اینفوگرافی| واحد پول کدام کشورها در سال 2020 بیشترین سقوط را داشته است؟

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

📊 اینفوگرافی| واحد پول کدام کشورها در سال ۲۰۲۰ بیشترین سقوط را داشته است؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت اقتصادی EtemadOnline

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درگاه‌های پرداخت صرافی‌های رمز ارز بسته می‌شود؟/ همتی: بانک مرکزی تا زمان ترسیم نقشه راه،‌اقدام شتاب زده‌ای انجام نمی‌دهد- اخبار پول | ارز | بانک - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimدرگاه‌های پرداخت صرافی‌هاى رمز_ارز بسته می‌شود؟ رئیس کل بانک مرکزی: درباره رمزارزها اقدام شتاب‌زده‌ انجام نمی‌دهیم مردم سرمایه‌های خود را به بازاهای غیررسمی که هیچ مجوزی از نهادهای قانونی ندارند، وارد نکنند سپاه و عوامل وابسته ماینینگ می کنند نه مردم، اگر راست می گویید بفرمایید صدور مجوز و دادن امکانات به سپاه و آن کسانی که بعنوان وصل ازشان یاد می شود برای ماینینگ بیت کوین چیست؟ چرا این کار فقط برای وصلها مجاز است و برای مردم عادی ممنوع ؟ چرا همه چیز در این مملکت حالت مافیایی دارد؟ سعید-محمد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

سناتور کروز به صدای آمریکا: بایدن با برداشتن فشار از ایران، بارش راکت‌های حماس بر اسرائیل که آیت الله پول آنها را داده، تضمین می‌‌کند♦️سناتور کروز به صدای آمریکا: بایدن با برداشتن فشار از ایران، بارش راکت‌های حماس بر اسرائیل که آیت الله پول آنها را داده، تضمین می‌‌کند بیشتر بخوانید: آقای کروز گفت: «با برداشتن فشار و گذاشتن اینکه میلیون ها دلار به ایران سرازیر شود، پرزیدنت بایدن متحدان ما را ضعیف کرده و تقریبا بارش راکت های حماس بر اسرائيل را تضمین می‌کند که آیت الله پول آنها را پرداخته و آنها را داده است.» این صاعقه خشم ملت های مستضعفه و ربطی به ایران نداره 🔺آموس یدلین رئیس سابق شعبه اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی: 🔹موشک‌هایی که به سمت تل آویو شلیک شده، همگی ساخت حماس در غزه است و ایران این موشک‌ها را به حماس نداده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جریان اصولگرا هنوز به فرد واحد نرسیده است/ شورای نگهبان انتخابات را به اصولگراها محدود کند، مردم پای صندوق‌ها نمی‌‌آیند/ لاریجانی رأی اصولگرایان سنتی استعضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت گفت: ثبت نام همزمان ۲۵ نفر با ابراهیم رئیسی از سوی جریان اصولگرا نشان می‌دهد این جریان تا انتخاب یک فرد واحد برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری فاصله زیادی دارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

افزایش نرخ دورکاری در اتحادیه اروپا؛ شکاف بزرگ میان کشورهای ثروتمند و فقیرتازه ترین گزارش اداره آمار اتحادیه اروپا، یورواستات، نشان می دهد که اتحادیه اروپا در سال ۲۰۲۰ میلادی با افزایش نرخ ۱۲.۳ درصدی «دورکاران» نسبت به سال ۲۰۱۹ روبرو شده است. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نقش ۲۵۰ ساله هلند در برده‌داری؛ نمایشگاه «بردگی» در آمستردام افتتاح شددر نمایشگاه «بردگی» در آمستردام به ۲۵۰ سال نقش‌آفرینی هلند در برده‌داری در سورینام، برزیل، منطقه کارائیب، آسیا و آفریقای‌جنوبی پرداخته شده است. خب حالا.. منظور چپولها ازین نمایشگاه چیه؟ غلغلک مجدد وجدان برای جادادن میلیونها مهاجر سلفی داعشی در دل اروپا؟؟ یعنی اینقدر افتخار داره؟ حقوق بشر. آنجا. کور است یا. کر.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایران بیشترین شکاف میان حضور زنان و مردان در بازار کار را داردداده‌های تازه سازمان بین‌المللی کار (International Labour Organization) نشان می‌دهد، ایران یکی از کشور‌هایی است که بیشترین شکاف میان حضور زنان و مردان در مشکل ابزار کار آخوند هست ، تا اسلام در ایران خصوصی نشه وضع همینه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »