بازداشت دو مدیر کانال تلگرامی در ساری

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دادستان ساری از شناسایی ۱۰ کانال تلگرامی که به گفته او، متهم به «نشر اکاذیب» هستند، خبر داد. به گفته او، دو نفر نیز در این رابطه بازداشت شده‌اند. اطلاع_رسانی اخبار_ایران خبرنگاری_جرم_نیست جزییات بیشتر را اینجا بخوانید👇

«محمد کریمی» هم‌چنین گفت دو نفر در این رابطه بازداشت شده‌اند.

دادستان ساری روز سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران مدعی شد که این کانال‌ها حاوی مطالب «ضد اخلاقی» و «ضد دینی» و ترویج دهنده «بی‌بند و باری» و «نشر اکاذیب» بوده‌اند. تا این لحظه از هویت بازداشت شده‌ها اطلاعاتی منتشر نشده است. به گزارش «رکنا»، کریمی تاکید کرده است: «متخلفین فضای مجازی در امان نخواهند بود. دشمنان نظام و دروغ پردازی‌های سازمان یافته از طرف معاندین، مساله تازه‌‌ای نیست و ما با تمام توان در برابر این‌گونه تحرکات مقاومت کرده و با شفافیت نزد مردم، آن‌ها را رسوا می‌کنیم.»

پیا‌م‌رسان تلگرام به دستور مقامات قضایی در ایران فیلتر است. با این حال، میلیون‌ها کاربر با استفاده از فیلترشکن هم‌چنان در این پیام‌رسان متصل می‌شوند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دو سناریو برای تغییر توزیع یارانه بنزین/ ۴۸ درصد یارانه‌بگیران خودرو ندارندمالک شریعتی عضو کمیسیون انرژی اظهار داشت: به دنبال این هستیم که یارانه خودروهای مازاد دهک‌های برخوردار را حذف می‌کنیم و به هر خانوار یک خودرو و همچنین خانوارهایی که خودرو ندارند، سهمیه بنزین به آنها تعلق بگیرد. الحمدلله
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

باید شرایط کرونایی را تا دو سال دیگر ادامه‌دار بدانیم/ ناقضان قرنطینه جریمه می‌شوندرئیس‌جمهور در جلسه مدیران وزارت بهداشت و متخصصان کرونا به تشریح شرایط حال حاضر و پیش‌روی کشور در مقابله با کرونا پرداخت و تاکید کرد که ممکن است این بیماری تا دو سال آینده مهمان کشور باشد. از شنبه وضعیت عادی میشود!!!....امام جاهل اشرار حسن روحانی فرقه فارسیسم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا: تحریم دو فرد و شش شرکت چینی در رابطه با ایران | DW | 20.10.2020آمریکا شش شرکت چینی و دو فرد حقیقی را به علت همکاری با یک شرکت کشتیرانی ایرانی مشمول تحریم قرار داد. وزیر خارجه آمریکا پیش از این تهدید کرده بود هر فرد یا شرکتی که با نهادهای دولتی ایرانی همکاری کند، تحریم خواهد شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

'تعداد قربانیان کرونا در ایران دو و نیم برابر آمار رسمی است' | DW | 20.10.2020در شبانه‌روز گذشته برای نخستین بار تعداد مبتلایان از پنج هزار نفر و شمار قربانیان از ۳۱ هزار نفر فراتر رفت. به گفته عضو ستاد کرونا برای دریافت تعداد واقعی قربانیان کووید۱۹ در ایران آمار رسمی باید ضرب در دو و نیم شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ارتش آذربایجان دو فروند پهپاد ارتش ارمنستان را ساقط کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دو حادثه خونبار در خوزستان سه کشته برجای گذاشت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »