بازتاب شکست عجیب نوجوانان ایران از افغانستان در AFC

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بازتاب شکست عجیب نوجوانان ایران از افغانستان در AFC تیم ملی زیر ۱۶ ساله‌های ایران در بازی‌های قهرمانی آسیای میانه برابر افغانستان قرار گرفت و با یک گل تن به شکست داد. صفحه کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز شکست ایران مقابل افغانستان را اتفاقی غیرمنتظره خواند

به گزارش ایسنا، تیم ملی زیر ۱۶ ساله های ایران در بازی‌های قهرمانی آسیای میانه برابر افغانستان قرار گرفت و با یک گل تن به شکست داد. صفحه کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز شکست ایران مقابل افغانستان را اتفاقی غیرمنتظره خواند.

ایران امروز باید در دیدار دیگر خود در این رقابت‌ها برابر تاجیکستان قرار گیرد. این تیم در دو دیدار قبلی خود توانسته بود برنده از زمین خارج شود و حالا شکست برابر افغانستان باعث شد ایران به رده سوم جدول سقوط کند. ایران در دیدار نخست خود با نتیجه ۳ بر یک ترکمنستان را شکست داد و در ادامه ۲ بر یک از سد ازبکستان گذشت و حالا شکست برابر افغانستان باعث شد که ایران ۶ امتیازی باقی بماند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

با این روند، افغانستان هم حسرت فردای ما خواهد شد!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ: ایران هرگز در هیچ مذاکره ای شکست نخوردهدونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بعد از ظهر دوشنبه در توییتی نوشته است که 'ایران هرگز در هیچ جنگی پیروز نشده، اما هرگز در هیچ مذاکره ای شکست نخورده است.' پیشتر در روز دوشنبه سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت که آمریکا پیشنهاد تهران برای بازرسی های بیشتر از برنامه هسته ای در ازای لغو تحریم ها را رد کرده است. اين آخوندا همه رو درس ميدن من جمله خود شما مرسی از رسانه مردمی که اخبار رو دقیق و بی کم و‌کاست نقل میکنی 😂 مرتیکه روانی!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

وحدت نکنیم، شکست اصولگرایان حتمی است
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

سپاه در جنگ هشت ساله (بخش چهارم): شکست در خاک عراقچیزی ک توو ایران مهم نبوده و نیست جوون آدماس و چیزی ک بسیار مهمه حفظ نظام ب هر قیمتیه .
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

استعفای دوم ظریف؟
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

برای اولین بار پس از شکست.. یورش داعش به میدان‌های نفتی در عراقگروه‌ داعش برای اولین بار پس از اعلام شکست‌شان در اواخر سال 2017 در سوریه و عراق توسط آمریکا و کم کم ٭داعش شیعه، داعش سنی، طالبا، القائده، بوکوحرام٭ و دیگر مسلمانان تروریست در سراسر جهان باهم هماهنگ عمل میکنند اسلام و کمونیسم باهم و علناً در برابر ٭جهان آزاد و متمدن٭ قرار گرفته اند..!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: ایرانی‌ها هیچ جنگی را نبرده‌اند اما در هیچ مذاکره‌ای هم شکست نخورده‌اند | DW | 30.07.2019دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا گفته است که ایرانی‌ها تا کنون هیچ‌گاه در جنگی پیروز نشده‌اند، اما هرگز در مذاکره‌ای شکست نخورده‌اند. پیش از آن، مایک پمپئو بار دیگر از آمادگی آمریکا برای مذاکره سخن گفته بود. مش دونالد حافظه تاریخی خرابی داره،لطف کن یه سری به اینترنت بزن منظورش ملاها بوده، راست گفته تا بودن و هستن آخر هر جنگی همش پیک جام زهر دستشون دیدیم، با اینهمه هارت و پورت اگر روسیه و انگلیس پشتشون نباشن همین دو تا شهر تو سوریه‌رو یک روز نمیتونن نگه دارن. پس لطفا برای مذاکره اعلام آمادگی نکنین . چه کاریه شما که میدونی بازنده میشی و ایرانیا برنده.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »