بازتاب سفر رئیس‌جمهور اردوغان به توگو در رسانه‌های این کشور

28/07/1400 12:50 ب.ظ

سفر دیروز رئیس‌جمهور رجب طیب اردوغان به توگو توسط رسانه‌های این کشور از نزدیک پیگیری و اخبار آن منعکس شدند. - خبرگزاری آناتولی

سفر دیروز رئیس‌جمهور رجب طیب اردوغان به توگو توسط رسانه‌های این کشور از نزدیک پیگیری و اخبار آن منعکس شدند. - خبرگزاری آناتولی رسانه‌های توگو سفر روز گذشته رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه به لومه را از نزدیک پیگیری، اخبار آن را منعکس و مقامات عالی رتبه نیز از سفر وی و هیئت همراه استقبال کردند.

یکی از معروف ترین سایت‌های خبری توگو"Republic Of Togo" در اخبار خود در مورد سفر اردوغان از عبارت"خوش آمدید!" به زبان ترکی استفاده کرد. این رسانه نوشت که تعداد سفارت‌خانه‌های ترکیه در آفریقا به 43 سفارت‌خانه افزایش یافته است.

در این خبر همچنین اظهارات رئیس جمهور اردوغان در نشست خبری قبل از سفر خود به آفریقا؛"ما ملتی هستیم که لکه و شرمندگی استعمار در تاریخ آن وجود ندارد"، جای گرفت. وب سایت انگلیسی زبان"Togo First" نیز گزارش داد که اردوغان با تیمی متشکل از 100 نفر از سرمایه گذاران و تجار همراه بوده است.

وب سایت"Togo Presse" نیز تیتر زد:"رئیس‌جمهور اردوغان قول داد که تجارت بین آنکارا و لومه را تقویت و شرایط سرمایه‌گذاری را تسهیل می‌کند". در خبر مذکور اشاره شد که این سفر 2 ماه قبل از نشست آفریقا که ترکیه در ماه دسامبر برگزار می‌کند، انجام شده است.از سوی دیگر رابرت دوسی، وزیر امور خارجه توگو مصاحبه‌ای را که خبرنگار آناتولی قبل از سفر با وی انجام داد در حساب توئیتری خود به اشتراک گذاشت. headtopics.com

ادامه مطلب:
aa_persian »

سفر گروسی به ایران در روزهای آیندهسفر گروسی به ایران در روزهای آینده مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت که طی روزهای آینده برای دیدار با مقامات ایرانی به تهران سفر خواهد کرد.

گمانه‌زنی گروسی از احتمال سفر دوباره به تهران/ملاقات با امیرعبداللهیان ضروری است- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimرایزنی‌های جدی ایران در روسیه برای خرید تسلیحات ایران پیش از این نیز تعدادی بالگرد میل ۱۷ را از روسیه خریداری کرده و حالا در فضای مجازی برخی کاربران به احتمال خرید بالگرد میل ۲۸ و یا جت آموزشی یاک نیز اشاره کرده‌اند کشوری که کوثر تولید میکنه برا چی باید بره دنبال یاک130 خاک بر سرشون کنند اگه از همون اول میرفتیم دنبال مهندسی معکوس و تولید اف14 امروز دست به دامان روسها نبودیم چون مجبور میشدین از همون روز اول برین دنبال تولید تیتانیوم و کوره ها و پرس های بزرگ و تولید پیشرانهای پر قدرت مسافرت پرهزینه و بی نتیجه قطعا حاصلی نخواهد داشت، مسئولین مربوطه مراقب اتلاف وقت غربی ها باشند.

دیدار اردوغان با رهبران سه کشور آفریقایی در توگورئیس جمهور ترکیه با رهبران کشورهای توگو، بورکینا‌فاسو و لیبریا دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی اردوغان انهاراازدست چپاول گران غرب نجات میده هم یک بازاروسیت برای ترکیه ایجادکرده اینست منافع ملی وروابط بردبرد

بودجه ۱.۵ میلیارد دلاری اسرائیل به منظور آماده‌سازی برای «حمله احتمالی» به تاسیسات هسته‌ای ایران🔺 رسانه‌های اسرائیلی اعلام کردند این کشور مبلغ پنج میلیارد شِکِل، معادل یک و نیم میلیارد دلار، را به آماده‌سازی برای حمله احتمالی به تاسیسات هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران اختصاص داده است. ⬇ بیشتر بخوانید: بزن راحتمون کن دیگه لامصب Ke intor این حرام زاده داره گوه زیادی میخوره کسی که میخاد حمله کنه تو بوق گرنا نمکینه بعدش هم ایران ازخدا میخاد همچنین گوهی بخوره.

