بازداشت یک مدیرکل در ارتباط با نهی از منکر

08/06/1398 04:37:00 ب.ظ

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان_رضوی از بازداشت یک مدیرکل به‌دلیل رعایت نکردن «قانون امر به‌معروف و نهی از منکر» خبر داد. اخبار_ایران

عبدالله ارجاعی گفته «از مجموع گزارشات رسیده در خصوص امر به معروف و نهی از منکر دو مورد آن با قدرت دستگاه نظارتی حل و برای یک مورد پرونده تشکیل که در مسیر این پرونده یک مدیر بازداشت شد.

» ارجاعی افزوده «۲۰۰ گزارش به ما رسیده که بیش از ۱۶۶ مورد آن با تماس تلفنی و ۳۴ مورد کتبی حل و فصل شده است.»

وی اضافه کرده «پنج مورد این گزارش‌ها به دستگاه‌های نظارتی محول شده و دو مورد آن با قدرت دستگاه نظارتی حل شد.» این مقام به جزئیات این پرونده‌ها و علت اصلی و دقیق بازداشت این مدیرکل اشاره‌ای نکرده است. ارجاعی در عین حال گفته «تاکنون ۱۵ اولویت استان را مشخص کرده‌ایم و خوشبختانه شش وکیل و ۲۳ شعبه قضایی در استان از ما حمایت می‌کنند.»

وی افزوده گروه‌های تذکر زبانی با نام «طلایه داران معروف» ایجاد شده و «ما باید در استان ۴۲ هزار طلایه دار امر به معروف داشته باشیم و امروز بعد از دوسال بیش از ۹ هزار طلایه‌دار داریم که از ابتدای امسال به بیش از یک میلیون نفر تذکر لسانی» داده‌اند. headtopics.com

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

استقلال یک - فولاد یک / دبل غافلگیری آبی‎‌ها در لحظات پایانیدر دومین هفته مسابقات لیگ برتر فوتبال تیم استقلال تهران در ورزشگاه آزادی به مصاف فولاد خوزستان رفته و این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

نابسامانی سیم‌های برق در بازار تاریخی ملایر/ یک آتش‌سوزی دیگر می‌تواند در راه باشدآتش‌سوزی در کمین بازارهای تاریخی است. در این میان همچنان شاهد نابسامانی سیم‌ها و کابل‌های برق در بازارهای تاریخی مانند بازار ملایر هستیم.

بیشتر مردم ترجیح می‌دهند یک ربات شغلشان را بگیرد تا یک انساناگر در آستانه از دست دادن شغل خود باشید، ترجیح می‌دهید یک ربات جایگزین شما شود، یا یک انسان دیگر؟ پژوهشگران می‌گویند اغلب افراد، ترجیح می‌دهند یک ربات جایشان را بگیرد؛ اما چرا؟ بیشتر بخوانید:

گذرگاه مرزی و مصائب جوانان فلسطینی برای تمرین در یک ارکسترنواختن ویالون و انجام تمرین‌ها برای حضور در یک ارکستر برای خیلی از نوازندگان جهان مساله‌ای نیست که بخواهند به آن فکر کنند اما اینجا در فلسطین یکی دو ساعت تمرین گروهی به سختی میسر می‌شود چرا که گذرگاه‌های مرزی اسرائیل مانع از آن است تا اعضای یک گروه موسیقی بتوانند به سادگی زیر یک سقف جمع شوند.

کشف جمجه ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار ساله یک انسان‌تبار در اتیوپیدانشمندان می‌گویند جمجه کشف شده، برخلاف باورهای پیشین، نشانگر حیات همزمان گونه‌های متفاوت انسان‌تباران به مدت حدود یکصد هزار سال است.

یک طوفان دریایی سهمگین در راه فلوریدا استطوفان دریایی دورین در حال قوت گرفتن و حرکت به سوی سواحل جنوب شرقی آمریکاست و هواشناسان آن را 'بسیار خطرناک' ارزیابی کرده‌اند. سازمان ملی هواشناسی آمریکا برآورد کرده که دورین حوالی عصر یکشنبه به منطقه‌ای در حد فاصل ایالت‌های فلوریدا و جورجیا برسد.