بارش باران در ۸ استان/ آلودگی هوای شهرهای صنعتی از فردا

04/10/1400 11:43 ق.ظ

بارش باران در ۸ استان آلودگی هوای شهرهای صنعتی از فردا رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن بیان پایداری جو در اغلب استان‌ها از افزایش آلایندگی و آلودگی هوا در روزهای آتی خبر داد.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن بیان پایداری جو در اغلب استان‌ها از افزایش آلایندگی و آلودگی هوا در روزهای آتی خبر داد. وی افزود: طی روزهای یکشنبه (۵دی‌ماه) تا سه‌شنبه (۷دی‌ماه) در اغلب نواحی کشور جو پایدار حاکم است و انتظار می‌رود که در شهرهای صنعتی افزایش آلایندگی‌های جوی را داشته باشیم.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با تاکید بر پایداری جو در اغلب استان‌ها گفت: برای روزهای یکشنبه و دوشنبه (۵ و۶دی‌ماه) و دوشنبه(۶دی‌ماه) در استان‌های هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان بارش‌های پراکنده پیش‌بینی می‌شود و طی این هفته خلیج فارس مواج خواهد بود.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

راهپیمایی انبوهی از جمعیت آزادشهر در حمایت از مولوی گرگیج

مرگ دست‌کم ۳۲ نفر در پی وقوع آتش سوزی در یک کشتی در بنگلادشبیشتر قربانیان در اثر آتش سوزی جان خود را از دست دادند و تعدادی نیز پس از پریدن به داخل رودخانه غرق شدند. اگر اینها اروپایی بودند نمیگفتید ؛ مرگ ۳۲ نفر بلکه میگفتید : متاسفانه فلان مردم ۳۲ نفر از عزیزانشان را از دست دادند و به انان تسلیت میگفتید . ولی از آنجایی که ملتهای دیگر پیش شما ارزشی ندارند اینجور با بی تفاوتی و بی ادبی گزارش میکنید. انالله وانا الیه راجعون

جو امنیتی در گالیکش در پی حضور مولوی گرگیج در مسجد فاروقیه | DW | 24.12.2021ویدئوهای منتشره در شبکه‌های اجتماعی حاکی از برقراری جو امنیتی در گالیکش استان گلستان در پی حضور مولوی محمدحسین گرگیج، امام جمعه عزل‌شده اهل سنت در مسجد فاورقیه این شهرستان است.

اعتراض معلمان در ده‌ها شهر ایران؛ «جو امنیتی» در تهران، «برخورد خشونت‌آمیز» در شیرازمعلمان در ده‌ها شهر ایران روز پنج‌شنبه، دوم دی‌ماه، در اعتراض به تصویب «ناقص» طرح رتبه‌بندی این صنف بار دیگر تجمع کردند. بی هویت های اسلام زده معلم نــــــــــــــــــه اموزگار علم نـــــــــــــــــــه دانش مدرس نـــــــــــــــــه دانش گستر مدرسه نـــــــــــــــــه اموزشگاه حوضه نـــــــــــــه دانش سرا دانشگاه محصل نــــــــــــــه دانش اموز تحصیلات نــــــــــــــــه دانش اموخته همه افزار وموره های اسرائیل اند زنتو گاییدم نیوشا 🍆😂بیتا😂

وزیر امور خارجه ایران از رویکرد فرانسه در مذاکرات برجام انتقاد کردوزیر امور خارجه ایران از رویکرد فرانسه در مذاکرات برجام انتقاد کرد حسین امیرعبداللهیان روز پنجشنبه در یک کنفرانس خبری در تهران گفت، انتظار ما این است که طرف فرانسوی در مذاکرات_وین، بر «نقش سازنده» تمرکز و کمک کند. تازه کجاشو دیدی تا جایی که ما خبر داریم فرانسه همیشه جاکشی جمهوری اسلامی رو برای بقا می کرد، از روزی که خمینی رو به ایران صادر کرد تا زم رو فروخت و با لو دادن احتمال حمله به حکومتش، بقایش رو تضمین کرد. با همه اینا آخوندا میگن بازم کمه. برجام اوبامایی نزد ما مُرده است برجام یعنی زنده نگهداشتن تهدیدات علیه ملت اسرائیل یعنی دادن میلیاردها دلار باج ب رژیم یاغی تروریستی نامشروع شیعه و هدف آن اهداف اَنقلاب اَسلامی اش میباشد مانند تقویت مِحور مُقاومه و تسلیحات نَظامی علیه دیگران

شمار تلفات ناشی از طاعون در مازندران به ۱۴۷رسید

صادق ضیاییان در گفت وگو با ایسنا درباره شرایط جوی هفته‌ جاری اظهارکرد: امروز(۴دی‌ماه) در بخش‌هایی از استان‌های مازندران، گلستان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش برف و باران همراه با وزش باد و کاهش دما پیش‌بینی می‌شود. در نواحی جنوبی ارتفاعات کرمان و هرمزگان همچنین جنوب بوشهر و فارس هم بارش باران را خواهیم داشت.

وی افزود: طی روزهای یکشنبه (۵دی‌ماه) تا سه‌شنبه (۷دی‌ماه) در اغلب نواحی کشور جو پایدار حاکم است و انتظار می‌رود که در شهرهای صنعتی افزایش آلایندگی‌های جوی را داشته باشیم.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با تاکید بر پایداری جو در اغلب استان‌ها گفت: برای روزهای یکشنبه و دوشنبه (۵ و۶دی‌ماه) و دوشنبه(۶دی‌ماه) در استان‌های هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان بارش‌های پراکنده پیش‌بینی می‌شود و طی این هفته خلیج فارس مواج خواهد بود.

ضیاییان در پایان اظهارکرد: در ۲۴ ساعت گذشته از بین مراکز استان‌ها اردبیل با دمای ۱۵- درجه سانتیگراد و از بین شهرها ورزقان با دمای ۲۳- درجه سانتیگراد سردترین نقاط بوده‌اند.