بازداشت ۴۰ زن و مرد در یک مرکز «فحشا» در اصفهان

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

به گزارش خبرگزاری فارس یکی از مراکز فحشا در اصفهان توسط دستگاه‌های امنیتی شناسایی و عاملان اصلی ایجاد آن بازداشت شدند. در این مکان که با حضور گروهی از ثروتمندان و مرفهین به صورت هفتگی فعال بوده است بیش از ۴۰ زن و مرد حضور داشته‌اند. اخبار_ایران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان‌وایر- خبرگزاری فارس گزارش کرده «یکی از مراکز فحشا در شهر اصفهان توسط دستگاه‌های امنیتی شناسایی و عاملان اصلی ایجاد آن بازداشت شدند.»نوشته روز پنجشنبه (۲۸ آذر) سازمان اطلاعات سپاه، اداره کل اطلاعات و پلیس اطلاعات اصفهان در عملیاتی مشترک عاملان «اصلی تشکیل این مرکز فساد و فحشا در یکی از هتل‌های اصفهان را بازداشت کردند.»

براساس این گزارش «در این مرکز فحشا که با حضور گروهی از ثروتمندان و مرفهین به صورت هفتگی فعال بوده بیش از ۴۰ نفر زن و مرد حضور داشته‌اند.»📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادامه سرکوب معترضان در ایران؛ بیش از ۲۵۰ نفر در کرمانشاه بازداشت شدند🔺ادامه سرکوب معترضان در ایران؛ بیش از ۲۵۰ نفر در کرمانشاه بازداشت شدند ⚡️در حالی که هنوز آمار رسمی از بازداشت‌شدگان اعتراضات آبان ماه از سوی مقامات جمهوری اسلامی اعلام نشده است، گزارش‌ها حاکی است بازداشت معترضان در شهرهای مختلف ایران همچنان ادامه دارد. اين كثافتا از روز اول شورش نجس ٥٧ با كردها بد بودند بمبارانشون مي كردند مي كشتند به بند مي كشيدند چرا چرا اينقدر از كردها ضحاك و مارهاي سمي اش مي ترسد!!!!!!!!!!!! مرگ بر رژیم
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هشت نویسنده و پژوهشگر در کرمانشاه 'بازداشت شده‌اند'شبکه حقوق بشر کردستان می‌گوید در روزهای اخیر هشت نویسنده و پژوهشگر در استان کرمانشاه ایران بازداشت شده‌اند. چند روز پیش کانون نویسندگان ایران هم خبر داد که دادگاه انقلاب در آبادان حکم جلب پنج شاعر و روزنامه‌نگار خوزستانی را صادر کرده است. 😔 این هم عدالت حکومت شیعه دوازده امامی KavehKermashani کرماشان قلب تپنده کوردستان ست و افراس هخامنش‌شیعی از ۱۰۰ سال پیش مشغول استعمار و اسیمیلاسیون کوردها هستند. تف به فرهنگ و تروریسم ناشی از فرهنگ استعمارگر.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دو نفر در جریان اعتراض‌ها به قانون اعطای شهروندی در هند کشته شدندجدا از پایتخت و ایالت پر جمعیت اوتار پرادش مقامات دولتی هرگونه تجمع در کارناتاکا، یکی از ایالت‌های جنوبی این کشور و بمبئی مرکز ایالت ماهاراشترا را ممنوع اعلام کرده‌ بودند. حالا این همه جمعیت دو نفر کم شد چیزی نمیشه که.... من اصلا متوجه نشدم اینا چرا تظاهرات میکنن مسلمانن و نمیخوان به غیرمسلمان حق شهروندی داده بشه یا غیر مسلمانن و نمیخوان به مسلمانا حق شهروندی داده بشه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پیشرفت ۱۰۱ کشور در رفع تبعیض جنسیتی؛ ایران در رتبه ۱۴۹ از ۱۵۳ کشور
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

بروز اختلاف حساب ۱ میلیارد یورویی در ذخایر ارزی لیبی در بریتانیاخانواده قربانیان عملیات تروریست‌های مورد حمایت معمر قذافی، دیکتاتور سابق لیبی مدعی شدند که بریتانیا به دلیل آن چه که «خطای حسابداری» عنوان کرده، ارزش سپرده‌های ارزی حکومت سابق لیبی را به میزان ۸۴۰ میلیون پوند(۹۹۱ میلیون یورو) کاهش داد. حروم زاده های دزد این آنگلوساکسون ها هنوز عادت دزدی و کلاهبرداری رو کنار نذاشتن طلای ونزوئلا رو که بلعیدن یه آبم روش. ولی خوشم اومد بلافاصله اسلواکی و لهستان طلاشونو از انگلیس کشیدن بیرون.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

طرح‌های بدن انسان در برابر سفارت ایران در بلژیک برای اعتراض به کشتار«این نماد صحنه‌ی جرم در خیابان‌های ایران است که بیش از ۳۰۰ معترض در آنجا به دست نیروهای امنیتی کشته شدند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »