بازدید سرپرست دادسرای نظامی شرق استان تهران از محل وقوع انفجار در یکی از صنایع پارچین

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سرپرست دادسرای نظامی شرق استان تهران از محل وقوع انفجار در یکی از صنایع پارچین بازدید کرد

به گزارش ایسنا، به نقل از قوه قضاییه، در راستای دستور حجت الاسلام والمسلمین صالحی دادستان نظامی استان تهران در خصوص بررسی ابعاد و زوایای مختلف حادثه انفجار در یکی از صنایع نظامی پارچین، ابراهیم حاتمی سرپرست دادسرای نظامی شرق استان در صحنه حاضر و با حضور مسئولان و مدیران صنایع مربوطه وزارت دفاع، از صحنه بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه وقوع انفجار قرار گرفت.

با توجه به حساسیت موضوع و بازتاب رسانه‌ای دستورات لازم برای مسئولان حفاظت و بازرسی صنایع دفاع صادر و مقرر شد گزارش دقیقی در خصوص ابعاد حادثه تنظیم و در اسرع وقت به دادسرای نظامی ارائه کند.حاتمی سرپرست دادسرای نظامی شرق استان و سپهردوست مدیر اداری و پشتیبانی مجتمع قضایی شرق استان در مراسم تشییع این شهید شرکت کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازدید چاووش‌اوغلو از مسجدالاقصیوزیر امور خارجه ترکیه از مسجد الاقصی در قدس شرقی اشغالی بازدید کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مدیر اداره اوقاف اسلامی در قدس: بازدید وزیر خارجه ترکیه از مسجد الاقصی حمایت تاریخی استمدیر اداره اوقاف اسلامی در قدس: بازدید وزیر خارجه ترکیه از مسجدالاقصی حمایت تاریخی است مدیر اداره اوقاف اسلامی در قدس اشغالی در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی گفت: بازدید مولود چاووش‌اوغلو، وزیر خارجه ترکیه از مسجد الاقصی «حمایت تاریخی» است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ویدئویی از بازگشت دلقک‌های پرو بعد از دوسال کروناانجمن فرهنگی دلقک‌ها و سیرک‌بازان پرو در۲۵ می هر سال به افتخار خوزه آلوارز ولز، دلقک محبوب پرویی که در سال ۱۹۸۷ درگذشت، راهپیمایی می‌کند. دلقک‌های پرو از سال ۲۰۰۶ روز دلقک را در لیما جشن می‌گیرند. 🤔⁉️خوب که چی⁉️ از،دلقکِ صهیونیست اوکراین چه خبررررررررررررر!🤣😂😘🤣😂🤣😂🤣😂😘
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سعودی از هر تلاشی برای کاستن از شدت تنش‌ها در اوکراین حمایت می‌کندوزیر خارجه پادشاهی عربی سعودی حمایت کشورش از هر تلاشی که به کاستن از شدت تنش‌ها در اوکراین منجر شود را اعلام کرد.شاهزاده فیصل بن فرحان، وزیر خارجه سعودی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تصاویر از ساعات اولیه پس از تیراندازی مرگبار در مدرسه ابتدایی در تگزاسپدران و مادران هراسان و در اشک و بهت، به همراه نیروهای پلیس آمریکا در ساعات ابتدایی تیراندازی مرگبار در در مدرسه ابتدایی «راب» واقع در شهر «یوالده» در ایالت تگزاس دیده می‌شوند. صهیونیست ها و آمریکایها و انگل یسی ها مهد تروریست های دنیا هستند.هژمونی پوشالی و هویت اصلی نظام آمریکا و غرب چهره وحشتناک خود رو روز به روز برای جهانیان آشکار تر میکند. تمامآ دسیسه دولت بایدن برای بد نام ساختن بعضی کشورها مثل چین ،عراق ،سوریه ویا شوروی.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هر آنچه از عامل تیراندازی تگزاس می‌دانیم؛ از انزوا تا ترک تحصیلآخرین تحقیقات پلیس حاکی از آن است که اوچند روز قبل از این حادثه در فیسبوک اعلام کرده بود که قصد حمله به یک مدرسه ابتدایی را دارد.او حتی هشدار داده بود که می‌خواهد به مادر بزرگش شلیک کند و در پیام جدیدی نیز نوشته بود که این کار را انجام داده است. کونی بوده
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »