باخبر: ۲۷ آبان ۹۸ - ۱۸ نوامبر

27/08/1398 08:20:00 ب.ظ

در باخبر ۲۷ آبان ۹۸ - ۱۸ نوامبر بشنوید: اعتراض‌های سراسری در چهارمین روز؛ ادامه درگیری و قطع اینترنت؛ تهدید معترضان توسط روحانی؛ واکنش‌های جهانی به اعتراض‌ها در ایران. 🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید:

در پادکست با‌خبر ۲۷ آبان ۹۸ بشنوید:اعتراض‌های سراسری در چهارمین روز؛ادامه درگیری و قطع اینترنت؛تهدید معترضان توسط روحانی؛و واکنش‌های جهانی به اعتراض‌ها در ایران. اعتراض‌های سراسری در چهارمین روز؛ ادامه درگیری و قطع اینترنت؛ تهدید معترضان توسط روحانی؛ و واکنش‌های جهانی به اعتراض‌ها در ایران.

اعتراض‌های سراسری در چهارمین روز؛ ادامه درگیری و قطع اینترنت؛ تهدید معترضان توسط روحانی؛ و واکنش‌های جهانی به اعتراض‌ها در ایران.

ادامه مطلب:
ايران اينترنشنال »
Loading news...
Failed to load news.

اختلال در اینترنت در ایران در پی اعتراض‌ها به افزایش قیمت بنزیناختلال در اینترنت در ایران در پی اعتراض‌ها به افزایش قیمت بنزین در گفتگو با امیر رشیدی؛ پژوهشگر دسترسی به اینترنت در کمپین بین‌المللی حقوق بشر در ایران از نیویورک.

دست‌کم هفت نفر در اعتراض‌ها به گرانی بنزین در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند🔺دست‌کم هفت نفر در اعتراض‌ها به گراني_بنزين در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند ⚡️گزارش‌های ارسالی به صدای آمریکا و دیگر رسانه ها تائید می‌کند که تا روز دوم اعتراض‌های گسترده به گرانی ناگهانی بنزین توسط دولت ایران، دست‌کم هفت نفر کشته شده اند.

اعتراضات به افزایش قیمت بنزین در شامگاه شنبه ۲۵ آباندر ایران اعتراضات در پی افزایش قیمت بنزین در طول شامگاه شنبه ۲۵ آبان ماه ادامه دارد. گزیده‌ای از تصاویری که از شهرهای مختلف به دست بی بی سی فارسی رسیده را در این ویدیو ببینید.

آخرین خبرهای دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ | DW | 18.11.2019

در پی اعتراضات شدید به مردم به گرانی بنزین؛ قطعی گسترده اینترنت در ایران ادامه دارد♦️در پی اعتراضات شدید به مردم به گرانی_بنزین؛ قطعی گسترده اینترنت در ایران ادامه دارد ⚡️در ادامه اعتراضات مردم به افزایش نرخ بنزین و قطعی گسترده اینترنت، رسانه‌های داخل ایران به نقل از منابع آگاه گزارش دادند که قطعی اینترنت مشخص نیست چه زمانی وصل شود.

کالیفرنیا؛ دست‌کم ۴ کشته در پی تیراندازی در جریان تماشای مسابقه فوتبالهویت عامل یا عاملان تیراندازی همچنان برای پلیس ناشناخته است. مهاجمان از محل حادثه می‌گریزند و همسایگان که صدای تیراندازی‌ها را شنیده بودند، با پلیس تماس گرفته و ماموران را از وقوع این حادثه آگاه می‌کنند.