بازار گوجه فرنگی امن خواهد شد/ با گران فروشی ایرلاین‌ها برخورد می‌کنیم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عباس قبادی در گفت‌و‌گو با ایلنا: بازار گوجه فرنگی امن خواهد شد/ با گران فروشی ایرلاین‌ها برخورد می‌کنیم

عباس قبادی در حاشیه نمایشگاه صنعت چاپ در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: وضعیت تنظیم بازار بسیار خوب است و همه چیز آرام بوده و هر چیزی که در مورد گرانی در فضای مجازی گفته می‌شود بیشتر بحث روانی است.

معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت در خصوص گرانی گوجه‌ فرنگی گفت: ما هر سال در این فصل، گرانی گوجه فرنگی را داشتیم چون در برزخ است و تولید نداریم. یک تا دو هفته آینده، گوجه‌های جنوب که ثمر دهند و به بازار تهران برسند، بازار امن خواهد شد. وی با بیان اینکه بدون شک وضعیت بسیار بهتر خواهد شد، ادامه داد: در حال حاضر در بهترین شرایط موجودی کشور هستیم. در خصوص ذخائر استراتژیک بگویم که بهترین ذخائر را داریم. انبارهایمان در حال حاضر پر است. بانک مرکزی بدون سود، بخوبی ارز را تخصیص می‌دهد و واردات انجام می‌شود.

معاون وزیر صمت تصریح کرد: ثبت سفارشات بیش از سال‌های گذشته بوده و تولید داخل شرایط بسیار خوبی دارد که در شرایط رکود به بازار کمک کرده است. به نوعی همه اینها دست به دست داده تا بازار شرایط مطلوبی داشته باشد. قبادی در در خصوص فروش بلیط هواپیماها گفت: براساس صحبت‌هایی که شد؛ قرار است شرکت‌ها یک بلیط حداکثری و حداقلی داشته باشند و اگر قیمت‌ها از حد اعلام شده بالاتر برود، با آنها برخورد خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ضد شورش بریز تو گلخونه

مرگ بر خامنه ای

گوجه به ار لاین چه مربوطه؟

یه مسئولی رو ندیدیم محض رضای خدا از افعال ماضی استفاده کنه. عوض حرف مفت زدن برو اول انجام بده بعد بیا بگو کردیم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در بازار طلا، سکه و ارز چه خبر است؟در نخستین روز هفته جدید، سکه طرح قدیم گوی سبقت را از سکه طرح جدید ربود. در بازار ارز هم روندی که از هفته پیش آغاز شده بود با شیب اندکی ادامه دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افت ارزش سهام در بازار بورس اروپا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

با عرضه شستا در بورس شفاف‌سازی و تقارن اطلاعاتی اتفاق نمی‌افتد/ عمده منابع بازار سرمایه، صرفِ سفته‌بازی و نوسان‌گیری می‌شود/ با تجدید ارزیابی دارایی‌ فقط روی خرابکاری‌ها سرپوش می‌گذارندحمید میرمعینی (کارشناس بازار سرمایه) گفت: با عرضه سهام شستا در بازار بورس، شفاف‌سازی و تقارن اطلاعاتی اتفاق نمی‌افتد. همین حالا شرکت‌هایی که در بازار بورس اوراق بهادار حضور دارند هم نشت اطلاعاتی، هم عدم شفافیت اطلاعاتی و هم عدم تقارن اطلاعاتی دارند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کشمکش بر سر برگزاری بازی پرسپولیس ادامه داردبا وجود مخالفت استانداری تهران، سازمان لیگ می‌گوید چون شاخص آلودگی هوا کمتر از ۱۷۰ است، دیدار پرسپولیس و نساجی برگزار خواهد شد 🤔
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حقوق معترضان در برابر نیروهای سرکوبگربراساس قوانین جمهوری اسلامی، آیا نیروهای مسلح حق اعمال این حد از خشونت که در اعتراض‌های اخیر شاهد بودیم را دارند؟ در چنین سرکوب گسترده‌ای که تعداد زیادی کشته برجای گذاشت، حقوق_معترضان در برابر نیروهای سرکوبگر چیست؟ یادداشتی از سهیلا رحیمی، وکیل دادگستری: خواستید مردم روتحمیق کنید برای مقابله مسلحانه بانیروهای حافظ امنیت.اما از همون جمله اول،دروغ وافسانه بود؛نوپو= نیروویژه پادوحشت اینکه نیروهای امنیتی بی محابابه مردم شلیک کردن دروغیه که شمامیگید،درحالیکه درتمام موارداولین شلیک ازسمت اغتشاشگرهابودوکلی دروغ دیگه داخل همین چند خط.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

رونمایی از دستاوردهای نیروی دریایی ارتش| پهپاد جدید «پلیکان» با قابلیت عمودپرواز رونمایی شد+ تصاویر- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimرونمایی از دستاوردهای نیروی دریایی ارتش؛ پهپاد جدید «پلیکان» با قابلیت عمودپرواز رونمایی شد صبح امروز با حضور دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش نمایشگاه دستاوردهای جهاد خود کفایی نداجا افتتاح و سه دستاورد جدید این نیرو رونمایی شد رونمایی از ماکت شناورهای آینده نداجا؛ نسل جدید ناوشکن‌های ایرانی با ۹۶ موشک عمود پرتاب طبق این نمونه، ناوشکن نسل جدید از نوع تری ماران، دارای ۹۶ سیلوی پرتاب موشک عمود پرتاب،۴ سامانه دفاع نقطه‌ای، دو آشیانه بالگرد و رادار ارایه فازی چندوجهی است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »