اینفوگرافی| کدام استان‌های ایران دچار بیشترین محرومیت غذایی هستند؟

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

📊 اینفوگرافی| کدام استان‌های ایران دچار بیشترین محرومیت غذایی هستند؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت 👈عضویت

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش 3برابری زباله‌های مازندران با هجوم مسافران به استان/هزینه‌های دفن زباله خارج از توان شهرداری‌ها است/ غیبت ناگهانی نماینده دولت در نشست پسماندمدتی است که گروه استان‌های خبرگزاری ایلنا اقدام به برپایی میزگردهایی به منظور بررسی مشکلات روز استان‌ها با هدف ارائه راهکارهایی برای حل آنها با کمک مسئولان و کارشناسان مربوط کرده است. در این نشست ها هربار در یک استان یک موضوع خاص مطرح شده و مسئولان استانی همراه با کارشناسان مربوط به گفت وگو می نشینند به این امید که شاید گره‌ای از هزاران گره کور مشکلات مردم آن استان باز شود. این بار نوبت به خبرگزاری ایلنا مازندران رسید تا به موضوع زباله و پسماند در این استان بپردازد. پیش‌تر نیز خبرگزاری ایلنا قزوین و فارس به مشکلات روز استان خود پرداخته بودند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| کدام کشورها جنگنده‌های نسل پنجم را تولید کرده‌اند؟جنگنده‌های نسل پنجم، جدیدترین و پیشرفته‌ترین جنگنده‌هایی هستند که علاوه‌ بر وجود فناوری‌های قبلی در نظر گرفته‌شده، بر استفاده چندمنظوره از آنها در شرایط بهینه نیز تاکید شده‌ است. تمام این جنگنده‌ها ویژگی‌هایی از جمله رادارگریزی، مانورپذیری بسیار بالا برای درگیری‌ در فاصله نزدیک، تجهیزات الکترونیکی پیشرفته، حسگرهای شبکه‌ای و چندمنظورگی را دارند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

نماینده مجلس ایران: دزدی چپ و راست نمیشناسد همه دزد هستندیک نماینده مجلس ایران، با اشاره به آنچه «نقض برجام» توسط آمریکا نامید و از جدی شدن تحریم‌ها گفت، حتما منظورت از همه کل نظامه دیگه ؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کشف ۸۹ میلیون قلم داروی قاچاق/شناسایی یک کلاهبردار اروپایی در استان‌های شرقیسخنگوی ناجا خبر داد: کشف ۸۹ میلیون قلم داروی قاچاق/شناسایی یک کلاهبردار اروپایی در استان‌های شرقی
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کاهش شدید صادرات نفت ایران | رویترز: ایران حدود ۱۰۰ هزار بشکه در روز نفت صادر می‌کندگزارش ها حاکی از آن است که صادرات نفت ایران در یک ماه گذشته به شدت کاهش یافته و به یک صد هزار بشکه در روز رسیده است. خبرگزاری رویترز سه شنبه هشتم مرداد گزارش داد که بر اساس اطلاعات یک منبع در صنعت ن به دَرَک به هر ایرانی ده سنت میرسه اگه اینجوره فروش نفت صفر شده. من موندم که پول بودجه سال بعد از چه منبعی باید تامین بشه.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

روسیه؛ پرتاب موشک حامل مواد غذایی برای ایستگاه فضایی بین‌المللیروسیه؛ پرتاب موشک حامل مواد غذایی برای ایستگاه فضایی بین‌المللی همین که چین براشون غذا نمیفرسته خیلی شانس اوردن:)))
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »