اینکه می‌گویند با پیوستن «FAFT» نمی‌توانیم تحریم‌ها دور بزنیم بهانه است/ نباید به بدنه اقتصاد لباس سیاست بپوشانیم/ در حال حاضر چندین مفاد FAFT را اجرا می‌کنیم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

آقاپور در گفت‌گو با ایلنا: اینکه می‌گویند با پیوستن «FAFT» نمی‌توانیم تحریم‌ها دور بزنیم بهانه است/ نباید به بدنه اقتصاد لباس سیاست بپوشانیم/ در حال حاضر چندین مفاد FAFT را اجرا می‌کنیم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

معصومه آقاپور علیشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره پیوستن ایران به «FAFT» و تعیین تکلیف آن در مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: «FAFT» یک پروتکل جهانی برای شفاف‌سازی تجارت بین‌الملل است که دارای چندین اصول و شاخص‌های متفاوت است.

آقاپور افزود: همانگونه که برگ هویت ما شناسنامه و کارت ملی است، هنگامی هم که «FAFT» از سوی یک کشور پذیرفته می‌شود، یعنی این‌که برگه تضمینی برای تجارت صادر می‌شود. در کل تقریبا تمامی کشورها پیوستن به «FAFT» را پذیرفته‌اند و تنها ۲ الی ۳ کشور هستند که عضو نشدند. آقاپور تاکید کرد: نپیوستن ما به «FAFT» یعنی این‌که ما یک گزارشی را مخابره می‌کنیم مبنی بر اینکه با شفاف‌سازی در زمینه تجاری مخالفیم. این امر برای ما دارای پیامدهایی است.

وی ادامه داد: اگر ما بر تن اقتصاد لباسی کنیم که اندازه‌اش نیست مطمئن باشید که این بدن طاقت این همه تحولات را نخواهد داشت و به نقطه مرگ می‌رسد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمله بلر به کوربین: حزب کارگر با سوسیالیسم شبه انقلابی وداع کندنخست وزیر پیشین بریتانیا که از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۷ قدرت را در این کشور در دست داشت نتایج حزب کارگر تحت رهبری جرمی کوربین را «شرم آور» توصیف کرد. بله باید برگرده به سوسیالیزم عملگرا و سوسیال دمکراات میانه این جنایتکار_جنگی هنوز تریبون دارد؟! ببین این حتی از شبه سوسیالیسم هم می‌ترسه چه برسه به انقلابیش... نمود عینی نئولیبرالیسم ...کوربین که سوسیال دموکراته
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایجاد اشتغال با حمایت از کسب‌و‌کار‌های موجود/ چرا واحدهای اقتصادی تن به اصلاح نمی‌دهند؟با اصلاح ساختار اقتصادی بنگاه‌های تولیدی می‌توان شغل‌های جدید ایجاد کرد، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد افزایش مشکلاتی مانند کاهش سرمایه در گردش بنگاه‌های اقتصادی، کارفرمایان را از صرافت توسعه کار خود می‌اندازد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آسوشیتدپرس: ماندن بهروز بوچانی در نیوزیلند شاید به تنش با استرالیا بیانجامداین وضعیت همچنین سوال‌هایی را درباره چگونگی ورود بوچانی به نیوزیلند بدون اطلاع جاسیندا آردن، نخست‌وزیر این کشور ایجاد کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ارتش ملی لیبی با پیشروی به سوی مرکز طرابلس وارد یکی از بزرگترین مناطق پایتخت شدمنابع «العربیه» پنج‌شنبه 19 دسامبر 2019 از پیشروی‌های ارتش ملی لیبی به فرماندهی ژنرال خلیفه حفتر به
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

حملات رژیم اسد به ادلب 2 کشته به جا گذاشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

چهار درویش گنابادی زندانی با ادامه اعتصاب غذا، در بیمارستان بستری شدند🔺چهار درویش گنابادی زندانی با ادامه اعتصاب غذا، در بیمارستان بستری شدند ⚡️در پی ادامه اعتصاب غذای جمعی از دراویش_گنابادی زندانی، گزارش‌ها حاکی است که چهار نفر از این دراویش به بیمارستان منتقل شدند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »