باخبر: ۲۳ شهریور ۹۸ - ۱۴ سپتامبر

23/06/1398 07:57 ب.ظ

در پادکست باخبر ۲۳ شهریور ٩٨ بشنوید: اعلام هویت سومین استرالیایی بازداشت شده در ایران، آتش‌سوزی در ذخایر نفتی آرامکو ریاض و سخنگوی قوه قضاییه می‌گوید سحر_خدایاری در زمان بازجویی به اشتباه خود اعتراف کرده بود. 🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید:

در پادکست باخبر ۲۳ شهریور ٩٨ بشنوید:اعلام هویت سومین استرالیایی بازداشت شده در ایران، آتش‌سوزی در ذخایر نفتی آرامکو ریاض و غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه می‌گوید سحر خدایاری در زمان بازجویی به اشتباه خود اعتراف کرده بود.

در پادکست باخبر ۲۳ شهریور ٩٨ بشنوید:

اعلام هویت سومین استرالیایی بازداشت شده در ایران، آتش‌سوزی در ذخایر نفتی آرامکو ریاض و غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه می‌گوید سحر خدایاری در زمان بازجویی به اشتباه خود اعتراف کرده بود.

ادامه مطلب:
IranIntl »

باخبر: ۲۲ شهریور ۹۸ - ۱۳ سپتامبردر باخبر ۲۲ شهریور ۹۸ - ۱۳ سپتامبر بشنوید: دادگاهی در کانادا میلیون‌ها دلار دارایی‌های حکومت ایران را فروخت، ابلاغ جزئیات طرح انتقال_آب از دریای_عمان زیر سایه‌ی مخالفت‌ها و بیانیه ۱۳ فعال_سیاسی و مدنی 🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید:

ناتانياهو در حضور پوتین: به تهدیدهای ایران در سوریه پاسخ خواهیم دادبنیامین ناتانیاهو نخست‌وزیر اسرا، روز پنجشنبه در ملاقات با ولادمیر پوتین رئیس‌جمهوری روسیه در شهر

اختلال تردد در پایتخت فرانسه در پی اعتصاب بزرگ شبکه حمل و نقل شهریاز اعتصاب سراسری کارکنان این شبکه حمل و نقل که تحت نظارت دولت اداره می شود به عنوان بزرگترین حرکت اعتراضی در این مجموعه پس از اکتبر ۲۰۰۷ نام برده می شود.

آمریکا: دلایل کافی در دست داریم که محموله نفتکش ایرانی آدریان دریا1 در سوریه تخلیه شدوزارت خارجه آمریکا در بیانیه گفته است، واشينگتن دلایل کافی در دست دارد که ثابت می‌کند نفتکش ایرانی شده که شده هر گوهی میخوان بخورن، بخورن کسی مانع نیست

دست کم 10 نفر بر اثر آتش سوزی در بیمارستانی در برزیل جان باختند- خبرگزاری آناتولی

تولد کشوری جدید در جهان؛ «پادشاهی کوه زرد» در سرزمینی میان مصر و سودانسخن در این‌باره که این کشور تازه تاسیس بهشتی برای مهاجران و آوارگان است، باعث ایجاد سوءظن‌هایی شده است. برخی بر این گمان هستند که «پادشاهی کوه زرد» سرزمینی جایگزین برای دولت آیندۀ فلسطین است.