بارش برف سنگین در ژاپن صدها راننده را گرفتار کرد

28/09/1399 02:06:00 ب.ظ

بارش برف سنگین در ژاپن صدها راننده را گرفتار کرد جزئیات بیشتر🔽

نیروهای امداد و آتش نشانی دست کم سه نفر را به بیمارستان منتقل کرده‌اند بارش سنگین برف برخی از مناطق شمال غربی ژاپن را با ازدحام و ترافیک گسترده مواجه کرد و صدها وسیله نقلیه در بزرگراه های مسدود شده گرفتار شدند.

کاتسونوبو کاتو، سخنگوی ارشد دولت اعلام کرد که تمام تلاش ها برای کمک به رانندگان خودروهایی که بواسطه بارش سنگین برف سرگردان هستند، انجام خواهد شد.

نیروهای امداد و آتش نشانی دست کم سه نفر را به بیمارستان منتقل کرده اند و تلویزیون دولتی ژاپن، ان اچ کی، تصاویری از مردم گرفتار در برف را منتشرکرد که ماموران امداد برای آنها غذا و نوشیدنی های گرم می بردند.

ارتفاع برف در استان نیگاتا در برخی مناطق ۸۰ سانتی متر گزارش شده است. سازمان هواشناسی ژاپن هشدار داده است که شنبه و یکشنبه نیز این منطقه گرفتار بارش های سنگین برف خواهد بود.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

ویدئو؛ بارش سنگین برف در ژاپن ارتش را برای نجات در راه‌ماندگان وارد عمل کرددر پی بارش سنگین برف در استان مرکزی ژاپن به نام فوکوی، بیش از ۱۰۰ خودروی باری و سواری در بزرگراه‌های این استان گرفتار شد. دنیا رو گوووووه برداشته... 😍😍😍

بارش سنگین برف زندگی را در نیویورک مختل کردبرف و سرما در واشنگتن باعث شد تا برنامه جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا برای بازدید از وزارت خارجه که برای روز دوشنبه برنامه‌ریزی شده بود، به زمان دیگری موکول شود. مبارک بایدن جونت باشد 😅😅 Off Twitter for a while مختل کرد ؟ مگه ایرانه؟

ویدئو؛ بارش برف سنگین بروکسل را پیست اسکی کردتوده هوای سرد و بارش برف که چند روزی است، اروپا را در گرفته، روز سه‌شنبه بروکسل، پایتخت بلژیک را چنان سفید پوش کرد که پارک‌ها و خیابان‌های آن مهیای انجام ورزش‌های زمستانی شد.

بارش سنگین برف در آلمان؛ اختلال در برنامه قطارها و پروازها | DW | 30.01.2021برف در این روزها بخش‌های زیادی از آلمان را سفیدپوش کرده است. به ویژه مناطق شمالی این کشور و همچنین برلین، پایتخت آلمان شاهد بارش شدید برف بوده‌اند. حرکت قطارها و پرواز‌ از برخی فرودگاه‌ها با اختلال همراه بوده است.

تصاویری از بارش سنگین برف در ژاپنبارش سنگین برف هفته گذشته در استان‌هایی همچون نیگاتا و گونما زندگی را برای ساکنان بسیار سخت کرد.