باربارا پراوی، تحقق یک رویا با چشمانی سیاه در یورو ویژن ۲۰۲۱

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 68 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 31%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رویای «باربارا_پراوی» با «رویای دیوانه‌وار» فرانسوی‌ها در ۲۲ می ۲۰۲۱ به هم پیوند خورد و دختری از نسل مهاجران با چشمانی سیاه و اجرایی مینیمال، فرانسه را به مقام دوم مسابقات «یورو_ویژن ۲۰۲۱» رساند. اطلاع_رسانی گزارش aidaghajar 👇

که پیش‌تر با «ایران اینترنشنال» داشت، گفت که این ترانه زندگی او را به دو بخش تقسیم می‌کند؛ آن‌چه پیش‌تر بوده و برای‌ آن فعالیت کرده و آن‌چه الان هست. متن این ترانه به مخاطب می‌گوید که همین دختر با چشمانی سیاه و رویایی که به حقیقت پیوسته، بپسندید و نپسندید، همین است که می‌بینید.

باربارا در دانشگاه وکالت می‌خواند؛ اما بعد از مدتی به این نتیجه رسید که درس خواندن را دوست ندارد و آن‌چه به وجودش معنا می‌دهد؛ ادبیات، موسیقی و هنر است. در ۲۱ سالگی دانشگاه را رها کرد و به سرودن شعر و آهنگسازی روی آورد. او برای امرار معاش تا دو سال پیش، وقتی که ۲۵ سال داشت؛ در رستوران‌ کار می‌کرد. او هم‌زمان به فعالیت‌های اجتماعی روی آورد و در زمینه حقوق زنان و مبارزه علیه خشونتی که به آن‌ها می‌شود، فعال شد و در حین فعالیت‌های اجتماعی، درباره کودکان، سقط جنین و تبعیض علیه زنان شعر سرود، برای آن‌ها آهنگ‌ ساخت و. خودش در روایت فعالیت‌ها و هنرش می‌گوید که انسان وقتی می‌تواند به صورت ملموس تاثیرگذار باشد، باید آن‌چه را می‌گوید و انجام می‌دهد، لمس کرده باشد؛ مثل زندگی شخصی او؛ آن‌چه در ۱۷ سالگی و زندگی عاشقانه‌اش پیش آمد، انگار که تجربه یک خشونت باشد.

ورود باربارا به دنیای موسیقی و هنر اما آن‌ چیزی نبود که می‌پنداشت؛ شاید هیچ‌وقت فکر نمی‌کرد که در فرانسه هم این جهان هنر، چنین مردانه باشد که زنان به راحتی پذیرفته نشوند. در نتیجه یکی دیگر از چالش‌های مهم زندگی خود را، تحقق همان رویایی قرار داد که توانست در ۲۲ می ۲۰۲۱ به دست آورد؛ هرچند او حالا به عنوان یک الگو و نمونه‌ای موفق شناخته خواهد شد.

حالا رسانه‌ها درباره او می‌نویسند، تصاویرش دست به دست می‌شود و شبکه‌های اجتماعی را فتح می‌کنند؛ او با نایب‌ قهرمانی‌اش در این مسابقات، قلب بسیاری از فرانسوی‌ها را هم فتح کرد و آن‌ها را با خود به دنیایی دور برد، مثل زمانی که «

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.