بازار ۷۰۰ میلیون یوررویی ورزش‌‌های الکترونیک در دُبی

19/08/1400 10:01:00 ب.ظ

بازار ۷۰۰ میلیون یوررویی ورزش‌‌های الکترونیک در دُبی این گزارش را ببینید⬇️

این‌که بازی‌های رایانه‌ای ورزش‌اند یا نه هنوز بحث‌انگیز است اما محبوبیت روزافزون آنها تردیدی نیست. ورزش‌ الکترونیک در چند سال گذشته به پدیده‌ای جهانی بدل شده و با گردش مالی ۱۲۱ میلیارد یورو در سال گذشته، سودآورترین سرگرمی دنیا به‌شمار می‌رود.

بر سر این‌که بازی‌های رایانه‌ای ورزش‌اند یا نه بحث‌ بسیار است، اما در محبوبیت روزافزون آنها تردیدی نیست و میلیون‌ها تن از راه پایانه‌هایی عظیمی نظیر «توییچ» و «یوتیوب گیمینگ» جذب این میدان می‌شوند.

عایدی بازی‌های الکترونیک بسیار است و برآورد می‌شود که در کشورهای حوزهٔ خلیج فارس تا پایان امسال به ۷۱۰ میلیون یورو برسد اما انگیزهٔ همگان از بازی پول نیست. حنا زالین اوبرگ، بازیکن حرفه‌ای ساکن دُبی می‌گوید از ۱۴ سالگی به راهنمایی برادرش وارد این نوع بازی شده و حالا بازی‌اش را به‌شکل زنده پخش می‌کند.

تیم ورزش الکترونیکی «یالا اسپورت» هم مانند بسیاری از تیم‌های ورزش الکترونیک در دُبی تلاش دارد تا از کمک بازیکنان و تحلیلگران حرفه‌ای بهره ببرد. کلاوس کاتژتسکی، بنیانگزار این تیم می‌گوید دوران یک بازیکن حرفه‌ای کوتاه است و در حدود ۲۰ سالگی تمام می‌شود، اما می‌توان مربی یا تحلیل‌گر حرفه‌ای بازی‌ها شد. headtopics.com

افزایش استفاده از گوشی‌های هوشمند و زنجیرهٔ بلوکی هم عامل کلیدی رشد بازار جهانی بازی‌ها بوده است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

بازار اجاره کارت ملی برای خرید دلار دولتی داغ شد/ سودهای میلیونی دلالان ارزی با تبلیغات در اپلیکیشن‌ها- اخبار پول | ارز | بانک - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimبازار اجاره کارت ملی برای خرید دلار_دولتی داغ شد سهمیه ارزی ۲ هزار یورویی که برای سفرهای خارجی، به هر کد ملی اختصاص می‌یابد، در روزهایی که شکاف قیمتی میان نرخ ارز بازار آزاد و بازار رسمی افزایش پیدا می‌کند، به ابزاری برای سوءاستفاده دلالان تبدیل شده است هرچیزی گران میشه اسم دلال اول و آخرش هست ...نمیدونم این دلال کیه که اسمش هست اما نه دستگیر شده نه دیده شده خاندوزی_دروغگو حمایت واقعی از بورس از سرکار اومدن شما هم شاخص ریزش داشته و هم قیمت اکثر سهم ها به زمان شاخص یک میلیونی رسیده با دستکاری در شاخص و دادن اطلاعات دروغ راهی جز فلاکت در پیش نیست رئیسی

انتصابات فامیلی رویه نادرستی است که از قبل وجود داشته و باید اصلاح شود/ عملکرد دولت در نظارت بر بازار و جلوگیری از افزایش قیمت‌ها ضعیف بوده استعضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: حضور در بین مردم یک سری خوبی‌ها دارد و این سفرهای استانی کار بسیار پسندیده و ارزشندی است؛ اما از نظر اینکه شاهد افزایش قیمت‌ها مخصوصا آنچه که در سفره مردم است و مردم روزمره به آن نیاز دارند نباشیم، به نظر من عملکرد ضعیف بوده و نظارت بر بازار جدی نبوده است.

قیمت جوجه یک‌روزه به دو برابر نرخ مصوب افزایش یافت/ مرغداران می‌ترسند در لیست سیاه دلال‌ها قرار بگیرند/ بازار رسمی فروش جوجه نداریممشاورعالی اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی خاطر نشان کرد: سازمان پشتیبانی امور دام قیمت مصوب فروش جوجه یک‌روزه را 6000 تومان اعلام کرد این درحالیست که در بازار غیررسمی جوجه یک‌روزه 12000تومان به‌دست پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی می‌رسد.‌

سرقت ۱۴ میلیون یورویی در آمستردام هلند؛ دو مظنون دیگر دستگیر شدندسازمان همکاری قضایی اتحادیه اروپا تایید کرده است که اغلب فلزات به سرقت رفته در جریان عملیات تحقیق و بازرسی کشف شده‌اند.

دادگاه اتحادیه اروپا جریمه ۲.۴ میلیارد یورویی گوگل را تایید کرددادگاه اتحادیه اروپا روز چهارشنبه جریمه ۲.۴ میلیارد یورویی کمیسیون اروپا برای گوگل را به دلیل اقدامات ضدرقابتی این شرکت در بازار اتحادیه اروپا تایید کرد.

قیمت جوجه یک‌روزه به دو برابر نرخ مصوب افزایش یافت/ مرغداران می‌ترسند در لیست سیاه دلال‌ها قرار بگیرند/ بازار رسمی فروش جوجه نداریممشاورعالی اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی خاطر نشان کرد: سازمان پشتیبانی امور دام قیمت مصوب فروش جوجه یک‌روزه را 6000 تومان اعلام کرد این درحالیست که در بازار غیررسمی جوجه یک‌روزه 12000تومان به‌دست پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی می‌رسد.‌