بازار تهران در آستانه ماه محرم

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

در آستانه ماه محرم مردم جهت اقامه عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین در بازار تهران اقدام به خرید لوازم هیات‌ها و پرچم های عزا در ماه محرم می‌پردازند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انبار نفت تهران| فاجعه‌ای در کمین تهران است؟هشدار درباره تبعات انبار نفت پایتخت ماجرای جدیدی نیست، اما انفجار بیروت در هفته‌های گذشته سبب شد این نگرانی دوباره سر باز کند. هشداری که با اظهارنظری از سوی یکی از اعضای شورای شهر آغاز شد و به مرور، سایر مسئولان هم نظرات موافق و مخالف خود را در این باره اعلام کردند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

عراق در آستانه ماه محرم ورود زائران خارجی را ممنوع کردعراق در آستانه ماه محرم ورود زائران خارجی را ممنوع کرد کمیته عالی بهداشت و سلامت عراق مسؤول مقابله با کرونا ضمن اعلام تصمیمات جدید برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا مصوب کرد، ورود زائران به عراق همزمان با نزدیک شدن به ماه محرم ممنوع می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی دموکرات ها از وضعیت پست آمریکا در آستانه انتخابات ریاست جمهوری - BBC News فارسینانسی پلوسی، رییس مجلس نمایندگان آمریکا از اعضای این مجلس خواسته است تا با کوتاه کردن تعطیلات تابستانی خود به واشنگتن برگردند تا طرحی را برای حمایت از اداره خدمات پستی آمریکا به تصویب برسانند. خانم پلوسی در نامه ای به نمایندگان که یکشنبه منتشر شد، دونالد ترامپ، رییس جمهوری ایالات متحده را به 'تلاش برای اخلال در انتخابات' متهم کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ETF، دولت و سهام‌داران؛ در بازار سرمایه چه می‌گذرد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دستگیری 3 اخلالگر بازار ارز در کرمانشاهرئیس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه از دستگیری سه نفر از اخلالگران بازار ارز خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پیشروی نرخ رسمی دلار به سوی ۲۳ هزار تومان؛ صعود نرخ‌ها در بازار آزادهمزمان با افزایش ۵۵۰ تومانی نرخ رسمی عرضه ارز توسط بانک مرکزی ایران، بهای فروش دلار در بازار آزاد تهران بار دیگر از مرز ۲۳ هزار تومان عبور کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »