بارندگی شدید و سیل در چند کشور اروپایی؛ ۶ نفر در آلمان جان باختند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بارندگی شدید و سیل در چند کشور اروپایی؛ ۶ نفر در آلمان جان باختند جزئیات بیشتر🔽

به گفته مقامات محلی چند نفر نیز پس از جاری شدن سیل مفقود شده اند. پلیس در شهر کوبلنتس روز پنجشنبه اعلام کرد که چهار نفر از قربانیان در ناحیه اهرویلر جان باخته اند. بنا به اعلام پلیس حدود ۵۰ نفر نیز بر روی سقف خانه هایشان در انتظار امدادگران به سر می برند.

این در حالی است که شش واحد مسکونی در روستای شولد در ناحیه اهرویلر به دنبال جاری شدن سیل فرو ریخت. پلیس گفته است که گزارش های زیادی از مفقود شدن شهروندان در این منطقه دریافت کرده است.یکی از قربانیان سیل در غرب آلمان یک مامور آتش نشانی است که در جریان عملیات امداد و نجات جان خود را از دست داد. مقامات محلی به دنبال چند روز بارش شدید باران وضعیت اضطراری اعلام کرده اند. بخش های زیادی از غرب و مرکز آلمان و همچنین کشورهای هلند، بلژیک و فرانسه از چند روز پیش با بارش ها شدید روبرو هستند.

به گفته مقامات بلژیک یک نفر بر اثر جاری شدن سیل غرق شده و دستکم یک نفر دیگر نیز ناپدید شده است. میزان بارش باران در برخی از شهرهای بلژیک بی سابقه گزارش شده است. مسئولان محلی در شهر فالکن‌ بورخ در نزدیکی مرز با آلمان و بلژیک مجبور به تخلیه شبانه یک مرکز درمانی به دلیل جاری شدن سیل شدند. به گزارش رسانه های هلند خیابان اصلی این شهر توریستی به دنبال جاری شدن سیل به رودخانه تبدیل شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خدا رحمت کنه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سیل در آغری تردد در مسیر ترکیه-ایران را مختل کردجاری شدن سیل در شهرستان دیادین استان آغری، تردد در مسیر ترکیه-ایران را با مشکل مواجه کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بارندگی شدید و رانش زمین در آلمان - گالری عکس | DW | 14.07.2021بارندگی شدید و رانش زمین به‌ویژه در ایالت‌های نوردراین وستفالن و راینلند فالتس سیر عادی زندگی مردم را برهم زده است. سطح آب از جمله در رود راین بالا آمده و کشتیرانی در این رود مختل شده است. 'زندگی رو مختل کرده' اینجا کم میاره😬 زندکی رو نابود کرده فکر کنم بهتره . شکتی رانی نمیشود موتررانی درآب کنید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مخالفت مرکل با اجباری‌شدن واکسیناسیون در آلمان | DW | 13.07.2021بر خلاف فرانسه و یونان دولت آلمان اجباری کردن واکسیناسیون، حتی برای گروه‌های شغلی خاص را مفید نمی‌داند. صدراعظم آلمان می‌گوید تکیه بر حس همبستگی جامعه و تاکید بر تأثیر واکسیناسیون در گشایش دوباره زندگی، موثرتر است. از آخوندا یاد بگیرن،امت رو یه مشت گوسفند فرض کردن هر روز وعده ی واکسن اسلامی دادن اونم در حالی که از عهده ی تولید برق برنمیان
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بازگشت مقررات منع رفت و آمد در اسپانیا؛ آلمان برخلاف فرانسه واکسن را اجباری نمی‌کنددر اسپانیا شمار ابتلا به بیماری کووید۱۹ در میان افراد زیر ۳۰ سال بیش از سه برابر نسبت به حد متوسط آن افزایش داشته است. با وجود واکسیناسیون ۴۶ درصدی اسپانیا مقررات منع رفت و آمد بازگشته است! ضمنا حتما خبر را بخوانید. عده ای از سر مرض یا جهل میگویند محدودیت شبانه در ایران مسخره است! حماقت انتها ندارد...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وقوع انفجار در نزدیکی پایگاه‌ نیروهای آمریکایی در عربستانعربستان سعودی روز چهارشنبه ۱۴ ژوئیه (۲۳ تیر) از وقوع انفجار در یکی از انبارهای حاوی «مهمات غیرقابل استفاده» در جنوب شرقی ریاض پایتخت این کشور خبر داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش دوباره مرگ‌های کرونایی در کشور / ۱۸۴ فوتی در شبانه روز گذشتهافزایش دوباره مرگ‌های کرونایی در کشور ۱۸۴ فوتی در شبانه روز گذشته *مبتلایان جدید: ۲۳۳۷۱ نفر *جانباختگان جدید: ۱۸۴ نفر *مجموع مبتلایان: ۳۴۴۰۴۰۰ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۳۰۶۹۹۴۳ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۸۶۳۹۱ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۷۵۲۳۷۱۶ فوتی روزی ۵۰۰ نفر هست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »