بازار آرام است/ تخفیفات در فروشگاه‌های زنجیره‌ای ادامه دارد

27/08/1398 01:36:00 ب.ظ

وزیر صمت تاکید کرد: *بازار آرام است *تخفیفات در فروشگاه‌های زنجیره‌ای ادامه دارد

وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه تنظیم بازار کشور با اشاره به تاثیر ناچیز تغییر قیمت بنزین روی قیمت انواع کالا و خدمات، گفت: هرگونه افزایش قیمت نوعی اجحاف و ظلم در حق مردم کشورمان است و بدون کوچکترین مماشاتی با متخلفین برخورد خواهیم کرد. وی ادامه داد: خوشبختانه تولیدکنندگان و همچین اصناف کشور برای عبور از این شرایط خاص، اعلام آمادگی کامل کرده‌اند و امیدواریم با تجمیع همه ظرفیت های موجود، بتوانیم رضایت حداکثری مردم را جلب کنیم و ثبات و آرامش بازار کما فی السابق تدوام یابد .

رحمانی خاطرنشان کرد: در طول چند روز گذشته و همزمان با تشدید روند بازرسی ها که همراه با همکاری بسیار خوب بخش های مختلف نظارتی کشور اعم از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان، بازرسان اصناف، بسیج اصناف، سازمان تعزیرات حکومتی و حتی در مواردی دادستانی ها بوده است؛ آرامش خوبی در سطح بازار حکفرما است.

وی ضمن تقدیر از نامه ویژه دادستان کل کشور در خصوص همراهی با مجموعه نظارتی بازار کشور و همچنین اعلام آمادگی و همکاری همه بخش های موثر در شرایط بازار، گفت: خوشبختانه تشکل ها اعم از انجمن های مختلف تولیدی و صنفی پای کار هستند و با توجه به برنامه نظارت و پایش آمار و قیمت کالاهای موجود در سطح بازار، اطمینان می دهم که با مشارکت خود مردم دغدغه های موجود به حداقل ممکن برسد. headtopics.com

وزیر صمت با اشاره به اهمیت حضور پررنگ و نظارت دقیق اتحادیه های صنفی بر عملکرد اعضای تحت پوشش خود، تصریح کرد: هرگونه گرانفروشی در شرایط حاضر اجحاف در حق مردم است و البته با توجه به اعلام همکاری و همراهی اصناف امیدواریم تخلفات به کمترین میزان خود برسد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

اختلال در اینترنت در ایران در پی اعتراض‌ها به افزایش قیمت بنزیناختلال در اینترنت در ایران در پی اعتراض‌ها به افزایش قیمت بنزین در گفتگو با امیر رشیدی؛ پژوهشگر دسترسی به اینترنت در کمپین بین‌المللی حقوق بشر در ایران از نیویورک.

همراهی نمایندگان مجلس با حکومت در افزایش قیمت بنزین | DW | 17.11.2019اسدالله عباسى، سخنگوى هيات رئيسه مجلس شورای اسلامی از حمایت مجلس از افزایش قیمت بنزین خبر داد. عباسی گفت: «طرح سهميه‌بندى بنزين به تصويب شوراى عالى امنيت ملى و تاييد سران قوا و رهبرى رسيده است و مجلس از آن حمايت مى‌كند.»

قیمت بنزین ایران در مقایسه با دیگر کشورها ارزان یا گران است؟

ادامه اعتراضات به قیمت بنزین در ایران؛ تورم در راه است؟طرح افزایش قیمت بنزین بارها در مجلس رای نیاورده، چرا دولت برای جبران کسری بودجه اینچنین مصرانه این طرح را پیگیری می کند؟ ادامه اجرای طرح افزایش قیمت تورم را در پی خواهد داشت؟

دست‌کم پنج نفر در اعتراض‌ها به گرانی بنزین در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند🔴 خبر فوری | دست‌کم پنج نفر در اعتراض‌ها به گرانی_بنزین در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند صدای آمریکا از ویدئوها و تصاویری که دریافت کرده می‌تواند کشته شدن دست‌کم پنج نفر از معترضان در شهرهای ایران را با تیراندازی ماموران تائید کند.

دست‌کم هفت نفر در اعتراض‌ها به گرانی بنزین در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند🔺دست‌کم هفت نفر در اعتراض‌ها به گراني_بنزين در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند ⚡️گزارش‌های ارسالی به صدای آمریکا و دیگر رسانه ها تائید می‌کند که تا روز دوم اعتراض‌های گسترده به گرانی ناگهانی بنزین توسط دولت ایران، دست‌کم هفت نفر کشته شده اند.