باد و باران در برخی مناطق کشور

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در جنوب و جنوب غربی کشور باد و گرد و غبار در راه است

صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: براساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری امروز در برخی مناطق استان‌های واقع در نوار ساحلی دریای خزر و ارتفاعات البرز بارش ‌پراکنده ‌پیش‌بینی می‌شود. همچنین در جنوبی غرب و نوار شرقی کشور به‌خصوص در ساعات بعدازظهر وزش باد شدید رخ خواهد داد که در برخی مناطق باعث خیزش گرد و خاک می‌شود.

وی با اشاره به اینکه فردا در غالب مناطق کشور جوی آرام و آسمانی صاف ‌پیش‌بینی می‌شود، ادامه داد: یکشنبه در غرب و جنوب غرب کشور وزش باد شدید و احتمال خیزش گرد و خاک خواهیم داشت. به گفته مدیرکل ‌پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، دوشنبه و سه‌شنبه با عبور امواج تراز میانی جو در شمال استان‌های اردبیل و آذربایجان شرقی به‌ویژه در ساعات بعدازظهر رگبار ‌پراکنده گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید ‌پیش‌بینی می شود. همچنین برای استان‌های واقع در سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز رگبار ‌پراکنده، گاهی رعدوبرق و وزش باشد شدید همراه با کاهش نسبی دما ‌پیش‌بینی می‌شود.

وی در ادامه اظهار کرد: امروز مناطق شمالی و مرکزی خلیج فارس و طی سه روز آینده شرق دریای عمان مواج خواهد بود. ضیاییان در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا صاف و در بعضی ساعات همراه با افزایش باد با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۸ درجه سانتیگراد و روز یکشنبه نیز صاف تا کمی ابری و در بعضی ساعات همراه با افزایش باد با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خوشبحالشون ما که سوختیم😤😤😤

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خوشحالیم کاندیداها به مذاکرات روی خوش نشان دادند/برخی کاندیداها در زدن دولت مسابقه گذاشتندواعظی: *خوشحالیم کاندیداها به مذاکرات روی خوش نشان دادند *برخی کاندیداها در زدن دولت مسابقه گذاشتند *دولت نه نامزد دارد و نه از کسی حمایت و نه با کسی مخالفت می‌کند *یکی گفته یارانه را چند برابر می‌کند ولی هیچ کس نگفته چگونه این شعارها را عملیاتی می‌کند ما هم خوشحالیم که کمتر از ۶۰ روز دیگر دیگر نه شما هستید و نه اذنابتان ما یارانه نمیخایم فقط شما دست از سر ما بردارید . دولت مارو بدبخت کرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جذب فلزات در برخی افراد، ربطی به واکسن کرونا نداردجذب فلزات در برخی افراد، ربطی به واکسن کرونا ندارد رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت درواکنش به ادعای خاصیت آهنربایی واکسن‌های کرونا،گفت: بدن برخی افراد می‌تواند کم و بیش فلزات بخصوص آهن را به خود جذب کند و این موضوع هیچ ربطی به واکسن ندارد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فضای انتخاباتی کشور، سیاسی نیست؛ امنیتی است/ همتی در حوزه اقتصادی مورد وثوق حاکمیت استیک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: از نظر کارگزاران کار اقتصادی بر کار سیاسی ارجحیت دارد. در این مرحله از بعضی از اعضای مهم کارگزاران شنیده شده که کاری به سیاست نخواهند داشت، بنابراین طبیعی است از آقای همتی حمایت کنند. اگر میخواهید همتی رو بهتر بشناسید , بروید سراغ کسانی که توی بورس سرمایه هاشون و پس اندازشون با پول های داغ بانک_مرکزی و تحت ریاست همتی به اتش کشیده شد. اتفاقا همین اقای همتی از بانیان و عوامل وضع موجود در بورس و اقتصاد هستش. انتخابات انتخابات_۱۴۰۰ انتخابات۱۴۰۰ رييسي
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شناسایی ۱۱۶۲۰ مبتلای جدید کرونا در کشور / ۱۶۱ تن دیگر جان باختند۱۶۱ فوتی و ۱۱۶۲۰ مبتلای جدید کرونا در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۱۱۶۲۰ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۱۶۱ نفر *تعداد کل مبتلایان: ۲۹۳۵۴۴۳ نفر *تعداد بهبودیافتگان: ۲۴۹۴۱۰۸ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۸۰۴۸۸ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۴۴۴۲۹۹۶
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

احمدی‌نژاد «باند فاسد در نهادهای امنیتی کشور» را تهدید به افشاگری کردمحمود احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهوری سابق ایران در پیامی کوتاه نهادهای امنیتی این کشور را تهدید کرده که بزودی بر علیه آنها دست به افشاگری خواهد زد. او سخن از افشا کن در حد زر باقی می مونه بگم بگم را ولش!!، خودت هم به اندازه انها جنایتکاری!، حالا که از مینی‌بوس انقلاب پیاده‌ات کرده‌اند تهدید به افشاگری میکنی؟، زبانت در ماتحتت رفته بود ۸ سال که قدرت داشتی؟ اوس محمود بدونه بازی عوض شده زمان هم تغییر کرده، چیزی نیست که مردم ندونند که بگم‌بگم کنی!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سکوتِ فراکسیونِ کارگری در برابر قوانین استثمارآفرین/ اتاق بازرگانی و مجلس انقلابی درحال درهم شکستنِ اساس انقلاب در حمایت از مستضعفان هستند/ تحقیر نیروی کار در کشور تمامی نداردموجب تاسف است که اتاق بازرگانی به خود اجازه داد تا به بهره‌کشی از نیروی کار رسمیت ببخشد و جالب آنکه در این میان هیچ یک از نمایندگان مجلس انقلابی و حتی فراکسیون کارگری یا مقام‌های دولت واکنشی به این پیشنهادها نشان نمی‌دهند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »