بازار خودرو ایران در انتظار واردات و در آستانه مالیات بر خودروهای لوکس

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

قرار است واردات خودرو به ایران در سال آینده، بعد از چند سال محدودیت، از سر گرفته شود و هم‌زمان دولت به‌دنبال اِعمال مالیات سنگین روی خودروهای لوکس است.

دولت جمهوری اسلامی سعی دارد در سال آینده از دو روش درآمد خود را از خودرو افزایش دهد؛ یکی واردات خودرو و دیگری افزایش مالیات بر خودروهای اصطلاحاً لوکس.

این مالیات به‌صورت پلکانی افزایش پیدا می‌کند وتا مبلغ سه میلیارد تومان نسبت به مازاد یک و نیم میلیارد تومان دو درصد، تا مبلغ چهار و نیم میلیارد تومان نسبت به مازاد سه میلیارد تومان سه درصد و نسبت به مازاد چهار و نیم میلیارد تومان چهار درصد خواهد بود.در همین حال، با وجود مخالفانی در بدنه مجلس و دولت، طرح واردات خودرو در سال آینده در حال پیگیری است.

برای سال آینده برنامه‌ریزی شده که پنجاه هزار دستگاه خودرو سواری و بیست هزار دستگاه خودرو سواری دوگانه‌سوز و برقی وارد ایران شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مالیات های سنگین، فساد بیشتر؟

Heavy taxes, more corruption?

بالاخره واردات آزاد میشود یا نه؟شورای نگهبان که مخالفت کرده بود!

به به بالاخره قراره واردات آزاد شه. خدا کنه از شر این خودروهای داخلی راحت شیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مسکو: کی‌یف در حال جذب تروریست‌های داعش از سوریه استمعاون وزیر امور خارجه روسیه مدعی شد که «کی‌یف با کمک غرب، عناصر داعش و دیگر سازمان‌های تروریستی در خاورمیانه را جذب می‌کند تا از روس‌ها انتقام بگیرد». ان شاالله بقیه شون هم در کی یف پودر بشن Zelensky, requested everyone 2 go in Ukraine &HELP.🤮 OBVIOUSLY SEPARATISTS TERRORISTS, lost in Syria gladly JUMPED 2 fight Russia. But,these SEPARATISTS don't care about Ukraine.They want 2USE Ukraine,advance THEIR OWN agenda.😭 ZELENSKY idocy causing EXTREME HARM in Ukraine.🧐
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

امسال تلفات چهارشنبه‌سوری در ایران بیش از دو برابر سال گذشته بود
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تداوم رشد نقدینگی در پایان ۱۴۰۰؛ «سردرگمی در فضای اقتصادی کشور» حاکم استتداوم رشد_نقدینگی در پایان ۱۴۰۰؛ «سردرگمی در فضای اقتصادی کشور» حاکم است بانک مرکزی ایران در روزهای پایانی سال ۱۴۰۰ رشد نقدینگی در کشور را حدود ۳۹.۸ درصد اعلام کرد. دولت پیشتر وعده داده بود با مهار نقدینگی، از افزایش تورم جلوگیری خواهد کرد. دولت پشت پرده تصمیم گیرنده است اینهم سرنوشت احمدی نژادراپیدا خواهد کرد تمام ادم های جلودیدمترسکی بیشتر نیستند ایران باید کاملا حسینی بشه یادا اولین جلسه قرآنشان بخیر
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ناتو از روسیه خواست در اوکراین از سلاح‌های شیمیایی استفاده نکنددبیرکل ناتو با بیان اینکه روسیه با حمایت از رژیم اسد در سوریه چندین بار استفاده از سلاح‌های شیمیایی را تسهیل کرد، از مسکو خواست در اوکراین از سلاح‌های شیمیایی استفاده نکند. - خبرگزاری آناتولی مرسی ناتو!!!!! اوج درماندگی ناتو و . لطفا اوکراینی ها را بکش ولی با سلاح های شیمیائی نه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ادامه صدرنشینی ایرانی‌ها در خرید ملک از ترکیه در دومین ماه 2022ادامه صدرنشینی ایرانی‌ها در خرید ملک از ترکیه در دومین ماه 2022 ترکیه در سال‌های اخیر در زمینه فروش ملک به یکی از مراکز جاذبه برای شهروندان خارجی، به‌ویژه مردم کشورهای همسایه قرار گرفته است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نمایشگاه «دیدار در اصفهان» در دوبلین؛ شکوفایی هنری ایران در عصر صفوی🔺نمایشگاه «دیدار در اصفهان» در دوبلین؛ شکوفایی هنری ایران در عصر صفوی بخش قابل توجهی از این آثار در ایران و به ویژه در اصفهانِ دوره‌ صفوی آفریده شده‌‌اند؛ تمرکز نمایشگاه «دیدار در اصفهان» نیز بر همین آثار است. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »