اینفوگرافی| بیشترین جست‌وجوی گوگل ایرانیان در مرداد 99

31/05/1399 11:58 ق.ظ

📊 اینفوگرافی| بیشترین جست‌وجوی گوگل ایرانیان در مرداد ۹۹ 👈مشاهده تصویر باکیفیت فضای_مجازی EtemadOnline

بورس و مسائل مربوط به آن هنوز از مسائلی است که ایرانی‌ها آن را دنبال می‌کنند. مرگ ماه‌چهره خلیلی، بازیگر سینما و تلویزیون نیز باعث تعجب خیلی از کاربران شده و به دنبال چرایی آن بودند. هم‌زمانی کنکور و ماه محرم نیز باعث بالا رفتن جست‌وجوی کلمات مرتبط شده است.

ادامه مطلب:
EtemadOnline »

واکنش وزیر ورزش به کسر جرایم پرونده ویلموتس از جیب مسببان آنواکنش وزیر ورزش به کسر جرایم پرونده ویلموتس از جیب مسببان آن: *تشخیص این موضوع برعهده مقامات قضایی است *سازمان بازرسی کل کشور در این زمینه پرونده‌ای تشکیل داده *مراحل نهایی جمع‌بندی پرونده در حال انجام است

اپل، اولین شرکت خصوصی که ارزش آن به دو تریلیون دلار می‌رسد - BBC News فارسیاپل اولین شرکت خصوصی جهان است که ارزش سهام آن در بازار اکنون به دو تریلیون دلار می رسد.

شاخص بورس تهران چیست و نوسان آن چه معنایی دارد؟ - BBC News فارسیحتی اگر شما از آن دسته افرادی هستید که هنوز وسوسه نشده‌اید تا برای کسب سود، سراغ سرمایه‌گذاری در بازار سهام بروید یا تغییرات در این بازار اصلا برایتان جذابیتی ندارد باز هم در اخبار و گفت‌وگوهای افراد اطرافتان این جملات را بارها و بارها خوانده یا شنیده‌اید؛ «شاخص ریخت»، «شاخص افت کرد»، «سقوط شاخص»، «شاخص وارد کانال فلان واحدی شد» یا مواردی مشابه که در همگی یک واژه مدام تکرار می‌شود؛ شاخص بورس. این شاخص چیست و نوسانش چه معنایی دارد؟

ممنوع‌التصویری؛ مجازاتی که قانونی برای آن وجود ندارد!

ایران می‌گوید یک کشتی اماراتی را از سه روز پیش توقیف و خدمه آن را بازداشت کرده - BBC News فارسیوزارت خارجه ایران می‌گوید که گارد مرزی‌اش یک فروند کشتی اماراتی را از سه روز پیش 'به دلیل تردد غیرقانونی در آب‌های ایران' توقیف و خدمه آن را بازداشت کرده است. ایران همچنین می‌گوید که سه روز پیش امارات به لنچ‌های صیادی ایران تیراندازی کرده و دو ایرانی در این حادثه کشته شده‌اند.

نقشه‌بردار سراسر كشور | DW | 21.08.2020۳۱ مرداد ۱۲۹۹ ؛ ۱۰۰ سال پيش در چنين روزی هوشنگ سيحون در تهران زاده شد.