بار دیگر اختلال در اینترنت ایران همزمان با تجمعات مردمی

18/07/1399 03:18:00 ق.ظ

🔺بار دیگر اختلال در اینترنت ایران همزمان با تجمعات مردمی ⚡️نت بلاکز، موسسه ناظر بر اینترنت در صفحه توئیتر خود از اختلال عمده در اینترنت ایران همزمان با تجمعات مردمی پس از درگذشت محمدرضا شجریان در شامگاه پنجشنبه ۱۷ مهر به وقت محلی خبر داد.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. پس از آن بود که گزارش‌هایی از کندی دسترسی به اینترنت در ایران گزارش شد. ایجاد اختلال و قطعی اینترنت در ایران همزمان با اعتراضات مردمی مسبوق به سابقه است.

سال گذشته و همزمان با اعتراضات مردمی، جمهوری اسلامی دسترسی شهروندان به اینترنت را با تصمیم شورای امنیت کشور، قطع کرده بود.

اقدام رژیم ایران برای قطع اینترنت که به گفته عفو بین الملل برای جلوگیری از انتشار اخبار سرکوب معترضان صورت گرفت، واکنش های بین المللی در پی داشت. دیدبان حقوق بشر در بیانیه‌ای اعلام کرد مقامات ایران سرکوب گسترده معترضان را مخفی نگه داشته و از اعلام آمار دقیق کشته‌‌شدگان خودداری می‌کنند. این در حالی است که رویترز در گزارشی آمار کشته شدگان اعتراضات در ایران را ۱۵۰۰ نفر اعلام کرده است.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در آن زمان در واکنش به اعتراضات ایران در توئیتر نوشت: «ایران آنقدر بی‌ثبات شده است که رژیم تمام سیستم اینترنتی را قطع کرد تا مردم خوب ایران نتوانند درباره خشونت شدیدی که در داخل آن کشور جریان دارد، صحبت کنند.» headtopics.com

IDA_Canada شجریان

نابود باد کلیت ج.ا ننگ تاریخ بشر 👍👍👍👍👍👍👍👍

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

شما خودتان چند ماه با تجمّعات ضد تبعیض نژادی و بی عدالتی و وحشیگری پلیس امریکا چه کردید؟! این تصاویر مربوط به امریکا نیست؟! شما این پلیس قاتل یک سیاه پوست را مجازات کردید؟! مشت شما پیش مردم ایران باز است! تجمعات؟! اول چیزی را به دروغ القاء می کنید بعد دروغ هایی دنبال آن؟! اکثریتی برای تجلیل از مرحوم شجریان استاد آواز ایران جلوی بیمارستان تجمع کردند اقلیتی نیز مثل همیشه دنبال سوء استفاده بودند خود فرزند آن مرحوم از مردم خواست مراسم تشییع را سیاسی نکنند شما فتنه گرید!

iran_anon چرا کص میگی،نت من خیلیم خوبه البته شب قبلشم اختلال داشت دروغی بی پایه و اساس اینترنت عالی و پوشش خبری بهتر از هر روز دیگر است. شعار مردم درپشت درب بیمارستان برائت از شبکه های خبری بیگانه است زنتو گاییدم ترامپ قمارباز با صفحه اخر چیکار داشتی زنازاده😅🤣🤣❤😘🤣🤣🤣 بابا کسکشا ی مهدی فلاحتی میدیدیم اونم انداختین بیرون مسیح مادرسگ عجوزه رو اوردین خایه نمیکنیم بزنیم voa

کفتارها از مرگ استاد شجریان هم سواستفاده میکنند و زوزه میکشن. بعد از مرگش هم عده ای نمیخوان دست بردارند از این شغال بازیها

مدیرمسئول روزنامه «قانون» بار دیگر مجرم شناخته شد

برای نخستین بار زرافه‌ای از یک گونۀ نادر در باغ‌وحش آمنویل فرانسه چشم به جهان گشودقد این بچه زرافه تازه متولد شده در بزرگسالی به ۵ متر افزایش می‌یابد. گفته می‌شود که ۱۶۰۰عدد زرافه از زیرگونه «راتسچیلد» همچنان در کنیا و اوگاندا یافت می‌شوند.

کودکان کار یا کار کودک؛ مساله این استپنج کودک کار هفت تا 15ساله که تجربه دستگیر شدن توسط ماموران سازمان بهزیستی را دارند، در گزارش «اعتمادآنلاین» روایت خود را بازگو می‌کنند؛ از شیوه برخورد ماموران بهزیستی، مراکزی که محل نگهداری‌شان بوده و وضعیتی که پس از بیرون آمدن از بهزیستی پیدا کرده‌اند.

وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان همانند قبل استوضعیت جسمانی محمدرضا شجریان همانند قبل است بیمارستان جم با انتشار اطلاعیه‌ای وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان را بدون تغییر خواند. تهش اینه داره میمیره . یه‌گزارش تهیه کنید از مردم ساکن شهرهای مرزی که خونه هاشون الان خراب شده . مثلا خبرگزاری رسمی داخل هستید اما جرات ندارید از مشکلات مردم بگید . یکذره انسانیت ندارید ؟

روسیه: قره‌باغ ممکن است دژ جهادگرایان شودروسیه می‌گوید جنگ در قفقاز «توجه شماری از مزدوران نظامی و تروریست‌های خاورمیانه را جلب کرده، و هزاران نفر تندرو امیدوارند در جنگ تازهٔ قره‌باغ پول به‌جیب بزنند.» خب ميشه بفرماييد اين به اصطلاح جهاد گرايان (كه ان هم اسم مستعار است ) سلاح از كجا ميگيرند ؟ مسلماً كارخانه اسلحه سازى ندارند كدام بى شرف و بى ناموسى است كه به انها سلاح ميدهد تا مردم محروم و عادى را قتل عام كنند ؟ قطعاً پاسخ به اين نوع سوالات سخت نيست اگر راست ميگوييد جواب دهيد حکومت فعلی روسیه در رذالت ‌و دریوزه گی چیزی از جمهوری جهل و جنایت اِشغالگر ایران کم نداره ! از سویی جمهوری داعشی آخوندی را برای دوشیدن و خنثی کردن هرچه بیشتر ( در بازار انرژی فسیلی دنیا خصوصاً گاز ) تحت کنترل داره و از سویی نعرهٌ وامصیبتهای پیدایش جهادگرایان سر میده !!! پس سریعتر به سگ ت بگو حیاط اذربایجان بره بیرون ترک ها تندروی مذهبی نیستن

عفو بین‌الملل: در جنگ قره‌باغ از بمب خوشه‌ای استفاده شده است | DW | 07.10.2020به گفته عفو بین‌الملل طرف‌های درگیر در قره‌باغ از بمب‌های خوشه‌ای استفاده می‌کنند که تلفات در میان مردم غیرمسلح را به شدت بالا می‌برد. این سازمان از آذربایجان و ارمنستان خواسته که به حق حیات مردم عادی احترام بگذارند. چرا تحریف می کنید؟ در گزارش اشاره شده که فقط آذربایجان ار آنها استفاده می کند احیانا بمب خوشه ای ها، ساخت آلمان و شرکا اروپایی نیستند اجازه!! تازه راجب حق حیات مردم هم!!! عجب خارکصده هایی هستند آلمانی و اروپاییها عجب!! کسی که می‌دونه دویچه‌وله طرفدار اسرائیل‌ه بقیه مواضع این رسانه رو درست می‌فهمه.