

19/06/1400 11:53 ق.ظ

آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در سفر استانی به خراسان جنوبی پس از سخنرانی در جمع مردم طبس، با بالگرد به معدن زغال سنگ پروده این شهرستان رفت و از نزدیک در جریان وضعیت کار و فعالیت این معدن قرار گرفت.

رئیس جمهور روز جمعه از معدن زغال سنگ پروده در شهرستان طبس بازدید کرد. رئیس جمهور در این بازدید با کارگران و مهندسان معدن پروده گفت و گو کرد و مسائل و مشکلات آنان را شنید.

رئیس جمهور در این بازدید با کارگران و مهندسان معدن پروده گفت و گو کرد و مسائل و مشکلات آنان را شنید.

ادامه مطلب:
PadDolat »

آیت الله؟؟!!! 😂 دکتر ؟؟؟!!! 😅. خجالت نکش بگو علامه پروفسور رئیسی 😅 شش_کلاس_سواد سلام چه زود و پروپکانی از آیت‌اله استفاده کردید؟ همین چندی پیش در اعتبارنامه حجةالإسلام بود! بله. برخی آلزایمر دارند و برخی ندیم_بادمجان. و این دین باید اصلاح شود در این دیار وگرنه تباه می‌شویم. جناب رئیس جمهور لطفا کارمندانی که سالیان سال قراردادی هستند رو بدون پیمانی شدن رسمی نمایید که از این وضعیت خسته شده اند.

از کی تا حالا به آلت الله شش کلاس سواده میگن دکتر 😂🤣🤣🤣 اين بازديدها چه ارزشمندي و ارزش افزوده اي در شرايط و وضعيت فعلي دارد؟! اين بازديدها و سفرهاي بي فايده نشان از بي كفايتي مطلق گروه مشاوران آقاي رئيسي دارد! انقدر ننویسید آیت‌الله دکتر :/

لاپید در مسکو: اسرائیل از خود در برابر ایران در سوریه دفاع می‌کندیائیر لاپید، وزیر خارجه اسرائیل که برای دیدار وگفتگو با سرگئی لاوروف، همتای روس خود به مسکو سفر کرده است، گفت که تل آویو به دفاع از خود در برابر اقدامات ایران در سوریه ادامه می‌دهد.

ویدئویی از ترس و وحشت مردم بعد از وقوع زلزله ۷.۱ ریشتری در مکزیکمردم در جنوب شرقی مکزیک نگران از وقوع پس‌لرزه‌های بعدی به خیابان‌ها آمدند و از شب را دور از خانه خود به صبح رساندند. آخ آخ،کاش همیشه زلزله بیاد اونجا اصلا

محمدرضا فقیهی،‌ از وکلای بازداشتی:‌ در روزهای آینده از «مشرق‌نیوز و عبدالرضا داوری» شکایت می‌کنیمصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

تصاویری از نجات جان ۱۲۵ پناهجو در نزدیکی جزیره لامپدوسا در دریای مدیترانهگارد ساحلی ایتالیا می‌گوید هر ۱۲۵ پناهجو به لامپدوسا منتقل شده‌اند و در سلامت به سر می‌برند. خدایا تمامی پناهجویان رو به ساحل امن راهنما شو و اوضاع زندگیشون رو بسامان کن. آمین کارگرا رو صیدکردن از اب

بازرسی از دو وزارتخانه در آلمان به ظن دست داشتن یک نهاد دولتی در پولشویی بانکیماموران قضایی آلمان وزارتخانه‌های دارایی و دادگستری این کشور را به ظن دست داشتن یک نهاد دولتی در پولشویی بانکی مورد بازرسی قرار دادند.

لاپید در مسکو: اسرائیل از خود در برابر ایران دفاع می‌کند | DW | 09.09.2021یائیر لاپید، وزیر امور خارجه اسرائیل برای دیدار و گفت‌وگو با همتای روس خود پیرامون موضوع ایران به مسکو سفر کرده است. لاپید در دیدار با لاوروف بر ادامه دفاع اسرائیل از خود در برابر حملات ایران در سوریه تاکید کرده است. ساکت ننشیند واق واق کند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در سفر استانی به خراسان جنوبی پس از سخنرانی در جمع مردم طبس، با بالگرد به معدن زغال سنگ پروده این شهرستان رفت و از نزدیک در جریان وضعیت کار و فعالیت این معدن قرار گرفت.

رئیس جمهور در این بازدید با کارگران و مهندسان معدن پروده گفت و گو کرد و مسائل و مشکلات آنان را شنید.

آیت الله رئیسی همچنین در بازدید هوایی با بالگرد، معادن حاشیه ای و ظرفیت های شهرستان را بررسی و با توضیحات مدیران استان و شهرستان در جریان توانمندی ها،مسائل و مشکلات منطقه قرار گرفت.