بازجو می‌گفت بنویس دادخواهی یعنی چه؟

24/03/1401 04:54:00 ب.ظ

شهناز اکملی مادر مریم کریم‌بیگی که روز سه‌شنبه ۲۴ خرداد بازداشت شد، به رادیوفردا می‌گوید که در بازجویی‌هایش از او خواسته‌اند بنویسد دادخواهی یعنی چه و چرا علیه نظام تبلیغ می‌کند؟

شهناز اکملی مادر مریم کریم‌بیگی که روز سه‌شنبه ۲۴ خرداد بازداشت شد، به رادیوفردا می‌گوید که در بازجویی‌هایش از او خواسته‌اند بنویسد دادخواهی یعنی چه و چرا علیه نظام تبلیغ می‌کند؟ بازکردن در پنجره جدید به گفته خانم اکملی، مریم کریم‌بیگی به «تبلیغ علیه نظام» متهم شده است: «به مریم گفتند که بازجویی تمام شده قرار صادر می‌شود که بیایی بازپرسی با عنوان تبلیغ علیه نظام.

تا اینکه امروز ساعت ۷ صبح ماموران ریختند توی خانه و زندگی ما را دوباره به هم ریختند، دختر مرا بردند و برای دومین بار لپ تاب و گوشی اش را برده اند و زندگی ما را به هم ریخته‌اند».

حمله ماموران به منزل شهناز اکملی و بازداشت دختر او، مریم کریم‌بیگی مادر مریم و مصطفی کریم‌بیگی می‌گوید: «یک بچه‌ام را کشته‌اند و این یکی را هم زندان کردند. به بازجو گفتم او را که کشتید این را هم بکشید و یک تیر هم بزنید به قلب من، مرا هم بکشید و راحت شوید. دیگر چی می‌خواهید از جان ما؟»

او اضافه می‌کند، «گفتم دارید می‌برید بکشید؟ مریم گفت نه مامان نمی‌کشند. گفتم مگر بهنام محجوبی را نکشتند؟ مگر بکتاش [آبتین] را نکشتند؟ این همه زندانی در زندان، بکشید دیگر خیالتان راحت شود. بابا ولم کنید دیگر. ۱۳ سال است بچه‌ام را کشتید خودم را زندانی کردید ۲۵ روز من زندانی بودم در بند اوین بودم یکسال به من حکم دادند. حالا هم دخترم. تا کی آخر؟ نمی‌ترسید از آن روزی که شما باید جواب پس بدهید؟» headtopics.com

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

«طرح شفافیت» به مجلس برگردانده شد/ خط قرمزمان جایی است که حقوق مردم تضمین نشده باشد«طرح شفافیت» به مجلس برگردانده شد سخنگوی شورای نگهبان خبر داد که «طرح دو فوریتی شفافیت قوای سه‌گانه، دستگاه‌های اجرایی و سایر نهادها» به مجلس برگردانده شد.

سرگی استاخوفسکی؛ ستاره‌ای که برای دفاع از کشورش تفنگ بدست گرفت - BBC News فارسییک ماه پس از حضور در مرحله مقدماتی اوپن استرالیا، سرگی استاخوفسکی همه چیز را کنار گذاشت و همسر و فرزندانش را ترک کرد تا برای دفاع از اوکراین بجای راکت اسلحه به دست بگیرد.

فوتبال ایران و الجزایر؛ خط دفاع لرزانی که نگران کننده است - BBC News فارسیتیم ملی ایران که پس از لغو بازی دوستانه با کانادا و اکوادور، در شرایطی عجیب قرار گرفته بود و پیش از قطعی شدن مسابقات دوستانه خود، اردو در دوحه را آغاز کرده بود، سرانجام دیشب در یک بازی دوستانه مقابل الجزایر قرار گرفت. bbcpersian وقتی میگیم دلال کروات بی دلیل نیست ، ۳ تا دفاع وسط تخصصی هست رو نیمکت ، میاد نورافکن که دفاع وسط اصلا بازی نکرده رو میذاره دفاع وسط .

در صورتی که مشکوک به آبله میمونی شدیم چکار کنیم؟رییس اداره بیماری‌های قابل انتقال بین انسان و حیوان مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت گفت: تا کنون در کشور هیچ مورد قطعی و محتمل از ابتلا به آبله میمونی را شناسایی نکرده‌ایم؛ بنابراین ضرورتی بر مطرح شدن واکسیناسیون عمومی در این ارتباط وجود ندارد. یک ضریح مطهر را لیس بزنیم !🤨

دستور جدید ابراهیم رئیسی به مردی که چیزی نمی‌دانست«حمید سجادی»، پس از بازگشت از قطر به خبرنگاران گفته است که «هیچ تخصصی از فوتبال» ندارد و ادعا کرده که با دستور رییس‌جمهور «همه امکانات مورد نظر»، برای تیم ملی فوتبال ایران جهت حضور در جام جهانی، فراهم خواهد شد. اطلاع_رسانی ورزش younesipour

لوله‌خواب‌ها؛ بی‌خانمان‌هایی که در لوله‌های فاضلاب زندگی می‌کنندروزنامه شرق روز یک‌شنبه ۲۲ خرداد گزارشی منتشر کرده از وضعیت بی‌خانمان‌هایی که در لوله‌های فاضلاب زندگی می‌کنند.تصاویر منتشر شده از لوله‌خواب‌ها نشان می‌دهد که دارایی مشترک همه آنها مقداری لحاف و لباس‌های لته‌ای و تشکچه‌های سوخته است. اخبار_ایران