بازداشت سینا شهری، شهروند بهائی در تبریز

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

بنا به گزارش رسیده به «ایران‌وایر»، سینا شهری شهروند بهائی ساکن تبریز توسط ماموران وزارت اطلاعات بازداشت و به نقطه نامعلومی منتقل شد. اخبار_ایران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان‌وایر - بنا به گزارش رسیده به «ایران‌وایر»، سینا شهری شهروند بهائی ساکن تبریز توسط ماموران وزارت اطلاعات بازداشت و به نقطه نامعلومی منتقل شد.

حوالی ساعت یک بعد از ظهر روز دوشنبه ۲۷ دی۱۴۰۰، ماموران اداره اطلاعات تبریز پس از تفتیش منزل و محل کار سینا شهری و ضبط برخی لوازم شخصی و هر چه مربوط به آیین بهائی بود، او را بازداشت کردند.سینا شهری، پنجمین شهروند بهائی است که در طی یک هفته گذشته در ایران بازداشت شده است. «علی احمدی»، «صبا سفیدی»، «سمیرا ابراهیمی» و «ناتولی درخشان»، سایر بازداشت‌­شدگان هستند که در قائم شهر، تهران و ساری بازداشت شده‌­اند که به جز سمیرا ابراهیمی، سایر نفرات هم­چنان در بازداشت به سر می‌برند.[email protected]اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید:

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ملک یک شهروند بهایی به نفع «ستاد فرمان اجرایی امام»، مصادره شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت ۳۰ نفر در محمود‌آباد به جرم برگزاری مهمانی مختلط
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تمرین‌ مشترک هوایی اسرائیل و آمریکا برای پاسخ به تهدیدات و حمله به اهداف موردنظرروزنامه اسرائیلی «ماکور ریشون» این رزمایش را «پیامی روشن» به ایران خواند و نوشت که این کشور ائتلاف بین‌المللی «در برابر تهدیدهای فزاینده، به‌ویژه از ناحیه ایران» را تقویت می‌کند. 🍆🍆🍆
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

واکنش‌ها به «حمله حوثی‌ها» به امارات؛ اتحادیه اروپا، آمریکا و سازمان ملل محکوم کردندسازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا، آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و بیشتر کشورهای جهان عرب «حمله پهپادی حوثی‌ها» به امارات عربی متحده را محکوم کردند. کودک کشی، به خاک و خون کشیدن زن و بچه، نابود کردن زیرساخت ها، و ...، چی؟ تناقض بحران_فلسفی! به کدوم گناه آخه بی وجودا؟؟ یمن بس چرا کودک کشی در یمن و محکوم نکردن؟ انتقام_سخت قدرتنمائی بساط شئونیزم فارسی شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران با حوثیها، برای صلیبچیهای سودجو و بیخرد است البته این ترقه بازی ذهنی مشترک معرکه گیری کارگردانی خود استعمار جهانی صلیبچیهاست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رئیس شرکت فایزر: به زودی به زندگی عادی باز می‌گردیمبه گفته مدیرعامل شرکت فایزر مصرف قرص «پاکسلووید» تاثیر بسیار مثبتی بر عملکرد نظام‌های بهداشتی خواهد داشت و بیمارستان‌ها را از خطر مواجه شدن با موج غیرقابل کنترل بیماران نجات خواهد داد. ارواح شکمت! ولی خوب ثروتی رو به دست آوردین !!!!! با یک ویروس کل دنیا رو زیر سلطه خودتون کردین. میدونین که چیکار باید بکنین. فایزر
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله به دفتر یک نماینده ائتلاف تقدم عراقحمله به دفتر یک نماینده ائتلاف تقدم عراق دفتر یک نماینده ائتلاف سنی «تقدم» در پارلمان عراق با نارنجک مورد هدف قرار گرفت.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »