بارش‌ در همه مناطق کشور به جز سه استان/ ورود سامانه بارشی جدید از هفته آتی

12/12/1400 09:34:00 ق.ظ

ورود سامانه بارشی جدید از هفته آتی رئیس مرکز ملی پیش‌بینی وضع هوا با اشاره به اینکه امروز با ورود سامانه بارشی به کشور، بارش باران، رعدوبرق، وزش باد شدید موقت و در ارتفاعات برف پیش‌بینی می‌شود، از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از هفته آینده خبر داد.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به اینکه امروز(۱۲ اسفند ماه) با ورود سامانه بارشی به کشور، بارش باران، رعدوبرق، وزش باد شدید موقت و در ارتفاعات برف پیش بینی می‌شود، از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از هفته آینده خبر داد. وی با توضیح وضعیت جوی روز جمعه ادامه داد: جمعه( ۱۳ اسفند ماه) دامنه بارش‌ها گسترش یافته و بجز سیستان و بلوچستان ، هرمزگان و جنوب کرمان در سایر مناطق کشور بارش خواهیم داشت.

شدت بارش در این روز در شمال و شرق خوزستان، جنوب لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد و ارتفاعات استان‌های تهران، البرز و مازندران است. در این روز بارش در استان‌های یزد، کرمان و خراسان جنوبی به صورت پراکنده خواهد بود.

ضیاییان ضمن اشاره به تداوم بارش‌ها در نوار شرقی با شروع هفته آینده و ورود سامانه بارشی جدید اضافه کرد: شنبه( ۱۴ اسفند ماه) در نوار شرقی کشور بارش پراکنده پیش بینی می‌شود. یکشنبه( ۱۵ اسفندماه) سامانه بارشی دیگری وارد کشور شده و در شمال غرب و غرب کشور و دوشنبه( ۱۶ اسفند ماه) در نوار شمالی کشور بارش پیش بینی می‌شود.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا در پایان با اشاره به وزش با شدید از روز پنج شنبه گفت: از بعدازظهر پنج شنبه و روز جمعه وزش باد شدید ابتدا در غرب و سپس در استان‌های خوزستان، ایلام، بوشهر، کرمان، یزد، اصفهان، سمنان، خراسان شمالی ، خراسان رضوی اردبیل، مرکزی، قم و تهران پیش بینی می‌شود که در برخی مناطق با گرد و خاک همراه خواهد بود. دریای خزر نیز در روز جمعه مواج پیش بینی می شود. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ورود سامانه بارشی به کشور از اواخر هفته/شهرکرد و بندرعباس؛ سردترین و گرم‌ترین شهرهاورود سامانه بارشی به کشور از اواخر هفته رئیس مرکز ملی پیش‌بینی وضع هوا با اشاره به اینکه امروز (۱۰ اسفند ماه) در جنوب شرق کشور، بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود، از ورود سامانه بارشی به کشور طی روزهای پایانی هفته خبر داد.

ورود سامانه بارشی ازغرب کشورورود سامانه بارشی ازغرب کشور رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطران وضع هوا از ورود سامانه بارشی به غرب کشور وبارش باران و وزش باد شدید همراه با رعد و برق و بارش برف خبر داد.

لوکاشنکو: برخی حقایق به تدارک احتمالی غرب برای تجاوز به روسیه و بلاروس اشاره دارندرئیس جمهور بلاروس امروز سه شنبه گفت، برخی حقایق به تدارک احتمالی غرب برای تجاوزگری علیه مینسک و مسکو اشاره دارند.

وزیر بازرگانی ترکیه: بیشترین میزان صادرات مربوط به ماه فوریه در تاریخ کشور ثبت شدوزیر بازرگانی ترکیه: صادرات کشور در ماه فوریه با رشد 25.4 درصدی نسبت به ماه مشابه سال 2021 به 20 میلیارد دلار رسید

چاووش‌اوغلو: (تحریم‌ها علیه روسیه) به طور کلی ما اصولاً در چنین تحریم‌هایی شرکت نداشتیمچاووش‌اوغلو: (تحریم‌ها علیه روسیه) به طور کلی ما اصولاً در چنین تحریم‌هایی شرکت نداشتیم یاشاسین_تورکیه. یاشاسین حریت تورکیه. یاشاسین خردمندان تورکیه و اردوغان.

کشته شدن 7 غیرنظامی در حمله موشکی روسیه به شهر خارکیف اوکراینهفت غیرنظامی در حمله موشکی نیروهای روسی به شهر خارکیف اوکراین کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی