باران هوای تهران را «پاک» کرد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 51%

باران هوای تهران را «پاک» کرد به لطف بارش باران کیفیت_هوای_تهران بعد از چندین روز قرار گرفتن در وضعیت سالم و ناسالم، هم اکنون با شاخص ۶۶ در وضعیت سالم قرار گرفت

ایران اخبار, ایران سرفصلها

، به لطف بارش باران کیفیت هوای شهر تهران بعد از چندین روز قرار گرفتن در وضعیت سالم و ناسالم، با شاخص 50 در وضعیت سالم قرار گرفت. این رقم میانگین شاخص کیفیت هوا در 12 ساعت گذشته (با تاکید بیشتر بر روی سه ساعت آخر در شرایط جوی متغیر) برای میانگین کل ایستگاه‌هاست.

در حال حاضر دمای هوای تهران 6 درجه سانتی گراد است و پیش‌بینی می‌شود کمینه دما در روز آینده 2 درجه و بیشینه دما 11 درجه باشد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توضیحات شهردار تهران درباره انتشار بوی نامطبوع در تهرانشهردار تهران مهمترین مشکلات مردم در ارزیابی صورت گرفته در شهریورماه را آلودگی هوا و ترافیک عنوان کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تشریح دلایل گرانی گوجه‌فرنگی/ عقب‌افتادگی کشت و هوای متغیر زمستانی عرضه محصول را به تاخیر انداخترئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی 20 روز عقب افتادگی کشت و هوای متغییر زمستانی را مقصر تاخیر عرضه محصول از استان‌های جنوبی و گرانی این محصول دانست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تلاش دستگاه امنیتی برای انتساب «اختلال روانی» به سها مرتضایی، دانشجوی ستاره دار دانشگاه تهرانتلاش دستگاه امنیتی برای انتساب «اختلال روانی» به سها_مرتضایی، دانشجوی ستاره دار دانشگاه_تهران این اولین بار نیست که مقامات امنیتی، فعالان سیاسی و مدنی را با اتهام «بیماری روحی و روانی» و انتقال به «بیمارستان روانی» مورد تهدید قرار می‌دهند. همون برچسبی که به هاشم خواستار زدن یک بار برای بستری شدن به تیمارستان روزبه رفتم(البته پذیرش نشدم)دیدم همه عاقلان گرد هم هستند و بیرون درب تیمارستان عظیمی به وسعت جهان مشغول کار است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نماز جمعه تهراناخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

رد محل‌‌های تعیین شده برای برگزاری اعتراضات از سوی دیوان عدالت اداری/ ۲ ورزشگاه در تهران برای برگزاری تجمعات در نظر گرفته بودیم/ اگر مکان‌هایی برای بیان اعتراض باشد، دیگر کسی نمی‌تواند روی اعتراضات موج‌سواری کندمعاون استاندار تهران در گفت‌وگو با ایلنا: رد محل‌‌های تعیین شده برای برگزاری اعتراضات از سوی دیوان عدالت اداری/ ۲ ورزشگاه در تهران برای برگزاری تجمعات در نظر گرفته بودیم/ اگر مکان‌هایی برای بیان اعتراض باشد، دیگر کسی نمی‌تواند روی اعتراضات موج‌سواری کند ببخشید ببخشید ببخشید کجای دنیا برای اعتراض به ورزشگاه میروند شما که از پشت کوه نیامدید زشته بخدا زشته اینقدر خودتونو احمق نشون ندین روال اعتراض در همه دنیا یک نوعه : خیابان چطور برای عبور راحت و بی دغدغه قطار شهری و بی آر تی مسیر تعیین میکنید ؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نماز جمعه تهراناخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »