این روزها می‌گذرد، فاستقم کما امرت!

07/03/2020 10:57:00 ق.ظ

پست اینستاگرامی لاریجانی: این روزها می‌گذرد، فاستقم کما امرت!

علی لاریجانی

پست اینستاگرامی لاریجانی: این روزها می‌گذرد، فاستقم کما امرت!

رییس مجلس شورای اسلامی در تازه ترین پست اینستاگرامی خود از امید و همت بلند ملت ایران به ویژه مردم شریف استان های قم ، گیلان و تهران در مقابله با شیوع کرونا قدردانی کرد.

متن کامل پست اینستاگرامی لاربجانی به این شرح است: "در هفته های گذشته،  ابتلای تعدادی از هموطنان عزیزمان  به ویژه  در استان های قم ، گیلان و تهران به کرونا و درگذشت شماری از مبتلایان، حلاوت واپسین ایام سال را برای همگان به تلخی مبدل کرد. ضمن  آرزوی بهبودی کامل برای همه مبتلایان،‌ طلب آمرزش و رحمت برای قربانیان و صبر و آرامش برای بازماندگان، امیدوارم که با همت شبانه‌روزی مسؤولان علی‌الخصوص اقدامات پیشگیرانه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و همکاری و همدلی مردم رئوف،  هر چه زودتر، شاهد  کوتاه شدن سایه شوم این بیماری از سر  کشور باشیم تا دشواری و مرارت ایام، جای خود را به احساس پیروزی و سربلندی دهد. همچنین خود را در رنج مردم شریف قم در این روزهای سخت سهیم می‌دانم  و با این شهر مقدس چنین هم‌سخن می‌شوم که :فاستقم کما امرت! با تکیه بر  مهربانی کریمه اهل بیت(س)، از بستر کسالت برخیز! این روزها می‌گذرد و می دانم که بر دامنت کبریات ننشیند گرد".

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

خودت کجایی این روزا و مردم کجان؟؟ برای شما بله ولی برای ماهر روز همینه 💉🧪🦠💊🤷🏼‍♂️⚰️🖤 مشکل اینجاست که نمیگذرد این باز به زبان مادریش حرف زد. فارسی بگو بدونیم چی بلغور کردی.

تیراندازی در مراسم بزرگداشت سالگرد کشته شدن عبدالعلی مزاری در کابلتیراندازی در مراسم بزرگداشت سالگرد کشته شدن عبدالعلی مزاری در کابل

آتش‌بس در سوریه؛ ادامه سردرگمی پناهجویان در مرز ترکیه و یونانaidaghajar مسلما رفتن به اروپا و گرفتن حقوق ماهیانه بدون انجام کاری در انتظارشان نیست ولی اگر از ترس جانشان پناهنده شده اند که ازهر ده نفر فقط یک نفر اینجوریه اونا تو خونشون نشستن و اصلا لب مرز نرفتن . یکیش همین الان پیشمه داره به سیاست فحش میده

کرونا جان ۱۸ مصدوم شیمیایی در ایران را گرفت؛ ۱۵۰ هزار نفر دیگر در معرض ابتلاbeehnam 💔

شیوع کرونا در فرانسه؛ یک نماینده پارلمان در بیمارستان بستری شدژان لوک ریتزر، نماینده ۶۸ ساله دپارتمان او-رن در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانی در شهر مولوز بستری شده است. نگفتن اخیراً به ایران سفر داشته؟

گلچین ویدئوهای هفته؛ از سیل در برزیل تا ریزش ساختمان در پاکستاندستکم چهار نفر جان خود را در جریان جاری شدن سیل در شهر ریودوژانیرو در برزیل از دست دادند.

ثبت 30 مورد جدید مرگ در چین در اثر ابتلاء به کروناچین 30 مورد جدید مرگ در اثر ابتلاء به ویروس کرونا را ثبت کرد که بدین ترتیب، شمار قربانیان این ویروس

به گزارش ایلنا، در بخشی از این متن اینستاگرامی خطاب به شهر مقدس قم که تا کنون بیشترین رنج حاصل از شیوع این بیماری را متحمل شده، آمده است:  فاستقم کما امرت! با تکیه بر  مهربانی کریمه اهل بیت(س)، از بستر کسالت برخیز! این روزها می‌گذرد و می‌دانم که بر دامنت کبریات ننشیند گرد.06.اند که اردوغان در ملاقات با پوتین گفته است که هیچ تغییری در سیاست باز بودن مرزها نخواهد داشت.دار  سپاه پاسداران که همگی آن‌ها جزو مصدومان شیمیایی ناشی از جنگ هشت ساله عراق علیه ایران بوده‌اند را هم گرفته است.

..2020 خبرگزاری آناتولی تیراندازی در مراسم بزرگداشت بیست‌وپنجمین سالگرد کشته شدن عبدالعلی مزاری در غرب کابل صورت گرفته و هنوز ادامه دارد. متن کامل پست اینستاگرامی لاربجانی به این شرح است: "در هفته های گذشته،  ابتلای تعدادی از هموطنان عزیزمان  به ویژه  در استان های قم ، گیلان و تهران به کرونا و درگذشت شماری از مبتلایان، حلاوت واپسین ایام سال را برای همگان به تلخی مبدل کرد. همین اتفاق باعث شد که ترکیه مرزها را روی پناه‌جویان باز کند و خبر دهد که دیگر قادر به پذیرایی از پناه‌جویان و مهاجران نیست. ضمن  آرزوی بهبودی کامل برای همه مبتلایان،‌ طلب آمرزش و رحمت برای قربانیان و صبر و آرامش برای بازماندگان، امیدوارم که با همت شبانه‌روزی مسؤولان علی‌الخصوص اقدامات پیشگیرانه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و همکاری و همدلی مردم رئوف،  هر چه زودتر، شاهد  کوتاه شدن سایه شوم این بیماری از سر  کشور باشیم تا دشواری و مرارت ایام، جای خود را به احساس پیروزی و سربلندی دهد. همچنین خود را در رنج مردم شریف قم در این روزهای سخت سهیم می‌دانم  و با این شهر مقدس چنین هم‌سخن می‌شوم که :فاستقم کما امرت! با تکیه بر  مهربانی کریمه اهل بیت(س)، از بستر کسالت برخیز! این روزها می‌گذرد و می دانم که بر دامنت کبریات ننشیند گرد". محمد حاج ابوالقاسمی از دیگر سرداران سپاه پاسداران است که گزارش شده دو شب پیش بر اثر «جراحات شیمیایی» در تهران جان خود را از دست داده است.

لینک کوتاه . در این میان تعدادی از پناه‌جویان زخمی شدند و دست‌کم دو نفر جان خود را از دست دادند.