رادیوآبادان, رادیو_آبادان, محمدتنگستانی, خوزستان

رادیوآبادان, رادیو_آبادان

این قسمت از برنامه دریا طوفان داره یار

شانزدهمین قسمت از برنامه رادیو آبادان به «چشم‌های» سوسن تسلیمی، بازیگر تئاتر و سینمای ایران، تقدیم شده و مهمان ویژه این برنامه «علی بهمنی» شاعر و کشاورز زاده استان فارس است در این قسمت هفته‌نامه‌یادگا

21/05/2020 03:30:00 ب.ظ

🎙 رادیوآبادان ؛ دریا طوفان داره یار شانزدهمین قسمت رادیو_آبادان به «چشم‌های» «سوسن تسلیمی»، بازیگر تئاتر وسینمای ایران تقدیم شده و میهمان ویژه این برنامه، «علی بهمنی»، شاعر و کشاورز زاده استان فارس است. کاری از: محمدتنگستانی jangzadatom خوزستان

شانزدهمین قسمت از برنامه رادیو آبادان به «چشم‌های» سوسن تسلیمی، بازیگر تئاتر و سینمای ایران، تقدیم شده و مهمان ویژه این برنامه «علی بهمنی» شاعر و کشاورز زاده استان فارس است در این قسمت هفته‌نامه‌یادگا

ادامه مطلب: ایران وایر »

بازداشت رضا اسلامی‌ و تداوم بی‌خبری از وضعیت این استاد حقوق دانشگاه شهید بهشتیبازداشت رضا اسلامی‌ و تداوم بی‌خبری از وضعیت این استاد حقوق دانشگاه شهید بهشتی با وجود بازداشت رضا اسلامی،‌ استاد حقوق دانشگاه شهید بهشتی طی روزهای گذشته توسط نیروهای امنیتی، کماکان از وضعیت پرونده و محل بازداشت این استاد دانشگاه اطلاعاتی در دست نیست.

موفقیت نخستین مرحله آزمایش واکسن شرکت مادرنا؛ این واکسن در خون انسان پادتن کرونا ایجاد می‌کندموفقیت نخستین مرحله آزمایش واکسن شرکت مادرنا؛ این واکسن در خون انسان پادتن کرونا ایجاد می‌کند شرکت مادرنا در اطلاعیه خود اعلام کرد که در خون همه ۴۵ شرکت‌کننده، پادتن ویروس کرونا به میزانی معادل یا به مراتب بیشتر از بیماران بهبود یافته کووید-۱۹ پیدا شد.

پرزیدنت ترامپ در انتقاد دوباره از چین: می توانستند جلوی سرایت مرض را بگیرند اما این کار را نکردند🔺پرزیدنت ترامپ در انتقاد دوباره از چین: می توانستند جلوی سرایت مرض را بگیرند اما این کار را نکردند ⚡️پرزیدنت ترامپ بااشاره به اینکه چین ناامیدانه در تلاش برای منحرف کردن افکارعمومی است، گفت ‌آنها می‌توانستند جلوی سرایت مرض رابگیرند اما این کار رانکردند. Death_to_Israel Death_to_Israel Death_to_Israel Death_to_Israel Death_to_Israel این مطلب را دقیقا می توان به رئیس جمهور سهل انگار و بی لیاقت امریکا نسبت داد،زیرا دو ماه قبل از انتقال و شیوع ویروس در امریکا،وقتی در اجلاس داوس از او پرسیدند نگرانی وجود دارد یا نه؟ ترامپ گفت :نه ابدا! ویروس به امریکا نخواهد آمد و اوضاع تحت کنترل است! این هم سند این مطلب: 2- دونالد دروغگویی است که خود در تلاش منحرف کردن افکار عمومی داخل و خارج امریکاست. بله ویروس در چین بوجود آمد و منتشر شد،اما او دو ماه قبل از ورود ویروس به امریکا و در داوس،برای تداوم کمپین انتخاباتی،امکان ورود ویروس به امریکا را بضرس قاطع نفی کرد! حالا آنرا به چین نسبت می دهد!

نماینده مجلس ایران: 20 تا 30 میلیارد دلار به سوریه پول دادیم و باید این پول را پس بگیریمعضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ایران تاکید کرد 20 تا 30 میلیارد دلار به سوریه پول دادیم و باید پس بگیریم. - خبرگزاری آناتولی ترکیه هم میزان هزینه هایی که در سوریه کرده را شفاف اعلام کند! G4uGq0Wronw9cMP خب نمی داد . در بدل ۳۰ میلیارد ۳ ملیون انسان را کشت . جنایات ایران در ترکیه نا بخشودنی است .

تجربه حاکمیت واحد، کشور را به افق روشنی می‌رساند/ نباید دچار این خطای راهبردی شویم که تضعیف دولت، تضعیف نظام نیسترئیس جمهور با بیان اینکه ملت ایران در زمینه مقابله با ویروس کرونا، با اتحاد، انسجام و همبستگی یک معجزه تاریخی انجام داد، تصریح کرد: وحدت و انسجام عمومی و همراهی مردم با تصمیمات دولت و ستاد ملی مبارزه با کرونا، باعث عبور موفقیت آمیز ما از این مرحله سخت شد و رسانه های همگانی در ایجاد و تقویت این همراهی و انسجام، نقش بسیار مهمی ایفا کردند.

تایمز اسرائيل: حمله سایبری ایران به شش مرکز آب اسرائيل در کار این مراکز خللی ایجاد نکردتایمز اسرائيل: حمله سایبری ایران به شش مرکز آب اسرائيل در کار این مراکز خللی ایجاد نکرد بر اساس این گزارش، در یکی از تاسیسات اداره آب اسرائيل، بی قاعدگی هایی بر اثر تغییرات از قبل برنامه ریزی نشده در داده ها، ثبت شد. آخوند = تخم جن!!