بازداشت ۶ فعال رسانه‌ای در مازندران

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

سرهنگ «سامع خورشاد»، رییس پلیس فتا در استان مازندران از بازداشت و زندانی شدن شش فعال رسانه‌ای در غرب این استان خبر داد. او اعلام کرد این شش نفر به دلیل «همکاری با کانال معاند» بازداشت شده‌اند. خبرنگاری_جرم_نیست اطلاع_رسانی

سرهنگ «سامع خورشاد»، رییس پلیس فتا در استان مازندران از بازداشت و زندانی شدن شش فعال رسانه‌ای در غرب این استان خبر داد. او اعلام کرد این شش نفر به دلیل «همکاری با کانال معاند» بازداشت شده‌اند.

سامع خورشاد روز ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ در گفت‌وگو با «خبرگزاری فارس» گفت: «این افراد که فعالیت رسانه‌ای داشتند، با عنوان "مطالبه‌گری" اقدام به انتشار خبرهای کذب در کانال معاند می‌کردند. افراد دستگیرشده به عنوان "ادمین" در این کانال‌ها فعالیت می‌کردند و احتمال افزایش بازداشت‌ها نیز وجود دارد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازداشت صدها فعال کارگری در ترکیه در تظاهرات اول ماه مه | DW | 01.05.2021صدها تن از فعالان کارگری ترکیه که به رغم محدودیت‌های کرونایی قصد داشتند به مناسبت روز_جهانی_کارگر تجمع‌هایی برگزار کنند، بازداشت شدند. این در حالی است که پلیس استانبول به فعالان سندیکایی اجازه تجمع در میدان تقسیم را داده بود. از متن شما چنین استنباط می‌شود که بازداشت‌ها فقط به دلیل رعایت نکردن محدودیت‌های کرونایی بوده و اجاره‌ی پلیس هم جهت برگزاری یک راهپیمایی شبه حکومتی نبوده! از DW انتظار چنین گزارشی نداشتم!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت یک فعال اینستاگرامی در شرق تهران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت یک فعال محیط‌زیست در بوکان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت و بی‌خبری از وضعیت یک فعال مدنی عرب در حمیدیه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ویدیو؛ در پی ترور فعال عراقی معترضان کنسولگری ایران در کربلا را به آتش کشیدندمراسم تشییع جنازه جسد ایهاب الوزنی فعال عراقی اهل کربلا که صبح یکشنبه طبق گفته فعالان محلی توسط شبه‌نظامیان مسلح وابسته به سپاه پاسداران ایران ترور شد، به
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »