باخبر: ۱۶ شهریور ۹۸ - ۷ سپتامبر

16/06/1398 08:18:00 ب.ظ

در باخبر ۱۶ شهریور ۹۸ - ۷ سپتامبر بشنوید: ایران در دور سوم کاهش تعهداتش به برجام و نفتکش آدریان_دریا محموله‌ی نفتش را در بندر طرطوس سوریه تخلیه کرد 🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید:

در پادکست باخبر ۱۶ شهریور ۹۸ بشنوید:ایران در دور سوم کاهش تعهداتش به برجام تزریق گاز به سانتریفیوژهای جدید را آغاز کرد، نفتکش آدریان دریا محموله‌ی نفتش را در بندر طرطوس سوریه تخلیه کرد و کاهش بیش از ۹۰ درصدی ارزش صادرات کالایی ایران به اتحادیه اروپا در پادکست باخبر ۱۶ شهریور ۹۸ بشنوید: ایران در دور سوم کاهش تعهداتش به برجام تزریق گاز به سانتریفیوژهای جدید را آغاز کرد، نفتکش آدریان دریا محموله‌ی نفتش را در بندر طرطوس سوریه تخلیه کرد و کاهش بیش از ۹۰ درصدی ارزش صادرات کالایی ایران به اتحادیه...

در پادکست باخبر ۱۶ شهریور ۹۸ بشنوید: ایران در دور سوم کاهش تعهداتش به برجام تزریق گاز به سانتریفیوژهای جدید را آغاز کرد، نفتکش آدریان دریا محموله‌ی نفتش را در بندر طرطوس سوریه تخلیه کرد و کاهش بیش از ۹۰ درصدی ارزش صادرات کالایی ایران به اتحادیه اروپا

ادامه مطلب:
ايران اينترنشنال »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

دو مرد به اتهام تجاوز جنسی به صدها کودک در آلمان به زندان محکوم شدنددو مرد به اتهام تجاوز جنسی به صدها کودک در آلمان به زندان محکوم شدند این دو مرد که یکی از آنها آندرس.و ۵۶ ساله و دیگری ماریو.س ۳۳ ساله معرفی شده اند، به ترتیب به ۱۳ و ۱۲ سال زندان محکوم شدند. نام کامل آنها گزارش نشده است.

وزیر دفاع آمریکا: ایران به تدریج در حال حرکت به سمت مذاکره استمارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا، گفت به نظر می‌رسد ایران به تدریج در حال رسیدن به نقطه‌ای است که بتوان با این کشور مذاکره کرد.

شمخانی: سیاست فشار حداکثری آمریکا در برابر راهبرد مقاومت فعال به زانو در آمداعضای هیئت رئیسه فراکسیون مقابله با تحریم مجلس و جمعی از فعالان این حوزه بعد از ظهر امروز(شنبه) با نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفت‌وگو کردند.

سیاست فشار حداکثری آمریکا در برابر راهبرد مقاومت فعال به زانو در آمداعضای هیئت رئیسه فراکسیون مقابله با تحریم مجلس و جمعی از فعالان این حوزه بعد از ظهر امروز(شنبه) با نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفت‌وگو کردند.

زنجیره انسانی نه به تخریب محیط زیست در چاهک

در ادامه نقض برجام | ایران «تزریق گاز» به سانتریفیوژهای نسل جدید را آغاز کرد🔺در ادامه نقض برجام | ایران «تزریق گاز» به سانتریفیوژهای نسل جدید را آغاز کرد ⚡️در ادامه نقض تعهدات برجام از سوی جمهوری اسلامی، این بار سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران اعلام کرد که این کشور تزریق گاز اورانیوم به سانتریفیوژهای نسل جدید را آغاز کرده است.