اینفوگرافی| اولین نیروگاه هسته‌ای جهان عرب در یک نگاه

13/05/1399 06:37 ب.ظ

📊 اینفوگرافی| اولین نیروگاه هسته‌ای جهان عرب در یک نگاه 👈مشاهده تصویر باکیفیت بین‌الملل EtemadOnline

«محمد بن راشد آل مکتوم» رییس و نخست‌وزیر امارات با انتشار یک توییت از راه‌اندازی اولین رآکتور هسته‌ای در کشورهای عربی خبر داد.

در این توییت آمده است: امروز اعلام می‌کنیم که امارات موفق شده است اولین رآکتور هسته‌ای صلح‌آمیز انرژی هسته‌ای در جهان عرب را در نیروگاه هسته‌ای «براکه» در ابوظبی راه‌اندازی کند. گروه‌ها موفق شدند، بسته‌های سوخت هسته‌ای را بارگیری و آزمایش‌های جامعی را اجرا کنند. عملیات راه‌اندازی با موفقیت به اتمام رسید.

ادامه مطلب:
EtemadOnline »

پایان ماموریتی بی‌سابقه؛ مسافران اولین فضاپیمای خصوصی پس از سه ماه به زمین بازگشتند - BBC News فارسیفضانوردان سفینه اسپیس ایکس برای اولین بار از زمان فرود آمدن روی سطح دریا با رسانه‌ها صحبت کرده‌اند.

اولین تصاویر از پشت صحنه سریال "سلمان فارسی"- اخبار رادیو و تلویزیون - اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimاولین تصاویر از پشت صحنه فاز جدید سریال تلویزیونی 'سلمان فارسی' به کارگردانی داود میرباقری منتشر شد.

زنان تاثیرگذار ایران: فرحناز شیری؛ اولین راننده زن شرکت واحد و ۱۳ سال تلاش برای رسیدن به حقوقش

کوسه نهنگ یک زن را در غرب استرالیا زخمی کرد - BBC News فارسییک کوسه نهنگ در سواحل توریستی صخره دریایی نینگالو در غرب استرالیا، یک زن را که در حال شنا در کنارش بود را زخمی کرد.

صربستان از چین سامانهٔ موشکی راداری و پهپاد مسلح خریدخرید سامانهٔ موشکی «اف‌کا۳» چین اولین خرید چنین سامانه‌ای از سوی یک کشور اروپایی به‌شمار می‌رود.

روی خوش جهان به مهاجر آفریقایی در سال کرونا؛ تولد پنجمین ثروتمند جهانایلان ماسک، مهاجر ۴۹ ساله‌ای که از آفریقای جنوبی به آمریکا مهاجرت کرده، در سال رکود جهانی اقتصاد به دلیل شیوع ویروس کرونا به پنجمین ثروتمند جهان بدل شد و به عنوان خالق ارزشمندترین شرکت خودروسازی جهان، لقب موفق‌ترین کارآفرین نوظهور را از آن خود کرد.