بارندگی‌ها مشکل خاصی در کشور ایجاد نکرده است

16/09/1398 11:31 ب.ظ

رییس سازمان مدیریت بحران: بارندگی‌های اخیر تاکنون مشکلی در کشور ایجاد نکرده است و اگر پیش‌بینی‌های هواشناسی درست باشند، در ماه‌های آینده هم مشکلی نخواهیم داشت

اسماعیل نجار شامگاه شنبه در اهواز اظهار کرد: پیش‌بینی‌ هواشناسی کل کشور برای شرایط جوی در طول پاییز، میزان بارش‌ها بالاتر از نرمال بوده است که همین وضعیت در کشور اتفاق افتاد و تاکنون مشکل خاصی در این دوره ایجاد نشده است.

به گزارش ایسنا، وی افزود: میزان بارش‌ها در زمستان پایین‌تر از نرمال پیش‌بینی شده است بنابراین اگر پیش‌بینی هواشناسی کاملا درست باشد، امیدوارم هم بارندگی خوبی داشته باشیم و هم مشکل خاصی نداشته باشیم. معاون وزیر کشور با اشاره به هدف از سفر به خوزستان بیان کرد: در این سفر روند اقدامات صورت گرفته در بازسازی مناطق سیل‌زده استان خوزستان را دنبال می‌کنیم و اگر همچنان مشکلی وجود داشته باشد، تلاش می‌کنیم رفع شود.

وی با بیان اینکه برای احداث سیل‌بندها در خوزستان اعتبار مورد نیاز در اختیار وزارت نیرو قرار گرفته است، توضیح داد: یکی دیگر از برنامه‌های ما بررسی پیشرفت میزان ساخت و ساز در حوزه سیل‌بندها است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

البته که برای شما مشکلی نداشته . چونکه ساکن آبادان و خرمشهر و خوزستان که نیستی .

11 کشته و ده‌ها زخمی در اثر انفجار گاز در یک تالار جشن عروسی در سقزمنابع خبرى ایران شامگاه پنج‌شنبه از کشته شدن دست‌کم 11 نفر و مصدوم شدن 36 تن بر اثر انفجار گاز در

مطهری برای ثبت‌نام در انتخابات مجلس به وزارت کشور آمدنماینده فعلی تهران در مجلس شورای اسلامی برای ثبت نام به وزارت کشور آمد. پر رو ها

بارش برف و باران در اکثر محورهای مواصلاتی کشوررییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در اکثر محورهای مواصلاتی کشور خبر داد.

افغانستان حضور اویغورها را در شمال شرق این کشور تایید کردوزارت دفاع افغانستان تایید کرده که حزب ترکستان اسلامی، گروه عمدتا اسلام‌گرای افراطی اویغور، در شمال شرق این کشور با حمایت طالبان حضور دارند ولی عملیات نظامی نیروهای امنیتی افغانستان در این اواخر زمینه فعالیت آنان را تنگ کرده است. آیت الله بی بی سی کوشش میکند که ظلم علیه مسلمانان مظلوم اویغور توسط چین ارباب خامنه‌ای بیشرف کودک کش را ماله کشی کند تف به شرف نداشته پدر و مادر کارکنان بی بی سی فارسی

آمار دقیقی از مبتلایان به ایدز در کشور وجود نداردعابدی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، تاکید کرد: متأسفانه بیماری ایدز با تابلوهای غیراجتماعی همراه شده و بیمار انگ می‌خورد. به خاطر جلوگیری از تحمل چنین انگی است که معمولاً مبتلایان اعلام نمی‌کنند. بنابراین همیشه آمار مبتلایان به ایدز مخفیانه‌ است و در هیچ سیستمی نمی‌توان آمار واقعی را پیدا کرد.

قالیباف برای حضور در انتخابات مجلس وارد وزارت کشور شدشهردار پیشین تهران برای حضور در مجلس یازدهم در انتخابات ثبت نام کرد.