بازداشت 10 فلسطینی توسط نظامیان اسرائیل

15/07/1398 10:16:00 ق.ظ

07.10.

2019 قدس/عبد الرئوف ارنائوط/خبرگزاری آناتولی ارتش اسرائیل امروز پنجشنبه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که 10 فلسطینی شب گذشته به اتهام مشارکت در «اقدامات تروریستی» در مناطق مختلف کرانه باختری رود اردن بازداشت و برای بازجویی به مرکز پلیس منتقل شده اند.

نظامیان اسرائیل همه روزه به بهانه‌های مختلف به خانه‌های فلسطینیان در قدس اشغالی و کرانه باختری یورش برده و آنان را بازداشت می‌کنند. بنا به اعلام کمیته اسرا و آزادگان وابسته به سازمان آزادی بخش فلسطین، حدود 5700 شهروند این کشور در زندان‌های اسرائیل به سر می‌برند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

بازداشت پنج آلمانی به اتهام ارتباط با شبه‌نظامیان کرد در ترکیه | DW | 05.10.2019به گفته یک رسانه کردی، مقام‌های ترکیه پنج آلمانی را در چند روز اخیر با اتهام ارتباط با یک سازمان غیرقانونی کرد بازداشت کرده‌اند. پیش از این رسانه‌های آلمان از بازداشت یک زن آلمانی کردتبار در ترکیه خبر داده بودند. یه روز اردوغانم میگیرن به اتهام ارتباط با پ ک ک

احمد توکلی: دو مامور اطلاعات ۴۵هکتار زمین را تاراج کرده‌اند | DW | 05.10.2019عضو مجمع تشخیص از تبانی و تخلف چند دستگاه دولتی در جریان واگذاری غیرقانونی اراضی 'نیاوران' به دو مامور وزارت اطلاعات استان قزوین خبر داده و خواستار رسیدگی قوه قضاییه به مزایده صوری و ویلاسازی در زمین‌های مربوطه شده است. چه کسی جرأت رسیدگی به جنایات، جرائم و افساد فی الارض مأمورین وزارت اطلاعات را دارد؟!

هشدار وزیر کشور آلمان نسبت به وقوع بحران جدید پناهجویان | DW | 06.10.2019هورست زهوفر می‌گوید ممکن است به زودی شاهد حرکت موج جدیدی از پناهجویان به سوی کشورهای اروپایی باشیم. او به کشورهای اتحادیه اروپا هشدار داد که اگر همبستگی نداشته باشند با بحرانی عمیق‌تر از سال ۲۰۱۵ روبرو می‌شوند. اين نتيجه عملكرد دخالتهاي شما از ديكتاتورها براي بدست آوردن منافعتان است ملتها زير ستم اين ظالما ازتمام حق حقوق انساني و شهروندي خود محروم ميشون و وادار ب مهاجرت از سرزمين مادري خود براي يك زندگي بهتر ميشون

ناشنوایان ایرانی؛ از باغچه اطفال تا کنگره‌های جهانی | DW | 05.10.2019۹۵ سال از تاسیس اولین مدرسه ناشنوایان می‌گذرد. حالا این اقلیت زبانی، جامعه‌ای آگاه و متشکل است که در مناسبت‌های مختلف داخلی و خارجی، حقوق انسانی و اجتماعی خود از جمله دسترسی فراگیر به رابط و زبان اشاره را مطالبه می‌کند. داداش!! این مترجم‌های در پیت که کودکستان را باغچه اطفال ترجمه می‌کنن از کجا دزدیدید؟؟ خیلی کارشون درسته!! تا به حال نمیدونستیم اطفال مثل بادمجان جزء صیفی‌جات محسوب میشن!!

ایران دو گردشگر بازداشتی استرالیایی را آزاد کرد | DW | 05.10.2019یک شهروند استرالیایی و دوست دختر بریتانیایی استرالیایی او که حدود سه ماه پیش در ایران بازداشت شده بودند آزاد شدند. وزیر خارجه استرالیا می‌گوید آزادی این دو نفر در پی مذاکراتی 'طولانی و حساس' انجام شده است. از كم و كيف باجى كه دادن، احياناً چيزى نگفتن ؟

دانشنامه‌نویس شش هزار مقاله‌ای | DW | 05.10.2019۵ اکتبر ۱۷۱۳ : ۳۰۶ سال پیش در چنین روزی دنی دیدرو در لانگر در شرق فرانسه زاده شد. او حقیقت نهایی را در گرو هیچ‌کس حتا خودش نمی‌پذیرفت و شک را آغاز اندیشه خلاق می‌دانست.روزشمار از تصویرت سو استفاده کردن ژاک! jackthefatalist یک «قانون علمی» داریم و یک «نظریه علمی». قوانین علمی در هیچ مقطع زمانی نباید تغییر کنند، اگر تغییر کردند قانون نبوده‌اند. «نظریات جدید علمی» را دانشمندان لازم است تجزیه و تحلیل کنند، قبول یا با دلایل متقن مردود اعلام کنند و اِلّا نوعی «خیانت به علوم» است. شک گرایی غیر از آن است. چقدر شبیه حیاتیه