بریتانیا: برنامه هسته‌ای ایران بسیار پیشرفته و بیش از هر زمانی نگران کننده استوزارت خارجه بریتانیا ضمن اشاره به ادامه نقض تعهدات هسته‌ای ایران، گفت بیش از دو سال است که این کشور در پایبندی به توافق هسته‌ای ناکام مانده و دائماً و

راهپیمایی در پاریس به مناسبت شصتمین سالگرد قتل‌عام الجزایری‌های ساکن فرانسهپاریس، پایتخت، روز یکشنبه، ۱۷ اکتبر، شاهد یک راهپیمایی به مناسبت شصتمین سالگرد سرکوب شدید تظاهرات مسالمت‌آمیز الجزایری‌های ساکن فرانسه در آخرین سال جنگ علیه استعمار این کشور بود. آغاز طوفان توئیتری آزادی بی قید و شرط معلم بازداشت شده ، جواد لعل محمدی FreeLaalMohammadi کارگر شرکت خدماتی هستم 6 ماهه حقوق نگرفتم مستاجرم صاحب خونه حکم تخلیه گرفته اوضاع مالیم خیلی خرابه تورو به خدا وانسانیتتون اگه میتونید کمک کنید5894631149962151 شماره کارتم شرکت پیمانکارحقوق نمیده اعتراضم کردم میگن نیرو زیاده اخراج میکنیم موندم بااین بی پولی وبدبختی ای خدا 😔😔

سفر دیروز رئیس‌جمهور رجب طیب اردوغان به توگو توسط رسانه‌های این کشور از نزدیک پیگیری و اخبار آن منعکس شدند.لومه/خبرگزاری آناتولی

رسانه‌های توگو سفر روز گذشته رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه به لومه را از نزدیک پیگیری، اخبار آن را منعکس و مقامات عالی رتبه نیز از سفر وی و هیئت همراه استقبال کردند.

یکی از معروف ترین سایت‌های خبری توگو"Republic Of Togo" در اخبار خود در مورد سفر اردوغان از عبارت"خوش آمدید!" به زبان ترکی استفاده کرد. این رسانه نوشت که تعداد سفارت‌خانه‌های ترکیه در آفریقا به 43 سفارت‌خانه افزایش یافته است.

در این خبر همچنین اظهارات رئیس جمهور اردوغان در نشست خبری قبل از سفر خود به آفریقا؛"ما ملتی هستیم که لکه و شرمندگی استعمار در تاریخ آن وجود ندارد"، جای گرفت.

وب سایت انگلیسی زبان"Togo First" نیز گزارش داد که اردوغان با تیمی متشکل از 100 نفر از سرمایه گذاران و تجار همراه بوده است.

وب سایت"Togo Presse" نیز تیتر زد:"رئیس‌جمهور اردوغان قول داد که تجارت بین آنکارا و لومه را تقویت و شرایط سرمایه‌گذاری را تسهیل می‌کند".

در خبر مذکور اشاره شد که این سفر 2 ماه قبل از نشست آفریقا که ترکیه در ماه دسامبر برگزار می‌کند، انجام شده است.از سوی دیگر رابرت دوسی، وزیر امور خارجه توگو مصاحبه‌ای را که خبرنگار آناتولی قبل از سفر با وی انجام داد در حساب توئیتری خود به اشتراک گذاشت.

دوسی با رسیدن اردوغان به لومه از عبارت؛"رئیس جمهور ترکیه، آقای رجب طیب اردوغان و هیئت همراه به توگو خوش آمدید!" به زبان ترکی استفاده کرد.

دوسی به توئیت‌های خود به زبان ترکی در طول سفر ادامه داده و مولود چاووش‌اوغلو را نیز برچسب‌گذاری کرده و جمله:"با دوست عزیزم مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه جمهوری ترکیه توافقنامه کشور میزبان با بنیاد معارف و پروتکل مبادله زمین نمایندگی‌های دیپلماتیک امضا کردیم"، را به اشتراک گذاشت.

دوسی در توئیت دیگری، دوباره به زبان ترکی نوشت:"رجب طیب اردوغان اولین رئیس جمهور است که از ترکیه به کشور ما سفر کرده است. همانطور که رئیس جمهور اردوغان گفت"جهانی عادلانه‌تر ممکن است"، برای جهانی منصف‌تر، برای آفریقایی قوی‌تر، با هم با ترکیه تلاش خواهیم کرد."