بارسلونا خواهان جدا شدن فوری «عثمان دمبله» شد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

بارسلونا خواهان جدا شدن فوری «عثمان دمبله» شد العربيه_فارسى

ایران اخبار, ایران سرفصلها

آدرس کپی شد

باشگاه بارسلونا، پنج‌شنبه، 20 ژانویه، از عثمان دمبله، مهاجم فرانسوی خود، درخواست کرد تا در اسرع وقت باشگاه را ترک کند، زیرا او تصمیم گرفته پیشنهاد تمدید قرارداد جدید آبی‌اناری‌ها را رد کند.مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا همچنین اعلام کرد که «این باشگاه به عثمان دمبله خبر داده تا هر چه سریع‌تر از این تیم جدا شود.»

از سویی ژاوی هرناندز، سرمربی باشگاه بارسلونا، فهرست بازیکنان مدنظر خود برای دیدار برابر اتلتیک بیلبائو در چارچوب رقابت‌های مرحله یک‌هشتم جام حذفی را اعلام کرده و اثری از عثمان دمبله در این فهرست به چشم نمی‌خورد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درخواست شرکت‌های هواپیمایی از دولت بایدن برای «مداخله فوری» در زمینه فعالیت اینترنت نسل پنجم🔺درخواست شرکت‌های هواپیمایی از دولت بایدن برای «مداخله فوری» در زمینه فعالیت اینترنت نسل پنجم جهان هوانوردی نگران است که سیگنا‌ل‌های ۵جی با فناوری‌های مورد استفاده در هوانوردی، از جمله ارتفاع‌سنج رادار، در هواپیماها تداخل ایجاد کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تصاویر کشته شدن 10 غیرنظامی در حمله آمریکا به افغانستان منتشر شدتصاویر کشته شدن 10 غیرنظامی در حمله آمریکا به افغانستان منتشر شد روزنامه نیویورک تایمز (NYT) تصاویری از حمله هوایی 29 آگوست آمریکا به کابل، پایتخت افغانستان که منجر به مرگ 10 غیرنظامی از جمله 7 کودک شد را منتشر کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئیسی: خواهان برقراری روابط راهبردی با مسکو هستیم/ پوتین: موضوعات مهمی وجود دارد که مایلم نظر جناب‌‌عالی را پیرامون آن‌ها جویا شومدر دیدار روسای جمهور ایران و روسیه مطرح شد؛ رئیسی: خواهان برقراری روابط راهبردی با مسکو هستیم/ پوتین: موضوعات مهمی وجود دارد که مایلم نظر جناب‌‌عالی را پیرامون آن‌ها جویا شوم
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تاکید بر ضرورت هوشمند سازی شبکه توزیع و خدمات در بخش های مختلف کشور/ تا پایان سال درخواست هیچ افزایش قیمتی در ستاد تنظیم بازار بررسی نخواهد شدمعاون اول رییس جمهور در جلسه ستاد تنظیم بازار عنوان کرد: تاکید بر ضرورت هوشمند سازی شبکه توزیع و خدمات در بخش های مختلف کشور تا پایان سال درخواست هیچ افزایش قیمتی در ستاد تنظیم بازار بررسی نخواهد شد چرا!!! ؟؟؟ شما گویا قیمت خودرو را که تا ۴۰۰میلیون تومان در انحصار ایرانخودرو و سایپا و از ۴۰۰تا ۹۰۰میلیون در انصار چینی ها هست را نمیبینید
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

سفر رییس جمهور به روسیه دارای اهمیت خیلی زیادی استمعاون اول رییس جمهور: *سفر رییس جمهور به روسیه دارای اهمیت خیلی زیادی است *مناسبات با همسایگان بسیار خوب پیش می‌رود دارین تست میکنین ببینید عکس العمل دنیا به سفر کسی که حکم قتل هزاران نفرو داده و جونشونو گرفته چیه نه؟ به امید خدای 'پوفیوزی که تو جیب آخونداست' این جانی یه جایی هر چه سریعتر دستگیر بشه!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سفر آیت الله رئیسی به روسیه یکی از ابعاد تحول اساسی دولت در حوزه روابط بین الملل استمعاون اول ریيس جمهور در جلسه هيات دولت: سفر آیت الله رئیسی به روسیه یکی از ابعاد تحول اساسی دولت در حوزه روابط بین الملل است
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »