بازارهای سهام در آمریکا و اروپا با نگرانی از «رکود» به شدت افت کرد

15/08/2019 02:12:00 ق.ظ

♦️ بازارهای سهام در آمریکا و اروپا با نگرانی از «رکود» به شدت افت کرد ⚡️ شاخص اصلی سهام نیویورک در مبادلات نیمروز بیش از ۲ درصد افت کرد و بازار سهام در اروپا هم شرایط مشابهی را نشان داد.

صدای آمریکا

♦️ بازارهای سهام در آمریکا و اروپا با نگرانی از «رکود» به شدت افت کرد ⚡️ شاخص اصلی سهام نیویورک در مبادلات نیمروز بیش از ۲ درصد افت کرد و بازار سهام در اروپا هم شرایط مشابهی را نشان داد.

بخش انگلیسی صدای آمریکا - در شرایطی که شاخص های اصلی اقتصادی از احتمال آشکار یک رکود جهانی در سال آینده حکایت دارد، روز چهارشنبه بازارهای سهام در ایالات متحده و اروپا با یک افت ناگهانی رو به رو شد.

صدای آمریکا - در شرایطی که شاخص های اصلی اقتصادی از احتمال آشکار یک رکود جهانی در سال آینده حکایت دارد، روز چهارشنبه بازارهای سهام در ایالات متحده و اروپا با یک افت ناگهانی رو به رو شد.شاخص اصلی سهام نیویورک در مبادلات نیمروز بیش از ۲ درصد افت کرد و بازار سهام در اروپا هم شرایط مشابهی را نشان داد. متوسط «داو جونز» متشکل از ۳۰ سهام عمده آمریکا بیش از ۶۰۰ واحد از دست داد و به این ترتیب صعود روز سه‌شنبه‌ این شاخص خنثی شد. دیروز دولت ایالات متحده اعلام کرد که اعمال تعرفه های تازه ۱۰ درصدی بر واردات چین را به تاخیر می اندازد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

سیر صعودی ارزش سهام در بازارهای بورس اروپا

روند نزولی ارزش سهام در بازارهای بورس اروپا

افت ارزش سهام در بازار بورس نیویورکبازار بورس نیویورک در آمریکا امروز سیر نزولی در پیش گرفت. - خبرگزاری آناتولی

عملیات مشترک ترکیه و آمریکا در شمال سوریه

آمریکا صدور حکم زندان برای سه مخالف حجاب اجباری در ایران را محکوم کردآمریکا صدورحکم زندان برای سه مخالف حجاب_اجباری درایران را محکوم کرد سخنگوی وزارت خارجه آمریکا که در توئیت خود از هشتگ «چهارشنبه‌های سفید» به انگلیسی WhiteWednesdays استفاده کرده است از همه کشورها دعوت کرده تا این نقض جدی وسنگین حقوق بشر را محکوم کنند

چندین شرکت و نهاد خارجی به اتهام ارتباط با ایران در لیست تحریم‌های آمریکا قرار گرفتندچندین شرکت و نهاد خارجی به اتهام ارتباط با ایران در لیست تحریم‌های آمریکا قرار گرفتند چندین شرکت تجاری و نهاد اماراتی، مالزیایی، ارمنستانی، بلژیکی، گرجستانی و هنگ کنگی به اتهام ارتباط با ایران در لیست تحریم‌های جدید آمریکا قرار گرفته‌اند.

بخش انگلیسی صدای آمریکا - در شرایطی که شاخص های اصلی اقتصادی از احتمال آشکار یک رکود جهانی در سال آینده حکایت دارد، روز چهارشنبه بازارهای سهام در ایالات متحده و اروپا با یک افت ناگهانی رو به رو شد.بازارهای بورس اروپا عصر امروز کار خود را با سیر صعودی به پایان بردند.بازارهای بورس در چند کشور اروپایی اروپا عصر امروز کار خود را با سیر نزولی به پایان بردند.بازار بورس نیویورک در آمریکا امروز سیر نزولی در پیش گرفت.

شاخص اصلی سهام نیویورک در مبادلات نیمروز بیش از ۲ درصد افت کرد و بازار سهام در اروپا هم شرایط مشابهی را نشان داد. متوسط «داو جونز» متشکل از ۳۰ سهام عمده آمریکا بیش از ۶۰۰ واحد از دست داد و به این ترتیب صعود روز سه‌شنبه‌ این شاخص خنثی شد.08. دیروز دولت ایالات متحده اعلام کرد که اعمال تعرفه های تازه ۱۰ درصدی بر واردات چین را به تاخیر می اندازد.2019 لندن/خبرگزاری آناتولی بازارهای بورس در کشورهای مختلف اروپایی عصر امروز چهارشنبه 14 اوت روند نزولی در پیش گرفتند. تحلیلگران به داده های اقتصادی ضعیف آلمان و چین و نشانه های هشدارآمیز کند شدن احتمالی آهنگ رشد اقتصادی جهان اشاره می کنند. شاخص «یورو استوکس 600» با 0. مهم تر از آن منحنی بازدهی نرخ بهره برای اوراق قرضه ۲ و ۱۰ ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده است.52 درصد کاهش ارزش در سطح 25,885.

به طور معمول، نرخ بهره در اوراق قرضه دولتی بلند مدت بیشتر از نمونه های کوتاه مدت است.40 واحد رسید.16 واحد رسید. اما زمانی که پدیده نرخ بهره معکوس شود - یعنی شبیه آن چه که چهارشنبه اتفاق افتاد - ممکن است این نشانه ای از نگرانی سرمایه گذاران نسبت به وضعیت کنونی اقتصاد آمریکا، به عنوان بزرگترین اقتصاد جهان، و تمایل به نرخ بازگشت بالاتر برای سرمایه گذاری های کوتاه مدت باشد. البته همیشه نزول نرخ بهره به رکود منجر نشده است و نمونه آن سال ۱۹۶۶ است.60 در سطح 11. چین می گوید تولید کارخانه های آن کشور در ضعیف‌ترین سطح در ۱۷ سال گذشته قرار دارد.251. در همین حال آلمان، قویترین موتور اقتصاد اروپا، خروجی اقتصادش از ماه آوریل تا ژوئن را کوچکتر می بیند.13 واحد، شاخص «کک40» بازار بورس فرانسه نیز با 0. همچنین شاخص سهام «نسدق تکنولوژی» نیز با 1.

شاخص های منفی اقتصادی ممکن است بانک های مرکزی سراسر جهان را به کاهش نرخ بهره وادار کند. بانک مرکزی آمریکا ماه پیش نرخ بهره را یک چهارم درصد پایین آورده بود.363.020. کارشناسان می گویند اقتصاد آمریکا احتمالا کمی بیش از یک سال با رکود فاصله دارد. نرخ رشد اقتصادی سالانه آمریکا در دوره ماه آوریل تا ژوئن ۲. «فوتسی-100» بورس لندن با رشد 0.۱ درصد، بود که این میزان یک درصد کمتر از سه ماهه اول سال است.19 درصدی به 12.

دسته‌بندی نظرها: .250.