اینفوگرافی| کدام استان‌های ایران دچار بیشترین محرومیت غذایی هستند؟

10/05/1398 09:16:00 ق.ظ

📊 اینفوگرافی| کدام استان‌های ایران دچار بیشترین محرومیت غذایی هستند؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت 👈عضویت

بر اساس اعلام دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، استان‌های سیستان‌وبلوچستان، کهگیلویه و بویراحمد، ایلام، هرمزگان، خوزستان، کرمان و استان خراسان جنوبی نیاز فوری به رفع محرومیت غذایی دارند.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »

با کرامت ‌زیستن| محمد طلوعی

«قدرت بی‌قدرتان» کتابی بود که در طول امسال بارها سراغش رفتم، حتا در مسافرت هم همراهم بود و برایم به کتاب بالینی تبدیل شد. دوستی سفرکرده و از فرنگ برگشته کتاب را در اولین ملاقات در وطن برایم هدیه آورده بود و امضا کرده بود و قول گرفته بود که بخوانمش. من کتاب را در خانه‌ی دوستی مشترک جا گذاشته بودم و آن دوست مشترک کتاب را جسته بود و امضا را دیده بود و زنگ‌زده به دوست فرنگی‌مان و او هم یک ایمیل بلندبالا برایم نوشته بود به اضافه‌ی یک شرح مختصری از زندگی واتسلاو هاول و گفته بود نشان به آن نشان که نمایش‌نامه‌ای از هاول را در رشت تآتر کرده بود و من نرفته بودم ببینم و کنایه‌زده بود که من خودم را همیشه گهی اعلا فرض می‌کنم که هرکسی او می‌شناسد و کشفش می‌کند به هیچ‌جایم نمی‌گیرم. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

افزایش 3برابری زباله‌های مازندران با هجوم مسافران به استان/هزینه‌های دفن زباله خارج از توان شهرداری‌ها است/ غیبت ناگهانی نماینده دولت در نشست پسماندمدتی است که گروه استان‌های خبرگزاری ایلنا اقدام به برپایی میزگردهایی به منظور بررسی مشکلات روز استان‌ها با هدف ارائه راهکارهایی برای حل آنها با کمک مسئولان و کارشناسان مربوط کرده است. در این نشست ها هربار در یک استان یک موضوع خاص مطرح شده و مسئولان استانی همراه با کارشناسان مربوط به گفت وگو می نشینند به این امید که شاید گره‌ای از هزاران گره کور مشکلات مردم آن استان باز شود. این بار نوبت به خبرگزاری ایلنا مازندران رسید تا به موضوع زباله و پسماند در این استان بپردازد. پیش‌تر نیز خبرگزاری ایلنا قزوین و فارس به مشکلات روز استان خود پرداخته بودند.

اینفوگرافی| کدام کشورها جنگنده‌های نسل پنجم را تولید کرده‌اند؟جنگنده‌های نسل پنجم، جدیدترین و پیشرفته‌ترین جنگنده‌هایی هستند که علاوه‌ بر وجود فناوری‌های قبلی در نظر گرفته‌شده، بر استفاده چندمنظوره از آنها در شرایط بهینه نیز تاکید شده‌ است. تمام این جنگنده‌ها ویژگی‌هایی از جمله رادارگریزی، مانورپذیری بسیار بالا برای درگیری‌ در فاصله نزدیک، تجهیزات الکترونیکی پیشرفته، حسگرهای شبکه‌ای و چندمنظورگی را دارند.

نماینده مجلس ایران: دزدی چپ و راست نمیشناسد همه دزد هستندیک نماینده مجلس ایران، با اشاره به آنچه «نقض برجام» توسط آمریکا نامید و از جدی شدن تحریم‌ها گفت، حتما منظورت از همه کل نظامه دیگه ؟

کشف ۸۹ میلیون قلم داروی قاچاق/شناسایی یک کلاهبردار اروپایی در استان‌های شرقیسخنگوی ناجا خبر داد: کشف ۸۹ میلیون قلم داروی قاچاق/شناسایی یک کلاهبردار اروپایی در استان‌های شرقی

کاهش شدید صادرات نفت ایران | رویترز: ایران حدود ۱۰۰ هزار بشکه در روز نفت صادر می‌کندگزارش ها حاکی از آن است که صادرات نفت ایران در یک ماه گذشته به شدت کاهش یافته و به یک صد هزار بشکه در روز رسیده است. خبرگزاری رویترز سه شنبه هشتم مرداد گزارش داد که بر اساس اطلاعات یک منبع در صنعت ن به دَرَک به هر ایرانی ده سنت میرسه اگه اینجوره فروش نفت صفر شده. من موندم که پول بودجه سال بعد از چه منبعی باید تامین بشه.

روسیه؛ پرتاب موشک حامل مواد غذایی برای ایستگاه فضایی بین‌المللیروسیه؛ پرتاب موشک حامل مواد غذایی برای ایستگاه فضایی بین‌المللی همین که چین براشون غذا نمیفرسته خیلی شانس اوردن:)))