اینفوگرافی| ایرانی‌ها در کدام کشورها بیشترین اقامت را دارند؟

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

📊 اینفوگرافی| ایرانی‌ها در کدام کشورها بیشترین اقامت را دارند؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت اجتماعی EtemadOnline

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نمى دونم اين آمار از كجاست ولى در آخرين سرشمارى استراليا تعداد ايرانيهاى استراليا ٥٨١١٢ نَفَر بود يعنى نصف اين عدد اينفوگرافى شما و با محدوديتهاى بيشترى كه براى ورود ايرانيان به استراليا وجود داشته بعيد مى دونم كه از اون سرشمارى تا حالًا دوبرابر شده باشه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک مقام ارشد ایالات متحده: جو بایدن نیروهای آمریکایی را از افغانستان خارج می‌کند🔺یک مقام ارشد: جو بایدن نیروهای آمریکایی را از افغانستان خارج می‌کند ▪️ یک مقام ارشد ایالات متحده گفت تمامی نیروهای آمریکایی در افغانستان، تا تاریخ ۱۱ سپتامبر-بیستمین سالگرد حملات تروریستی به برج‌های مرکز تجارت جهانی و پنتاگون– از افغانستان خارج می شوند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پیش دستی اوربان؛ نخست وزیر مجارستان حزب فیدس را از فراکسیون اکثریت پارلمان اروپا خارج کردویکتور اوربان، نخست وزیر مجارستان در نامه ای به مانفرد وبر، رئیس حزب مردم که فراکسیون اکثریت در پارلمان اروپاست، اعلام کرد که حزب فیدس مجارستان از این فراکسیون خارج می شود. باید از اتحادیه اروپا هم اخراج شوند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جو بایدن قصد دارد تا ۱۱ سپتامبر همه نیروهای آمریکایی را از افغانستان خارج ‌کندبه گفته یک مقام آگاه جو بایدن تاکید کرده که سربازان این کشور «بدون هیچ شرطی» تا ۱۱ سپتامبر یعنی بیستمین سالگرد حمله تروریستی به برج‌های نیویورک و ساختمان پنتاگون، خاک افغانستان را ترک خواهند کرد. جزئیات بیشتر🔽 بوش پسر کجاست به گوه خوردن افتادن امریکایها را در افغانستان و خاورمیانه ببیند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بریتانیا تمامی نیروهایش را از افغانستان خارج می‌کندرسانه‌های بریتانیایی روز سه‌شنبه ۲۲ فروردین (۱۳ آوریل) گزارش کرده‌اند که این کشور قصد دارد تقریبا تمامی نیروهایش را از افغانستان خارج کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آلمان تا سه ماه دیگر نیروهایش را از افغانستان خارج می کندسخنگوی دولت آلمان گفت این کشور به عنوان یکی از متحدان کشورهای ناتو نیروهایش را از افغانستان تا چهارم ژوئیه خارج خواهد کرد. خوبه حالانوبت شغال هارسیدازبلاداسلامی خارج شوندولی بایستی ملت های مسلمان ازخواب اصحاب کهف بیدارشوندومتحد شوندوعلیه متجاوزان به اسلام وامت اسلام بپاخیزندودفترحکایت فرعون زمان راببدند وبه زباله دان تاریخ بسپارند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پرواز از ۳۲ کشور را به داخل ممنوع کردیم/ مرزهای غربی کشور را بستیمسخنگوی ستاد ملی کرونا گفت: بر اساس آخرین اطلاعات، تقریبا همه مراکز استان‌ها در وضعیت زرد کرونا قرار دارند و اگر مردم بخواهند به همه جا می‌توانند بروند، اما خواهش ما این است که سفر نروید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »